من نوجوان اضطراب بهبود یافته پس از آموزش آنلاین آغاز شده


Daughters-Anxiety-online-learning
مامان ترسناک و Tuan Tran/گتی

2019 شد یک کابوس برای دختر من است. پس از آغاز سال 2020 است. او تلاش می کرد در طول سال گذشته از مدرسه و من تا به حال چند جلسه با معلمان است.

من دختر شیرین — یک استفاده می شود که به مانند رفتن به مدرسه و دوستان خود را بیش از — شروع آرام. سپس او گروهی از دوستان را تغییر داد. بعد آمد یک ایمیل از او 8th grade معلمان (این معلمان نیز تا به حال او را برای 7th grade چرا که او در یک “حلقه” برنامه در مدرسه) که همه گفته او فقط همان است.

به جای انجام کار در کلاس او را به نشستن در سکوت و شرکت نمی کنند و یا در برگه. به جای شرکت در طول مشاوره و معاشرت با همکلاسی های او, او می خواهم به تنهایی نشسته.

او نمی خواهد با من صحبت در مورد آنچه که قرار بود. وجود دارد مقدار زیادی از زمان در اتاق خود. تعداد زیادی از سکوت. او شروع به پرسیدن اگر من می تواند سفارش خود را هنگامی که ما به یک رستوران رفت. در خانواده دریافت togethers او را متوقف صحبت کردن. همه متوجه شده و می خواستم به می دانم که چه می گذرد.

پس از تحقق این بیش از فقط یک مورد از نوجوان, بلوز, معلمان او و من تصمیم گرفتم او را به درمان. او از آن متنفر بودم. شروع کردم به چک کردن تلفن خود را برای سرنخ به عنوان به آنچه که قرار بود با فرزند من چون من را نمی شناسد.

او به وضوح در میان خیلی دوست درام, من تا به حال هیچ ایده چگونه او می تواند ایستادن به منalk در مورد آن. من می خواستم برای کمک به او و راهنمای او را از طریق آن.

من یک کمی اما نه تمام راه را. من قادر به رفت و برگشت و کمک به فرزند من در راه پدر و مادر می خواهد. من تا به حال به او اجازه انجام برخی از کار را به طوری که او می تواند یاد بگیرند که چگونه انعطاف پذیر شود و مقابله با شرایط سخت.

در حالی که همه چیز کمی بهتر است در ابتدا از سال اول آن را به اندازه کافی به من احساس رضایت. او گریه در اولین روز مدرسه به دلیل او نمی خواهم راه او نگاه کرد و چندین بار تغییر.

او می خواهم به خانه آمده و عقب نشینی به اتاق او گفت: نه خیلی.

و پس از آن …

متوجه شدم چند هفته پس از همه گیری آغاز شد و بچه ها من اطلاع داده شد که مدرسه خواهد بود لغو شد تا پس از رخصتی بهار, من شروع به دیدن بسیاری از رفتارها.

دختر من خواهد تا اوایل تکمیل کار خود را و می خواهید به اطراف من و خواهر و برادر خود را برای بقیه روز.

با گذشت هر روز به نظر می رسید او شادتر و شادتر. من نمی دانستم سوراخ او شده است می خواهم در آن به عنوان بد آن را به عنوان تا زمانی که من تو را دیدم یک نگاه اجمالی که او استفاده می شود.

معلمان او به من گفت که چند بار آنها حیرت زده شد در تفاوت در مدرسه کار می کنند. او رفت و به سختی از گذراندن کلاس های خود را به همه و به عنوان یکی از B تا پایان سال — و قادر به پایان برساند او در ریاضی کلاس اولیه.

ما در یک وضعیت که در آن COVID-19 موارد کم هستند. بچه ها من حضور در مدرسه در یک منطقه روستایی. حتی در حالی که ما هنوز هم نمی دانم چه برنامه خواهد بود برای منطقه ما, من می دانم آنچه من طرح خواهد بود: من نگه داشتن دختر من (و بقیه بچه ها) صفحه اصلی.

من خوش شانس هستم که در آن من قادر به اینجا با آنها در حالی که من از خانه کار می کنند برای کمک به آنها را از طریق این. من حاضر سلامت خود را به خطر و احساس نمی آماده به مدارس باز است. این است که من احساس شخصی.

اما اگر من صادق بودن یکی دیگر از دلایل من نگه داشتن آنها را به خانه است و از آنجا که چقدر خوشحال او. او گفت: چندین بار چگونه اضطراب خود را از بین رفته است و او است که قطعا خواب و غذا خوردن بهتر است. او سلامت روانی فوق العاده بهبود یافته است. و به عنوان مادر او تا آنجا که من از آنها بدم میاید به اعتراف این, من مطمئن هستم که آنچه دولت او می خواهم تا به حال این اتفاق افتاده است. من هرگز فکر رفتن به مدرسه تا به حال چنین تاثیری بر سلامت روان, اما آن را انجام داد.

من می خواهم به قادر به مقابله هنگامی که و اگر همه چیز به حالت عادی بازگشت. اما من خدا را شکر او گرفتن یک فرصت برای دیدن چگونه آن را احساس می توان از یک وضعیت که در خوشه خود را از استرس و اضطراب است.

شاید آن را به او ابزار برای حذف او را در یکی دیگر.

یا شاید این را به او کمتر انعطاف پذیر در آینده; من فقط نمی دانم.

اما چیزی که من نمی دانم این است که او سلامت روانی و سلامت جسمی خیلی مهم برای من سال بسیار شکننده است.

حتی اگر مدرسه باز می شود دوباره برای ترم پاییز یا بعد از آن — دختر من خواهد بود به ماندن در منزل و در ادامه آموزش آنلاین تا زمانی که ما هر دو احساس خوب و آماده برای رفتن به عقب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>