مشکل با COVID-19 ویروس است که وجود دارد هیچ درمان شناخته شده است. در عوض آنچه پزشکان می توانید انجام دهید در حال حاضر است که به سادگی رسیدگی به مشکلات به عنوان آنها ظاهر می شود به این معنی که اگر فرد تب دارد و پزشکان نیاز به درمان تب. اگر بیمار دارای یک سرفه آنها نیاز به درمان سرفه است.

تبلیغات

چه خطرناک است این مشکل در تنفس از علائم که در بیمارستان ممکن است گاهی اوقات نیاز به قرار دادن بیماران در ونتیلاتور. با این حال به لطف یک داروی آزمایشی به نام remdesivir به نظر می رسد نشان دادن نشانه های امیدوار کننده در برخورد با مشکلات تنفسی. بیمارانی که در زمان شرکت در کارآزمایی بالینی این دارو به نظر می رسد بازیابی سریع تر از حالت عادی است.

کسانی که در زمان محاکمه به حال مسائل تنفسی و پس از داده های تجربی مواد مخدر قادر به ترک بیمارستان کمتر از یک هفته. اما آن را یک موفقیت کامل به عنوان دو نفر بخشی از محاکمه میرند اما هنوز هم امیدوار کننده همه یکسان است. این دارو در ابتدا توسعه یافته برای مبارزه با ابولا بود اما موفقیت کمی اما به نظر می رسد که آن را پیدا کرده و یک زندگی جدید مبارزه با COVID-19 ویروس.

این اولین بار نیست که ما در حال شنیدن در مورد “پیر” مواد مخدر repurposed برای coronavirus. به تازگی مشخص شد که داروهای آرتریت نیز اثبات موثر و نه بیش از حد طولانی پیش مواد مخدر به معنای درمان اختلال نعوظ نیز ثابت امیدوار کننده است. محققان همچنین به دنبال یک واکسن مورد استفاده در درمان سل به عنوان یکی دیگر از راه برای مبارزه با COVID-19 ویروس.

توجه داشته باشید که هیچ یک از این اکتشافات در حال یقین درمان برای این بیماری, اما آنها حداقل به پزشکان جایگزین برای درمان بیماران که ممکن است در غیر این صورت نمی تواند پاسخ خوبی به درمان های فعلی.

در زمینه پزشکی. بیشتر بخوانید درباره Coronavirus Covid-19 و سلامت. منبع: نسخه.سی ان ان

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im