Netflix ایجاد ” سیاه زندگی مسائل دسته از مجموعه های تلویزیونی و فیلم های


netflix-black-lives-matter-movie-list
دیوید لی/Atsushi Nishijima/Netflix

در چهارشنبه Netflix اعلام کرد سرپرستی مجموعه ای از فیلم ها و نشان می دهد که کشف سیاه تجربه در امریکا

دفعه بعد شما نشانه خود را Netflix بکشد حساب شما استقبال توسط یک صفحه نمایش جدید — که اعلام یک باور نکردنی منابع جدید برای viewsers. آنچه در آن است ؟ خوب این یک نوع کاملا جدید از فیلم, تلویزیون را نشان می دهد و فیلم های مستند با هدف آموزش و پرورش حیاتی گفت و گو است که به زمین تب از 25 مه قتل جورج فلوید.

“هنگامی که ما می گویند “Black Lives Matter’ ما نیز به معنی “سیاه داستان سرایی مسائل'” آنها را بنویسید. “با درک درستی که تعهد ما به درست سیستمیک تغییر زمان را — ما در حال شروع با برجسته قدرتمند و پیچیده روایات در مورد سیاه و تجربه است.”

“هنگامی که شما به سیستم وارد شوید بر روی Netflix امروز شما را با دقت لیست سرپرستی از عناوین که تنها شروع به پیچیده و لایه لایه داستان در مورد نژادی و بی عدالتی و سیاهی در امریکا” آنها به اشتراک بگذارید.

زیر برگه جدید ژانر بینندگان را پیدا خواهد کرد بیش از 45 عنوان کتاب است که کمک به نشان دادن سیستمیک نژادپرستی درخشش نور در سرایان و امیدوارم به عنوان یک سخنگو برای Netflix بکشد گفت: “افزایش همدلی و درک.”

در میان این عناوین است ؟ Ava DuVernay را 13th, و زمانی که آنها را ببینید با ما; اسپایک لی she’s Gotta Have It و دا 5 Bloods (رها جمعه); Dee Rees’ Mudbound; Barry جنکینز’ برنده جایزه اسکار مهتاب; تحسین سری مانند هفت ثانیه و Orange Is the New Black; مستند (میشل اوباما در حال تبدیل شدن و بیانسه بازگشت به خانه هستند و هر دو در اینجا); و بسیاری از بیشتر.

دو هفته پیش Netflix حمایت خود را از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش در پی جورج فلوید مرگ در دست افسر پلیس سفید. “به سکوت است به همدستی. سیاه و سفید زندگی می کند مهم است. ما یک پلت فرم است و ما یک وظیفه برای ما سیاه اعضا و کارکنان و سازندگان و استعداد به صحبت کردن” آنها ارسال شده در توییتر.

به سهم خود از Hulu اعلام کرد که این حرکت برای اولین بار برای عشق, ویکتور و طعم ملتکه شد به هوا در ژوئن 17 و 18 ژوئن. تصمیم گیری ساخته شده بود به طوری که به کاستن از ژوئن 19 یا Juneteenth — قدیمی ترین در سراسر کشور جشن بزرگداشت پایان دادن به برده داری در آمریکا

به دنبال حتی بیشتر مطالب که تقویت سیاه صداها و داستان ؟ آمازون نخست ویدیو “تاریخ سیاه, مشکلات و امید” tab است که شامل فیلم هایی مانند سلما و فقط رحمت به صورت رایگان در دسترس در جریان است.

برای دسترسی به Netflix جدید سیاه و سفید زندگی می کند, ماده, مجموعه, شما می توانید جستجو برای “Black Lives Matter” از منوی اصلی یک بار وارد حساب کاربری خود شوید. متناوبا شما می توانید آن را از طریق “نوع” منوی کشویی در تلویزیون و فیلم های صفحه اصلی و یا دنبال لینک Netflix.com/blacklivesmatter.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de