مد در یک بیماری همه گیر می تواند واقعا به چالش کشیدن. شما می توانید خود را در مدل موی خود را stache مومی یا ریشه های خود را رنگ, بنابراین چه چیزی شما را انجام دهید ؟ پوشیدن کلاه ایمنی? هیچ! شما سنگ ریشه های خود را! اشتراک مامان ترسناک: https://bit.ly/3bBD9VI

اجازه دهید کسانی که موهای خاکستری پرواز مانند آنها عشق را به. آنها همیشه به حال ذهن خود را, بنابراین اجازه دهید آنها را آزاد می شود. به خصوص از آنجا که شما نمی توانید در حال حاضر.

زنان در سراسر کشور هستند و با افتخار نشان دادن ریشه های خود را. در حالی که ما شده ایم در پناه دور, مو ما آمده است را به بازی. از خاکستری به ریشه های تیره ما اجازه آن را تمام کردن. هیچ چیز می رود بهتر است خانه خود را دوخته ماسک صورت از دو اینچ سازمان ملل متحد-رنگ مو. فکر می کنم از ریشه های خود را به عنوان یک جدول زمانی برای چه مدت شما شده است در قفل کردن. که نیاز به تقویم ؟

هنگامی که شما در خانه در تمام طول روز چه کسی اهمیت میدهد اگر خود را به ورزش بروید ، اگر شما استفاده می شود به پرداخت هزینه برای یک ombre در سالن مو خوب در حال حاضر شما یک معکوس یکی به صورت رایگان! لنت نقره ای. به معنای واقعی کلمه در این زمان.

شاید بچه های شما شده است تعجب که چرا موهای شما در حال رشد است در خنده دار و یا چرا کسانی که موهای سفید همیشه نقطه در جهت. در حال حاضر شما می توانید به این سوالات پاسخ دهد. آن آموزشی است. هنگامی که شما در مدرسه در منزل بچه خود را, شما می توانید موهای خود را به عنوان یک راه برای آموزش در مورد رنگ ها و ترکیب رنگ. مطمئن شوید که آنها ممکن است خنده و نقطه و شاید خانواده خود را نقاشی شروع به نمایش گذاشتن رنگ مو خود را به عنوان دو باب روز اما حداقل در آن طول می کشد آنها را کمی طولانی تر به رنگ و زمان بیشتری را برای شما. عشق واقعی خود را رنگ. هر رشته.

اقامت متصل به مامان ترسناک

یوتیوب: https://www.youtube.com/user/ScaryMommyTV

سایت: https://www.scarymommy.com

Facebook: https://www.facebook.com/thescarymommy/

Instagram: https://www.instagram.com/scarymommy/

توییتر: https://twitter.com/scarymommy

Giphy: https://giphy.com/scarymommy

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im