Netflix کاهش یافته و به یک مرده به من’ بازی آشامیدنی


dead-to-me-drinking-game-2
سعید Adyani/Netflix

Netflix بکشد “مرده به من” است و حتی بهتر با این بازی سرگرم کننده بازی آشامیدنی

در این بیماری همه گیر برابر, برجسته, بسیاری از ما در روز است که کار/مدرسه در منزل/لباس های شسته شده/شام/سگ پیاده روی/فریاد/گریه/جمع آوری غذاهای مختلف از سراسر خانه است در نهایت بیش از, و ما می تواند حل و فصل با یک لیوان ما آشامیدنی از انتخاب و شراب خواری برخی از Netflix بکشد. در حال حاضر سرویس جریان است spicing تا چیز برای ما با ترکیب یکی از آن ترین-پیش بینی نشان می دهد بازگشت به یک بازی آشامیدنی.

فصل دو از مرده به من در نهایت است و افتخار ما faves, جن و جودی Netflix بکشد ایجاد یک بازی آشامیدنی از آنجا که گاهی اوقات ما می باید همه چیز خوب است. اگر شما مانند من هستید و در حال حاضر binge-تماشا کل این فصل به نظر می رسد بهانه ای مناسب برای در تخت دراز کشیده و به تماشای دوباره آن را.

Christina Applegate and Linda Cardellini هنوز در این فصل اکثر شخصیت های محوری اما پارک ها و rec ها’ ناتالی مورالس همچنین می پیوندد بازیگران به عنوان میشل Gutierrez. مورالس به همراه رسمی مرده به من Instagram صفحه به اشتراک گذاشته شده خنده دار پست در مورد یک بازی آشامیدنی شما می توانید در حالی که تماشای Netflix سری و آن را برای تلفن های موبایل به عنوان سرگرم کننده به عنوان آن را قطعا خواهد بود.

“ما فکر می کنیم می خواهم شما را به تماشای sesh کمی بیشتر سرگرم کننده…” نمایش در صفحه گفت. خوب پیچ و تاب و بازوی من.

قوانین بسیار ساده هستند اما دانستن شخصیت خود را روشن می سازد از همان ابتدا که وجود دارد رفتن به یک مقدار زیادی از آب آشامیدنی درگیر است. برخی از این قوانین عبارتند از: “اگر جودی می گوید: ‘برو’ دو بار در یک جمله, یک نوشیدنی” “یک نوشیدنی که جودی معذرت خواهی (اوه پسر)” “پس از سانحه flashback? یک نوشیدنی” “اگر چیزی باعث می شود شما بریده بریده نفس کشیدن, پرش یا فریاد را دو نوشیدنی” و قضاوت من در دور اول به تماشای فصل دو بعدی این فرد یک قاتل: “اگر کسی آشامیدنی بر روی صفحه نمایش ؟ آنها را به پیوستن و دو جرعه.”

در نهایت اگر وجود دارد یک پیچ و تاب و طرح و یا اگر کارن (Suzy Nakamura) تقریبا خرابه همه چیز (که دوباره به نظر می رسد اتفاق می افتد بیش از فکر می کنم شما باید به پایان کردن نوشیدنی خود (و با شتاب دیگری obvi). خوشبختانه نشان می دهد که تنها حدود 30 دقیقه در هر, اما من می خواهم احتیاط در این بازی اگر شما در حال فکر کردن در مورد شراب خواری-مشاهده کل فصل در یک نشسته است.

اگر شما از طرفداران نشان می دهد شما می دانید جن و جودی شبیه به نوشیدنی خود را در این فصل از این قاعده مستثنی است. من فکر نمی کنم این ممکن بود برای این فصل به بهتر از آن است بسیاری از تاب طرح (یک نوشیدنی) و تعجب آور لحظات (دو) آن را به ارزش هزینه کل یک شنبه بر روی نیمکت خود را.

من همچنین می خواهم با احتیاط از تماشای این فصل به تنهایی دلیل این که شما نیاز به کسی که در کنار شما و یا عملا به چنگ و می گویند: “گه مقدس, من نمی بینم که در حال آمدن است.” بدون دادن هر چیزی به دور من می توانم بگویم تقریبا با یقین کامل که وجود خواهد داشت یک فصل سه, هر چند Netflix نشده رسما اعلام کرد هر چیزی را فقط رتبهدهی نشده است.

خوشحال نوشیدن تمام.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im