Neiman Marcus و Bergdorf گودمن فایل برای ورشکستگی—اما تعهد به بازگشت

به نظر می رسد یکی دیگر از میراث خرده فروش را برای شمارش.

بعد از ماهها حدس و گمان, Neiman Marcus (که همچنین صاحب لوکس معبد Bergdorf گودمن) رسما برای پرونده فصل 11 ورشکستگی با توجه به بیانیه رسمی منتشر شده توسط این شرکت در روز پنج شنبه. تگزاس مبتنی بر خرده فروش تا به حال مدت طولانی است که مبارزه مالی اما بی سابقه ای تاثیر Covid-19 همه گیر تسریع کاهش آن است. آن است که بزرگترین خرده فروش آمریکایی آغاز رسیدگی به ورشکستگی پس از coronavirus تبدیل اقتصاد جهان در گوش خود.

رسانه های اجتماعی پست برای هر دو Neiman Marcus و Bergdorf گودمن توضیح داد: این پرونده با اشاره به این علامت های تجاری نخواهد بود و سازندگان:: “ما توافق با وام دهندگان به انجام یک تجدید ساختار مالی است که قابل ملاحظه ای کاهش بار بدهی و ما را از دسترسی به یک مقدار قابل توجهی از تامین مالی برای اطمینان از تداوم کسب و کار از طریق فصل 11 رسیدگی است. این یک انحلال کسب و کار ما.”

با توجه به WWD, این شرکت با صف $675 میلیون دلار بدهکار در اختیار داشتن تامین مالی همراه با یک توافق الزام آور برای بازسازی با وام دهندگان برگزاری دو سوم از آن بدهی های برجسته. علاوه بر این, وام مرتکب شده اند $750 میلیون نفر در تامین مالی برای خروج از ورشکستگی و همچنان در حال تحول برند.

فروشگاه–که در حال حاضر زین با 5 میلیارد دلار بدهی–وادار شد برای شروع به پر کردن زمانی که آن را قادر به پرداخت به یک کلید دارندگان اوراق قرضه به عنوان آن را توقیف فروشگاه مطابق با پناهگاه در محل سفارشات. پول بدهکار به بسیاری از مارک های آن سهام نیز نشان دهنده قابل توجهی مشکل است. Neiman Marcus مدیون 6 میلیون دلار به, Chanel, $3.2 میلیون به گوچی ایالات متحده آمریکا عملیات و 2.3 میلیون دالر به مسیحی Louboutin که فقط سه نمونه. هر چند این انتظار به آغاز بازگشایی فروشگاه در انتخاب مناطق به زودی به محیط زیست خرده فروشی ممکن است بسیار استقبال با بلندی رکود و واقعی وجود پایان تاریخ در چشم برای شیوع کروناویروس.

اما Neiman است به دور از تنها بخش داستان به مبارزه به عنوان بسیاری از رقبای خود در حال مقابله با چالش های مشابه. Nordstrom است که انتظار می رود به شاتر 16 فروشگاه ها به طور دائم و Saks Fifth Avenue به تازگی گذاشته 507 کارگران مستقر در نیویورک نیز در حالی که از دست رفته خود را مارس پرداخت وام مسکن. و البته Barneys شد و در حال حاضر قطع قبل از coronavirus تبدیل به یک تهدید جهانی.

در نامه ای به سهامداران جزئیات توافق Neiman مارکوس رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت Geoffroy ون Raemdonck گفت: “قبل از Covid-19, Neiman Marcus گروه ساخت جامد پیشرفت در سفر ما به سود بلند مدت و پایدار رشد… ما پدیدار خواهد شد بسیار قوی تر شرکت می باشد. در دنیایی که در حال تغییر است ما منحصر به فرد قرار دهد ما با نام تجاری شرکای دسترسی به ما وفادار لوکس مشتریان مانند دیگر شرکت است. ما ارائه خواهد شد که از طریق قدرت ما کاردانی روابط و راه حل های دیجیتال.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im