رانندگان نسکار فشار بابا والاس خودرو به جلو در این زمینه


Nascar-Drivers-Push-Bubba-Wallace-Car-To-The-Front
کریس Graythen/گتی

نسکار رانندگان و خدمه در حال ایستاده با راننده بابا والاس پس از یک طناب دار حلق آویز پیدا شد در گاراژ خود را در غرفه

هیچ کس که با توجه به جهان در حال حاضر می تواند احتمالا بر این باورند که نژاد پرستی نیست هنوز هم وجود دارد در نیروی در امریکا است. و به عنوان اعتراض به نژادپرستی و خشونت پلیس همچنان در سراسر کشور نسکار یک ورزش غیر قابل انکار جنوبی ریشه است که با داشتن یک نژادی حساب خاص خود را دارد. پیشرو به اتهام بابا Wallace, تنها, سیاه, راننده نسکار بالاترین سطح مسابقه.

فقط یک روز پس از والاس کشف طناب دار حلق آویز در گاراژ خود را در غرفه رانندگان و خدمه بسیج در اطراف او در آلاباما آلاباما را Superspeedway و ماشین خود را تحت فشار قرار دادند به جلو در این زمینه برای شروع مسابقه. قدرتمند حاضر به اشتراک گذاشته شده در ویدئو کلیپ ها در سراسر رسانه های اجتماعی.

کسی تا به حال نیز stenciled, “#IStandWithBubba” روی چمن در زمین زیر کشت.

وزارت دادگستری اعلام کرد در روز دوشنبه که در آن حقوق مدنی بخش راه اندازی کرده است تحقیقات فدرال به طناب دار آويزان در #43 گاراژ غرفه. این حادثه اتفاق افتاد پس از والاس به نام برای ممنوعیت مؤتلفه پرچم از نسکار حوادث و نسکار در پاسخ با قرار دادن این ممنوعیت در محل. در آلاباما این هفته, معترضان را جمع آوری کرده اند در خارج از جاده سریع السیر با مؤتلفه پرچم و یک هواپیمای دور سربار با یک بنر خواندن “پال خواستار قطع بودجه دولت نسکار.”

والاس در پاسخ به همه این جنجال در توییتر خود یکشنبه شب,, نوشته,, “امروز نفرت عمل نژادپرستی و نفرت برگ من فوق العاده غمگین و خدمت به عنوان یک یادآوری دردناک از چقدر بیشتر ما باید به عنوان یک جامعه و چگونه مداوم ما باید در مبارزه با نژادپرستی است.”

والاس نیز در حال حمایت از نسکار مقامات که در بیانیه ای گفت: “ما در حال قهر و خشم و نمی تواند دولت به شدت به اندازه کافی جدی ما این عمل شنیع. به عنوان ما به صراحت اعلام کرده اند وجود دارد هیچ جایی برای نژاد پرستی در نسکار و این عمل تنها باعث تقویت عزم ما را از ورزش باز و استقبال و….”

در نور از همه چیز, آلاباما به شدت امنیتی خود را برای این هفته به عنوان برخی از اولین جمعیت با حضور در مسابقات نسکار از زمان شروع این بیماری همه گیر کوروناویروس در حال وقوع است.

“ما می خواهیم به مطمئن شوید که بابا امن است” نسکار جمهور استیو فلپس گفت: ABC News. “ما بصورتی پایدار و محکم به عنوان حمایت از یک صنعت به عنوان یک خانواده و جامعه را به مطمئن شوید که بابا و هر کس دیگری در این ورزش بی خطر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>