ما شده اند با شنیدن شایعاتی که اپل می تواند برنامه ریزی یک جفت جدید از AirPods Pro به نام AirPods X. این قرار است به یک “به مطلب” نسخه ای از AirPods Pro. این گوشی در اصل شایعه اعلام می شود در WWDC سال 2020 خواهد شد که در حال وقوع اواسط سال در جدید آنلاین-تنها قالب, اما که دیگر ممکن است در این مورد.

تبلیغات

به گزارش DigiTimes آنها این ادعا را شنیده از منابع جدید است که AirPods نرم افزار در واقع می تواند با تاخیر به نیمه دوم سال 2020 در اولین و یا به طور بالقوه تحت فشار قرار دادند تا 2021. معلوم نیست چه چیزی می تواند علت تاخیر اما بهداشت جهانی بحران است که شیوع کروناویروس است که به احتمال زیاد مقصر آن مجبور است بسیاری از کسب و کار به طور موقت به حالت تعلیق عملیات.

که گفت:, آن را نیز به تازگی گزارش شده است که اپل می توانست جدید AirPods که ممکن است راه اندازی در هفته آینده. ما در ابتدا فکر کردم که این می تواند شایعه AirPods X/AirPods Pro Lite اما در حقیقت به نظر می رسد مانند آن خواهد شد به احتمال زیاد یک بازخوانی از پایه AirPods مدل اگر چه ما مطمئن نیستید که چه نوع از تغییرات ما ممکن است قادر خواهید بود به انتظار.

در هر صورت, آن را با یک دانه نمک در حال حاضر, اما اگر شما به دنبال به جلو به AirPods X/AirPods Pro Lite, سپس شما ممکن است مجبور به صبر کمی طولانی تر از آنچه قبلا انتظار می رود.

در زمینه اپل >صوتی >تبادل نظر >شایعات. بیشتر بخوانید درباره AirPods, Airpods نرم افزار و هدفون. منبع: macrumors

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im