Naya Rivera از دست رفته است و پس از او پسر داشت به تنهایی در یک قایق


naya-rivera-missing-in-lake
دیوید لیوینگستون/گتی

33-year-old Glee ستاره شد گزارش از دست رفته پس از مصرف پسرش در سفر به دریاچه Piru در کالیفرنیا

Naya Rivera گزارش شده است از دست رفته پس از او در زمان او چهار سال در یک سفر قایقرانی و نمی بازگشت یک اداره پلیس محلی تایید کرده است به مردم magazine. جستجو و نجات در تلاش هستند امروز نیز ادامه دارد اما 33 ساله بازیگر است فرض غرق با توجه به CBS.

با توجه به Fillmore, اداره پلیس ریورا در زمان پسرش Josey دورسی در سفر به دریاچه Piru در شهرستان ونتورا ایالت کالیفرنیا — در حدود 50 مایلی شمال لس آنجلس. او اجاره یک پل موقت نظامی زدن قایق و دو روز را صرف قایقرانی و شنا. هنگامی که قایق ندارد بازگشت و در پایان آن سه ساعته اجاره پنجره کارکنان رفت و به دنبال آن است. آنها دریافتند قایق در سمت شمال دریاچه با Josey خواب در آن به تنهایی. ریورا بود و نه در هیئت مدیره.

پلیس می گویند Josey شد با پوشیدن یک ژاکت زندگی زمانی که او در بر داشت و یک فرد بزرگسال به اندازه ژاکت زندگی احتمالا یکی اجاره کارکنان به ریورا بود در هیئت مدیره قایق. آنها همچنین گفت Josey بود نه آزار و که او به پلیس گفت که او و مادرش شنا بودند اما او هرگز به عقب در قایق. روشن نیست چگونه Josey کردم پشت در.

پلیس می گوید یک جستجو و عملیات نجات آغاز شد و روز شنبه با استفاده از هلیکوپتر و هواپیماهای بدون سرنشین و تیم شیرجه اما ریورا یافت نشد. ماشین او استفاده می شود به درایو خودش و Josey به دریاچه وجود دارد و از صحنه حذف شده توسط پلیس. جستجو متوقف شد هنگامی که آن را بیش از حد تیره اما سر گرفته خواهد شد امروز.

“این فرد از دست رفته در دریاچه Puru شناخته شده به عنوان Naya Rivera, 33, لس آنجلس” شهرستان ونتورا کلانتر نوشت: در یک صدای جیر جیر فقط قبل از 11 p. m. “SAR عملیات خود ادامه خواهد داد و در اولین نور است.”

پلیس همچنین گفت: NBC که هیچ بازی ناپاک مشکوک است.

“این است که به عنوان یک تصادف وحشتناک,” مقامات گفت.

پلیس گفت: در شب چهارشنبه که آنها مشغول به کار بودند به دوباره Josey با دیگر اعضای خانواده. پدرش بازیگر Ryan دورسی. او و ریورا طلاق در سال 2018 و به اشتراک گذاری بازداشت Josey خود را تنها فرزند.

روز قبل از او رفت و گم ریورا توییتی شیرین عکس از خودش و پسرش نوشتن در عنوان “فقط دو نفر از ما.”

ریورا نیز شناخته شده برای gender-neutral کودکان با نام تجاری شیوه زندگی او تاسیس شد. این شرکت به نام جوجو&IZZY الهام گرفته شده بود Josey.

“اولین و مهمترین از همه چیز من است برای Josey,” ریورا در مصاحبه ای گفت: در مورد نام تجاری در سال 2018 است. “Josey الهام بخش من در راه های بسیاری است که آن را احساس طبیعی می خواهید برای ایجاد این برای او و I.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>