partner-shamed-my-body-pregnancy
مامان ترسناک و Burak Karademir/گتی

ماشه هشدار داد: سوء استفاده کلامی و خشونت خانگی

سخت ترین بخشی از, بارداری, بدن من در حال تغییر است.

خشونت به من ضربه سخت ترین در طول این زمان.

این است که چرا من به احساسی که من حلال دیدن حامله mommas زندگی بهترین زندگی خود را با معجزه خود را در حال رشد bods — من شما را ببینید.

بودن با کسی که tugged در ران و در نگاه دیگر زنان از بالا به پایین که مناسب ساخته شده و آماده سازی خود برای شکستن بهار و من در اصلی من احساس سنگین ترین و زشت ترین, عرق کردن فراوان, بسیار, باردار, تلاش برای پیاده روی به مدت 20 دقیقه روی شیب در دانشگاه ،

من احساس من لباس نیست من در آغوش ضربت cutely مانند دیگران است. من حاضر به خرید شلوار جین زایمان تا معدن گران از بودن با هم نگه داشته و با یک کراوات مو — و به سوی پایان, من نمی خواهم به ترک خانه و در همه.

من احساس بسیار شرم آور برای من حامله بدن — اگر من صادق بودن نفرت از آن است.

من به یاد داشته باشید به دنبال در زیر ورق به زودی پس از ارائه و تحقق من هنوز هم باقی مانده وجود دارد — حامله ظاهر می شود اما در حال حاضر هیچ کودکی در درون من.

من به یاد داشته باشید گریه در حمام به دیوار تکیه داده و با دیدن من تغییر بدن به نظر می رسد در زیر من.

من گریستم برای این بدن من تصور به عنوان به زودی به عنوان این نه ماه شده بودند.

شریک زندگی من, پرتاب, women’s fitness magazine من در حالی که ما هنوز در بیمارستان به من گفتن که باید آن را به من احساس بهتر و با انگیزه که یک روز من را نگاه مانند آنها را دوباره.

من به یاد داشته باشید که در کار و به دنبال در پرستاران و تمایل آنها برای مخفی کردن و تغییرات خود را به بیش از, چرا که آنها بودند و من می دانستم که من نمی تواند به رقابت بپردازند — در حالی که تولد.

من به خاطر دستکاری در هر روز پس از … از دست دادن وزن به شدت و سرعت بیش از حد در حالی که تغذیه با شیر مادر چون من نیاز به “آن را دریافت.”

من به یاد داشته باشید داشتن انبوهی از حیوانات کراکر در Boppy بالش در شب در حالی که من پرستاری پسر بود جذب مواد مغذی از حماسه بدن و من شمارش فردی حیوانات تلاش به خودم بگویم من نمی توانستم غذا خوردن بیش از حد بسیاری از.

من به یاد داشته باشید من اول پس از تولد, راه رفتن پس از تولد را اجرا کنید.

من به خاطر کوتاه بودن استعداد من پس از او رفت و در یک ولگردی و قانونی شکنی خرید با یک جفت از کفش های تنیس و کشیدن آنها و تحقق آنها بیش از حد تنگ است. فکر او ممکن است خریداری کرده اند که از اندازه بر روی هدف پس من باید مناسب به آنها.

صحبت کردن به من درمانگر روز دیگر که یک مرد به من گفت: او را چگونه, مبارزه من با من پس از آپاندکتومی بدن من پس از نوزاد و چگونه من احساس می کنم هنوز هم برگزار می شود به دلیل این که از این صداها در سر من. من می دانم که آنها نه حقیقت من. اما من آنها را بشنود با این وجود. من خسته ام از آنها.

به عنوان من به او گفتم “زمانی که من در آینه نگاه کنید هنوز بعد از این همه وقت — من هنوز هم شنیدن صدای او در سر من.”

“Saggy. ادم کودن و احمق. سگ ماده.”

“فاحشه.”

“فاحشه”.

… و تقلب کمک نمی کند.

شما نمی خواهم که زبان ؟ آره من بود یا نه.

شما می دانید آنچه که من باید می گویند در پاسخ به این ؟ پوشیدن دنگ شنا.

پوشیدن دنگ شنا.

آیا فقط آن را می پوشند — خود بدن خود را در آن. این همه زخم, علائم کشش و قطعات بدن خود را که داستان خود را بگویید. اجازه می دهد آنها را به دیده افتخار و شنیده می شود.

من باید شده ایم قادر به راه رفتن در اطراف بیمارستان برای من اول پس از تولد, راه رفتن و احساس نمی مانند هر زن و یا مرد فکر می کنم من هنوز هم نگاه کرد ، من باید از میان چیزهای من دانستن من تا به حال فوق العاده سخت بارداری; ذهنی, احساسی, از نظر جنسی و جسمی. من birthed یک نوزاد سالم, شیرین ترین, زیبا ترین انسان ساخته شده است که من به یک epically تغییر.

آیا برای یک ثانیه نگه داشتن روح خود را در خانه هنگامی که شما تصمیم می گیرید را به بدن خود را.

انجام آن را ندارند دیگر هیچ.

بروید بررسی کنید خودتان را در حال حاضر. نفس های او در. او توانا و قوی, درخشان, سکسی, شدید, هوشمند, شجاع, انعطاف پذیر و بدن او می گوید بسیاری از حماسه داستان — یکی از زندگی است.

پوشیدن. The. حمام کردن. کت و شلوار.

و هر زمان شما اسکن یا اسکن خودتان به خودتان یادآوری کنید که شما یک راست تا شاهکار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de