Netflix تجدید مرده به من’ به صورت یک سوم و نهایی فصل


dead-to-me-last-season
Netflix

Christina Applegate and Linda Cardellini خواهد تلافی نقش خود را در مرده به من — one more time

آیا شما از آنها بدم میاید هنگامی که شما یک خبر خوب اما آن را تبدیل به یک شمشیر دو لبه? روز دوشنبه Netflix تایید کرد که مرده به من خواهد بود بازگشت به Netflix برای فصل سوم. بساز! اما صبر کنید بیش از حد هیجان زده فقط رتبهدهی نشده است چرا که آنها نیز نشان داد که در فصل 3 خواهد بود آخر فصل. بنابراین کانال بهترین خود را تنها با گرفتن یک شیشه ای (دفعات بازدید: بطری) از شراب و استارت برخی death metal. شما در حال رفتن به نیاز به حمایت معنوی در حالی که ما شکستن این بیت از تلخ و شیرین, اخبار.

به روکش کمدی تاریک می بیند Christina Applegate به تازگی بیوه f-bomb مادر جن که hellbent در حل شوهرش hit-and-run قتل است. Linda Cardellini نقش خستگی ناپذیر خوش بین روح آزاد به نام جودی که دوست جن در غم و اندوه گروه پشتیبانی. و ما می شود بی مبالات به ذکر است جیمز مارسدن که دو وظیفه به عنوان جودی سابق نامزد استیو و خود را سالم و بی خطر برادر بن.

طرفداران شده اند در انتظار اخبار از سریال سرنوشت از فصل 2 کاهش یافته است در مارس 8, و, خوب, در حال حاضر ما آن را کردم.

“از آغاز تا پایان مرده به من است که دقیقا نشان می دهد من می خواستم به. و آن را یک هدیه باور نکردنی. گفتن یک داستان فنر از غم و اندوه و از دست دادن کشیده تا به من به عنوان یک هنرمند و شفا من به عنوان یک انسان است. من همیشه مدیون من شریک در جرم و جنایت دوستان من برای زندگی کریستینا و لیندا و ما درخشان با استعداد نویسندگان و بازیگران و خدمه گفت:” خالق سری لیز فلدمن در آزادی مطبوعات ارائه شده به مامان ترسناک.

در سمت به علاوه طرفداران بیشتر مطالب باور نکردنی از فلدمن به نگاه به جلو به. در اعلام مرده به من‘s نهایی فصل Netflix نیز نشان داد آن شکل گرفته بود چند سال همکاری با فلدمن برای اطلاعات بیشتر سری اصلی و پروژه های دیگر. “من فراتر از سپاس از Netflix برای حمایت از مرده به من از یک روز و من هیجان زده هستم برای ادامه همکاری ما” او بوده در پاسخ به این همکاری است.

البته این خیلی زود برای Netflix بکشد به طرفداران یک تاریخ انتشار برای فصل نهایی نشده است. در حالی که دو فصل قبل کاهش یافته است که مشخص نیست که آیا تاخیر تولید ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس ممکن است فشار فصل 3 بیشتر به 2021.

ما مقدار زیادی به mull بیش از در این میان ، آخرین باری که ما دیدم جن و جودی آنها تا به حال فقط درگیر شده است در یک gnarly ماشین تصادف. آنها خوب است ؟ و — spoiler alert — را از بن گرفتار و بازداشت بودن راننده که ناودان به آنها را در حالی که مست ؟ اگر استیو بدن کشف شده است (با تشکر بسیار حفر سگ) را جن اعتراف می آیند به نور ؟

وجود دارد بسیاری از سست رشته که نیاز به پر شود. ما می خواهم به دروغ گفتن اگر ما اعتراف نیست که یکی از آنها این است که آیا ممکن است در آینده برای جن و بن. پس از همه, اگر او و جودی می توانید یکدیگر را ببخش برای همه چیز مطمئنا او و بن می توانید آن را در قلب خود را برای قرار دادن گذشته پشت سر آنها. درست است؟!

پیش بروید و اضافه کردن مرده به من‘s سوم و نهایی فصل به لیست دلایل 2021 نمی توانم در اینجا به اندازه کافی سریع.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>