Naya Rivera شخصیت سانتانا بود در نقش یک مدل برای, بزرگ سیاه و Latinx عجیب و غریب دختران و زنان


santana-lgbt-1
مامان ترسناک و روباه/گتی

Naya Rivera مرگ من بازدید سخت برای دلایل مختلف. عمدتا به دلیل من هم یک مادر و من کاملا می تواند درک قربانی او برای او ساخته شده است. من می دانم که من می خواهم انجام همان. بلکه به دلیل نقش خود به عنوان سانتانا لوپز در سرور و نشاط. شخصیت و ریورا بودند بسیار تاثیرگذار در یک نسل کامل از دختران و زنان است. سانتانا بود یک نماد عجیب و غریب برای دختران به خصوص Latinx و مرد در یک زمان هنگامی که ما زیادی ندارد نمایندگی.

در سال 2011 وجود ندارد بسیاری از عجیب و غریب دختران در تلویزیون. به خصوص عجیب و غریب دختران از رنگ. در آن زمان آن را احساس بزرگ برای دیدن یک دختر جوان بود به طوری امن در تمایلات جنسی خود را. که نیست معمولا چیزی دختران فراهم شد. تا آن نقطه سانتانا مورخ تقریبا هر پسر در دستورالعمل های جدید حتی اگر آنها همیشه با قدرت بازی می کند. هر دختری که می آید به عنوان یک زن دوست زن پس از دوستیابی برای مردان می تواند به شما بگویم در مورد ریاکارانه روابط او بود. آن را احساس بسیار واقعی است.

antana (Naya Rivera, R) and Brittany (Heather Morris, L) tie the knot in the "Wedding" episode of GLEE
روباه/گتی

سانتانا را در آینده نشان می دهد که چقدر ما می آیند ، به عنوان کسی که می دانست او عجیب و غریب بود اما عمیقا در گنجه برای بسیاری از دبیرستان من شگفت زده در راه او می تواند با اعتماد به نفس حتی اگر او وحشت زده شد. زمانی که هر کس می داند که شما مانند آن را سخت به آن محوری و می گویند: “معلوم است من یک زن!” اما او می کند و من به یاد داشته باشید احساس چیزی جز یک غرور بسیار زیاد.

سانتانا لوپز یکی از اولین بار من می توانم به یاد داشته باشید با وضوح شاهد عجیب و غریب دختر که تمایلات جنسی نیست برای یک شوخی است. هیچ درهم و برهم مستی بوسه بین او و دیگری دختر. او این کار را برای تفریح و یا titillation از شخصیت مرد یا نه. روشن بود که نشان می دهد نویسندگان واقعا در زمان او قوس داستان به طور جدی به عنوان Naya Rivera. آنها درک آنچه که آنها انجام می دهند و احساس وزن از این تصمیم.

Mercedes (Amber Riley, L), Santana (Naya Rivera, C) and Brittany (Heather Morris, R) perform the 300th musical performance of GLEE
روباه/گتی

تعامل او با بریتنی معمولا لحظات که در آن شما ببینید در اکثر مناقصه ها و مزایده. بسیاری از زمان او دیده می شود به خیلی بد. مانند یک رجینا جورج در یک cheerleading ، او را ظالم و هیچ کس او را نمی خواهد قطع به اندازه اگر او فکر می کند که آنها آن را سزاوار است. اما هنگامی که او می آید و بسیاری از defensiveness می رود.

هنگامی که شما را در گنجه به خصوص به عنوان یک زن جوان آن را بسیار تنها. شما هیچ ایده چگونه درک مردم از شما تغییر خواهد کرد زمانی که شما تصمیم به خود واقعی خود را. دبیرستان قرار می دهد بنابراین فشار زیادی بر دختران اجتماعی به دوست داشتنی و ایجاد این دراز زن دوستی است. من به خاطر ترس از این که اگر من به من نزدیک دختر دوستان که من دوست دختران از نظر جنسی آنها می خواهم به من درمان متفاوت است. آیا آنها فکر می کنم که من همیشه در عشق با آنها ؟ به عنوان خوانده شده هر تعامل ما تا کنون تا به حال ؟ نشسته در آن مخفی می تواند رفتار شما در بسیاری از راه های مختلف. و احتمالا به همین دلیل او را پس چیست! او را در راه رفتن در اطراف با یک راز است که می تواند جبران ناشدنی زندگی خود را تغییر دهید.

یکی از چیزهایی که به یاد دارم مربوط به در آمدن او از داستان است ترس از چه خانواده اش در حال رفتن به واکنش نشان می دهند. در آن زمان من حدود 25 و حتی اگر من می دانستم که من عجیب و غریب بود و برای سال, خانواده من تا به حال هیچ ایده. من فقط نمی دانم چگونه به آنها بگویید. او ترس واقعی است برای هر بیرون آمدن بچه به پدر و مادر خود را در هر سنی است. اما وجود دارد یک لایه به آن — ترس و Latinx عجیب و غریب بچه ها گفتن خانواده خود را که آنها عجیب و غریب. هنگامی که شما یک نوجوان هستید شما نمی خواهید خانواده خود را به شما درمان متفاوت و یا حتی شما را بیرون از خانه.

در حالی که سانتانا پدر و مادر به طور کامل پذیرش از تمایلات جنسی او abuela بیزار ، آن را ویرانگر خود را برای دیدن بزرگترین ترس بازی در تلویزیون. مادر بزرگ من فوت کرد زمانی که من یک نوجوان بود, بنابراین من تا به حال هرگز به آمدن به او اما چشم انداز وحشتناک است. ما فوق العاده بودند و من نمی توانم تصور کنید که چگونه آن را احساس به حمایت از او. خوشبختانه او abuela می کند و در نهایت در اطراف در یک فصل بعد به لطف مداخله از بریتنی.

رابطه بین سانتانا و بریتنی است خالص ترین و واقعی نشان می دهد. شما همیشه می توانید بگویید که چقدر آنها عمیقا برای هر یک از دیگر. آنها به شدت محافظت از یکدیگر و رابطه خود را که نشان دهنده عجیب و غریب یک زن در ارتباط است. ما برگزاری همکاران نزدیک ما می توانید بریزید و تمام عشق ما به آنها. سانتانا هرگز می خواهد به صدمه زدن به بریتنی و تلاش می کند در بسیاری از مواقع به اطمینان حاصل شود که اتفاق نمی افتد. در یکی از بهترین اجراهای تاریخ نشان می دهد او آواز می خواند تیلور سویفت “معدن” به عنوان یک راه برای اجازه دهید بریتنی می دانم که او همیشه او را دوست دارم حتی اگر او فکر نمی کند که آنها باید با هم.

با وجود نیاز آشکار برای درگیری “Brittana” را به عنوان طرفداران با اشاره به اواز یا موسیقی دو نفری است که پایدار ترین زن و شوهر در سرور و نشاط. رابطه خود را همیشه به حال یک بنیان قوی از عشق است که به ما نشان داد و غریب دختران که آن را ممکن است برای ما به یک رابطه عاشقانه با دختر دیگری. بر خلاف بسیاری از زوج های دیگر شما همیشه ریشه کن برای آنها. بسیاری از ما عجیب و غریب دختران فوت کرده اند برای اطمینان از ایمنی خود را در رابطه زیرا آنها به ما امید ما برای آینده خود.

Glee قطعا بسیاری از چیزهایی که اشتباه خود را در طول شش فصل است. اما یکی از چیزهایی که آنها همیشه به نظر می رسید برای به دست آوردن حق بود سانتانا در تمایلات جنسی. آمدن او از داستان و سفر به طور کامل در آغوش خودش را به عنوان یک لزبین است به عنوان مثال برای بسیاری از ما سیاه و Latinx دختران و زنان وجود دارد. دیدن او به دست آوردن پذیرش از مردم در زندگی خود را به ما نشان داد چه ممکن بود. او نور را در انتهای یک تونل تاریک برای بسیاری از دختران است و ما باید Naya Rivera که تشکر می کنم. او را بشدت از دست رفته و برای همیشه دوست داشتم برای راه او الهام بخش یک نسل کامل از دختران و زنان به آنها چه کسانی هستند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>