nkotb-music-video
کودکان و نوجوانان جدید در بلوک/YouTube

بهترین بخش ؟ همه خالص درآمد حاصل از NKOTB آهنگ و کالا اهدا خواهد شد به هیچ بچه ای گرسنه

کودکان و نوجوانان جدید در بلوک با یک پر از ستاره موزیک ویدئو — و جمع آوری پول برای یک علت بزرگ به بوت.

با کمک دوستان Boyz دوم مردان, ’80s, پسر بچه باند متشکل از اردن شوالیه Joey McIntyre, Donnie Wahlberg و دنی چوب کاهش یافته است, آهنگ جدید و تصویری در آوریل 23 مورد — شما آن را حدس زده — ماندن در منزل برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس. “این 9 ساعت ain’t got nothin’ دیگری است ، من فکر می کنم i’m gonna lose my mind,” اردن آواز می خواند.

این ویدئو نه تنها ویژگی های صدای خواننده از Naughty By Nature بزرگ Freedia و Jordin Sparks بلکه کشت و سرگرم کننده بیان cameos از جمله Carrie Underwood بچه ‘n بازی, نیکول شرزینگر, Ken Jeong, Derek Hough و دانی همسر جنی مک کارتی و معروف خود را برادر مارک والبرگ.

“برای کسانی که در مورد به از دست دادن ذهن خود را, ما باید به یاد داشته باشید که در بدترین زمان از ما می توانید بهترین ها را از بار” دانی شروع می شود این موزیک ویدیو که مزایای No Kid Hungry, کمپین ملی کار برای پایان دادن به گرسنگی و فقر در ایالات متحده است. همه خالص درآمد حاصل از این آهنگ و کالا از جمله “خانه حزب” تی شرت و گرمکن پوش فراهم و یک مخزن اهدا به سازمان های غیر انتفاعی.

KNOTB “خانه حزب” خیریه توپ را روی گوه $25

تا کنون این آهنگ را خیلی خوب انجام می دهند در iTunes.

و دانی و مک کارتی حتی شروع جدید Infinite رقص چالش است.

NKOTB قرار بود میزبان کروز آخر این هفته اما آن لغو شد در پاسخ به این بیماری همه گیر. در جای خود گروه است میزبانی #NKOTBVIRTUALCRUISE تمام آخر هفته از طریق رسانه های اجتماعی خود صفحات.

با توجه به آزادی مطبوعات دانی و Deekay موسیقی نوشت و تولید آهنگ با هم بیش از FaceTime و برنامه های دیگر.

“من الهام گرفته شده بود. مردم نیاز به سرگرم برای احساس نور می شود خوشحال است. اگر ما می توانید انجام دهید حتی کوچکترین چیزی که به کسی بلند و روز ما را انجام خواهد داد که” دانی می گوید. “همه ما می خواهیم انجام دهیم این است را در بهترین راه ما می دانیم که چگونه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de