پسر من کشته شد, در تیراندازی غیر عمدی—و من نگران بچه های خود را به عنوان فروش تفنگ خروش


Son-Killed-Unintentional-Shooting-1
حسن نیت ارائه میدهد از Julvonnia مک داول

JaJuan تا به حال چنین حس سبک. از آن زمان او آمار, دبیرستان, جوانترین من تا به حال با تکبر راه رفتن, یک استعداد است که به ارمغان آورد یک لبخند به همه چهره. شادی خود را به سادگی مسری است. او اغلب لباس از سر تا پا یک رنگ دربندی آن را با یک کاملا همسان پاپیونی. در واقع او فقط یک آبی و زرد پاپیونی برای مجموعه خود را زمانی که او ناخواسته به ضرب گلوله کشته شد توسط یکی دیگر از نوجوانان بازی با تفنگ او را در بر داشت در کمد و کشو.

از زمانی که او یک کودک بود JaJuan من rosebud. به عنوان او به یک نوجوان شد “جوانه” ، که نام من به نام او آخرین بار که ما صحبت کرد. او به من گفت که او از رفتن به سینما با مادر بزرگ را به عنوان یک رخصتی بهار, درمان, و من به او گفتم که من او را دوست داشتم. “من شما را دوست دارم بیش از حد Mama” او پاسخ داد: قبل از حلق آویز کردن تلفن. یک گلوله را پایان زندگی خود را قبل از ما همیشه می تواند صحبت می کنند دوباره.

JaJuan شد تنها 14—از ما گرفته شده قبل از او حتی آموخته کراوات خود را bowtie. بعد از چهار ساعت رانندگی من استقبال شد در پارکینگ بیمارستان با خانواده من. آنها به من پنج کلمه هیچ مادر همیشه می خواهد به شنیدن: “او آن را ندارد.” من نمی رسند در زمان برای خداحافظی. در آن لحظه در بیمارستان هر بخشی از من که چپ بدن من. غم و اندوه من بیش از من شسته پرقدرت و پس blindingly دردناک است. وجود دارد به سادگی هیچ کلمه ای برای توصیف درد از دفن فرزند خود را. اما دانستن که JaJuan مرگ قابل پیشگیری بود etches که درد حتی عمیق تر به قلب من.

My Son Was Killed in an Unintentional Shooting
حسن نیت ارائه میدهد از Julvonnia مک داول

نگرانی که مادران دیگر را مجبور به زندگی با این درد من را نگه می دارد تا در شب. حداقل 4.6 میلیون آمریکایی کودکان در خانه با نا امن تفنگ و اکثر کودکان می دانید دقیقا همان جایی که تفنگ را نگه داشته است. تفنگ که به کشته شدن پسر من پرتاب شد را به یک کمد کشو در زیر یک تی شرت-لود میکنه و قفل شده است.

من نگران خطر غیر عمدی تیراندازی و اسلحه گرم خودکشی بیشتر از همیشه در حال حاضر. فروش تفنگ سر به فلک کشید در طول بیماری همه گیر کوروناویروس; 3.7 میلیون چک های پس زمینه انجام شد در ماه مارس به تنهایی با توجه به FBI ترین تا کنون انجام شده در یک ماه و 1 میلیون بیش از این زمان در سال گذشته است. و تحت کشور ما سهل انگاری قوانین نیست هر تفنگ فروش حتی نیاز به یک چک پس زمینه, پس اسلحه گرم فروش به احتمال زیاد بالاتر است. این افزایش در خرید تفنگ در یک زمان می آید زمانی که بچه ها از مدرسه به خانه و بسیاری از پدر و مادر پریشان حال تلاش برای کار از خانه. کنجکاو کودکان و نوجوانان می توانید بازی خواهد کرد و با نا امن سلاح گرم است. که یک واقعیت است من می دانم که همه به خوبی.

My Son Was Killed in an Unintentional Shooting
حسن نیت ارائه میدهد از Julvonnia مک داول

حتی در “عادی” زمانی که بچه ها گیر نیست در خانه نزدیک به 350 کودکان و نوجوانان ناخواسته شلیک خود و یا دیگران با نا امن اسلحه در سال متوسط و بیش از سه چهارم از کسانی که در آمریکا اتفاق می افتد در داخل یک خانه است. تفنگ خودکشی ادعا می کند که زندگی بیش از 600 آمریکا کودکان و نوجوانان هر سال بیش از 80 درصد از این اسلحه استفاده می شود در کسانی که خودکشی متعلق به اعضای خانواده. آن را تا به بزرگسالان در یک خانواده به درستی فروشگاه اسلحه قفل تخلیه و جدا از مهمات برای جلوگیری از تراژدی بی معنی. نگهداری اسلحه و ایمن است که به معنای واقعی کلمه یک موضوع مرگ و زندگی است.

که مردم در حال فوت کردن اسلحه و مهمات در کنار کاغذ توالت و ضد عفونی کننده دست خطرناک است, واکنش به ترس و عدم اطمینان در اطراف COVID-19 بحران است. آن می تواند در تراژدی پایان اگر کودکان و نوجوانان دست خود را در نا امن تفنگ. به همین دلیل من کانال من درد و غم و اندوه به وکالت مانند هزاران نفر دیگر Moms Demand Action داوطلبان. بیش از 10 ، 000 از ما آموزش پدر و مادر چگونه به صورت امن ذخیره اسلحه از طریق محلی هوشمند مبارزات و همراه با ما بیش از 150 جامعه شرکای ما رسیده بیش از 1 میلیون خانواده با کودکان و نوجوانان در پنج سال Moms Demand Action منتشر شده است این هوشمند پیام. ما اصرار شده است صاحبان اسلحه به صورت امن ذخیره سلاح گرم خود را برای سال اما با کودکان و نوجوانان از خطرات ناشی از تیراندازی غیر عمدی بالاتر از همیشه. همین دلیل است که ما در حال انجام همه چیز ما می تواند به افزایش آگاهی از نیاز فوری برای ذخیره سازی امن از جمله در حال اجرا جدید PSA با هدف قرار دادن اسلحه جدید ،

My Son Was Killed in an Unintentional Shooting
حسن نیت ارائه میدهد از Julvonnia مک داول

به عنوان خانواده من و من می دانم که بیش از حد خوب یک گلوله خرد به مراتب بیشتر از یک زندگی. مسیر من کل خانواده را در آینده تغییر زمانی که ما JaJuan را از ما گرفته شد. من اقامت قوی برای پسر, اما نه یک لحظه می رود که فکر نمی کنم از JaJuan و آنچه در آینده ممکن است برگزار می شود.

هر بهار که شکوفه گل و خورشید بیرون می آید به من خاطر نشان کرد که یک سال دیگر گذشت از دست دادن نوزاد من. او خواهد بود 18 در حال حاضر, و من فکر می کنم از همه چیز او می تواند تجربه کرده اند از, فارغ التحصیلی, مدل و برنامه های کاربردی که هرگز به بود. اگر من می توانید یدکی یکی دیگر خانواده این غم و اندوه با بالا بردن صدای من پس از آن من باید. و من تا زمانی که هر کودک در امریکا رشد می تواند در یک خانه عاری از خشونت اسلحه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>