black-sitcoms-new-sized
ABC/UPN

Netflix بدست هفت دلتنگ سیاه و سفید کمدی برای سقوط خود را bingeing نیاز

دوستان سرد است و همه اما آیا شما دیده می شود دوست دختر? Netflix اعلام کرد که آنها به دست آورد هفت نمادین و دلتنگ سیاه و کمدی از دهه 90 و اوایل aughts چرا که دیگر چه کاری باید انجام دهیم اما ماندن در داخل و سازمان دیده بان کلاسیک تلویزیون را نشان می دهد! از Moesha به خواهر, خواهر, Netflix اعلام این خبر با تصویری شامل بیش از 30 ستاره ها از این یاد را نشان می دهد همه یادآوری در مورد علاقه خود را به داستان و geeking بیش از همه جدید شراب خواری-مشاهده گزینه های.

بسیاری از این را نشان می دهد در دسترس نیست به جریان آنلاین در همه این مدت زمان طولانی در حال آمدن است. هفت را نشان می دهد به دست آورد و در حال Moesha, Half & Half, یک, یکی, که Parkers, دوست دختر, بازی (سه فصل اول که پخش از CW قبل نشان می دهد نقل مکان کرد به شرط) و خواهر. این نشان می دهد زمین را در Netflix بکشد در حال حاضر و 15 اکتبر سال 2020 بنابراین اساسا به عنوان به زودی به عنوان شما به پایان binging Moeshaشما آماده برای بازی در 15 آگوست و پس از آن با خواهر, خواهر در 1 سپتامبر ،

ظاهرا Netflix در حال کار سخت برای به دست آوردن حقوق به این نشان می دهد در حالی که برای به tweeting در طرفداران که “ما دیده ایم هر نظر و درخواست در مورد گرفتن این کلاسیک در Netflix بکشد و ما می خواهم برای تشکر از طرفداران برای سواری خیلی سخت است. ما هیجان زده به بطور منظم احساس این لحظه با شما!”

“این نشان می دهد تغییر چهره از تلویزیون به عنوان ما آن را می دانم” Valarie Pettiford ستاره از Half & Half گفت: در صدای هیس کردن حلقه در حالی که کلی Perine (یک در یک) تشکر “هر کسی که تا به حال ساخته شده و پست های رسانه های اجتماعی و یا ترک یک پیام در مورد درخواست این را نشان می دهد.”

تمام این نشان می دهد بخشی از تاریخچه هالیوود و بسیاری از آنها را به ما حسن نیت ارائه میدهد در حال حاضر از بین رفته شبکه UPN هر چند ’90s بانوان به یاد داشته باشید آن را به خوبی. تمامیت ’90s بود فقط انجام مسائل در حالی که Moesha reruns بازی در تلویزیون در پس زمینه. همچنین دخترکه نه تنها به ما معرفی استعداد ستاره Black-ish, Tracee Ellis Ross, اما آن را زد برای 9 فصل آن به یکی از طولانی ترین در حال اجرا کمدی در تلویزیون تاریخچه.

جای تعجب نیست که این اخبار بود ملاقات مجازی با آغوش باز.

اگر شما دیده نمی شود یکی از این را نشان می دهد در حال حاضر زمان خوبی برای استراحت خود را از پنجم چرخه تماشای دوباره دفتر و گرفتن در این Parkers. خوشحال bingeing!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im