همسایگان من هستند Mooching من نگهدار


Neighbors-Are-Mooching-My-Sitter-1
مامان ترسناک و cunfek/گتی

میشم. این بیماری همه گیر شده است تا حد زیادی. من سعی کردم به بیمار, نوع, و سخاوتمندانه در بسیاری از توجه بیش از گذشته چند ماه اما من در حال حاضر پرستاری یک گله که هیچ ربطی به با ماسک, مدرسه, بازگشایی و یا این واقعیت است که من بیکاری چک هنوز وارد نکرده. من شده اند در تلاش برای حرکت از چند ساعت حضور روزانه از شیرین همسایه بچه ها با این واقعیت است که پدر و مادر خود هستند به راحتی اجازه بچه های خود را بازی با بچه های من در تمام طول روز در حالی که تحت نظارت من پرداخت می شود بچه نگهدار.

من در یک مکان عجیب و غریب از دیپلماتیک مایل به به همسایه ها برای نشان دادن قدردانی برای کودک رایگان مراقبت از آنها در حال گرفتن—یا حداقل نگرانی در مورد آنچه که کودکان خود را انجام می دهند در تمام طول روز—در حالی که عدم تمایل به بچه ها درگیر زیرا این تقصیر آنها نیست که پدر و مادر خود را در حال mooches.

روشن, من را سرزنش نیست بچه ها در همه نگه ندارد هر گونه خشم را در برابر آنها. بچه ها واقعا شیرین و همراه با بچه های من و من نمی خواهم به خطر اندازد دوستی خود را. اما همسایه ها پدر و مادر از این شیرین بچه ها, سکس عجیب و غریب و مقابله در راه است که من را به نگرانی آنها را به تماس با پلیس بر من اگر من آب من چمن برای بیش از حد طولانی است. همچنین تا زمانی که در پاییز گذشته آنها نمی خواهد اجازه دهید بچه های خود را با هر گونه کودکان و نوجوانان در محله; در حال حاضر به نظر می رسد مانند آنها در حال گفتن بچه های خود را برای راه اندازی فروشگاه در حیاط یا ایوان تا آن زمان برای صرف شام.

من مانند بسیاری از مردمی هستم کار از خانه اما تا به حال فرصت خوبی است برای پیدا کردن یک دانشجو که نیاز به یک کار. چرا که همسایگان بچه ها همیشه در اطراف هنگامی که من نگهدار مجموعه هنر و صنعت بازی یا فعالیت او تعداد آنها را بیش از حد. اگر مجادله رخ می دهد و یا بیش از حد بسیاری از اسباب بازی و بیش از حد پر سر و صدا به حیاط من نگهدار شده است ثابت قدم قهرمان. او با صبر و حوصله کامپیوتر و بچه ها برای کمک به او در تمیز کردن messes. من پیامک او یک روز از دفتر من در زیرزمین و پرسید: اگر داشتن اضافی بچه ها بیش از حد بود. او وعده داده شده آنها خوب بودند و آن نبود که کار او را هر سخت تر است. او با داشتن سرگرم کننده! او فقط خندید و من متن را که بخوانید: خوب شاید من فقط می شه. اگر آن را بیش از حد من خوشحال هستم به مرزهای تعیین شده با پدر و مادر خود را.

من چک در با او چند بار از آغاز تابستان—من نمی خواهد از دست دادن این نگهدار اگر همسایه بچه ها او را احساس overworked و underpaid—اما او واقعا لرز در مورد آن. بنابراین من تصمیم به لرز در مورد آن بیش از حد. پس از همه بچه های من بودند معاشرت هر کس به نظر می رسید با داشتن سرگرم کننده و به عنوان عجیب و غریب به عنوان همسایگان من هستند من می دانم که آنها شده اند واقعا سخت اجتماعی در مورد فاصله.

My Neighbors Are Mooching My Sitter
مگان تامپسون/Reshot

یک بعد از ظهر من تصمیم گرفتم برای ناهار از پشت با دو بچه من; من نیاز به برخی از تازه هوا بین جلسات. همسایه وجود دارد و سه ساله اش گفت: “مامان من می گوید: ما مجاز به popsicles.” من راننده سرشونو تکون دادن من تایید و لبخند زد اما او نگه داشته و خیره به من. در نهایت من گفت: “فوق العاده است. چه خواهد شد شما را؟” او منتظر و سپس گفت: “خوب هر جور شما!” متعجب?

وقتی که من برای روشن شدن او به من گفت که او تا به حال خواسته پدر و مادر خود را اگر او و خانواده اش اجازه داده شد به بستنی یخی بعد وقتی بچه ها من تا به حال آنها. او هیچوقت اجازه بخواهید دیروز با وجود داشتن یکی از فریزر ظاهرا اما مطمئن شوید که به بررسی کنید که جعبه امروز. او گفت: هر گاه بچه ها من تا به حال رفتار او اجازه داده شد به برخی از بیش از حد. مادر خود را نیز درست با تمام اسنک او و خواهر و برادر خود را به اشتراک گذاری شده است با بچه های من—از من شربت خانه.

بیایید عقب کمی. من همه برای میزبانی از کودکان و نوجوانان. من خوشحالم برای به اشتراک گذاشتن تنقلات. من با خوشحالی تغذیه بچه ها من دوستان غیر منتظره وعده های غذایی. من دیگر همسایه بچه ها عملا زندگی در خانه من برای چند روز در یک زمان. من آن را دوست دارم. اما من عشق می آید با دانستن این است که متقابلا کمی و یا حداقل اذعان کرد. من ساخته شده یک شبکه از دوستان و اعضای جامعه که همه بر این باورند در این ایده از مراقبت از یکدیگر و که شامل گرفتن در هر یک از دیگر بچه ها. من نمی نگه داشتن نمره و من بیشتر سخاوتمندانه فرد از این مقاله است که احتمالا من را به خارج بود — اما عیسی مسیح مردم است. جمع آوری بچه های خود را و یا پرتاب برخی از ماهی های قرمز و gummies راه ما را یک بار در در حالی که. و یا زمانی که من بچه ها را راه خود را به حیاط خود را به بازی با بچه های خود را نمی دهند و آنها را به ترک آنجا که آن را “بیش از حد داد و بیداد کن.” این rowdiness اتفاق می افتد در خانه من بیش از حد کارن.

من با فرض این که همسایه ها در حال نگاه کردن به بیرون از پنجره های خود را هر از چند گاهی به مطمئن شوید که بچه های خود را زنده هستند اما کمی تلاش برای اطمینان از عدم دخالت نیست یک بار بر من نگهدار و یا تامین مواد غذایی ما خواهد بود و دوست داشتنی. آن را به حرکت سوزن از یک mooch به با ملاحظه بودن و در ذهن من این حتی در مورد به اشتراک گذاری مواد غذایی, هر چند آن را نمی خواهد صدمه دیده است. همه آن را یک چک در. متاسفانه اگر من چیزی می گویند من می دانم که پدر و مادر را منزوی خواهد بچه های خود را دوباره و این عادلانه نیست به بچه های خود و یا معدن.

بنابراین تا زمانی که چیزی تغییر من بهترین من انجام خواهد داد برای حفظ من curmudgeonly نگرش به خودم … و ممنون که همسایه بچه ها رفتار حتی اگر پدر و مادر خود را نمی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>