مادر من شکست قرنطینه و در حال حاضر ما در حال صحبت کردن


mom-broke-Quarantine
مامان ترسناک و Emilija Manevska/گتی

شوهر من فرزندان من و من در سمت چپ خانه دیگر نسبت به خرید اقلام ضروری مانند مواد غذایی حیوان خانگی غذا و دارو از مارس 12th. ما نگه داشته ام این فوق العاده سخت قرنطینه در بخشی از دلیل من تا به حال یک جلسه از سیاه سرفه هنگامی که پسر من بود سه ماه; من تا به حال واکسینه شده اند در بیمارستان و تصویب ایمنی به نوزاد از طریق شیر مادر و ما امن است. خود ریه شد زخم آنقدر او شروع به حملات آسم او لگد هنگامی که او هشت بود. اش سرماخوردگی تبدیل به برونشیت است. من دوره نقاهت بعد از آتیپیک بی اشتهایی و به احتمال زیاد یک خطر بیافتد سیستم ایمنی بدن است. ما به سادگی نمی تواند قرارداد COVID-19. اما مادر من شکست قرنطینه به هر حال.

من مشکوک او نبود در نظر گرفتن این بیماری به طور جدی از ابتدا. من پیشنهاد چندین بار برای او به حرکت در با ما در زمانی که از آن آشکار شد این بود که برای رفتن به یک مسافت های طولانی. او خودداری کرد و گفت: ما می خواهم به بازگشت به مدرسه در دو هفته. هنگامی که شوهر من ارائه زمان و دوباره به توده یونجه یا کاه چمن او گفت: پسر همسایه آن را انجام داده بود و وقتی که من پرسید که چگونه او می خواهم او را به پرداخت او گفت: او می خواهم که پول را در صندوق پستی. من ترسیم کردن, اما آن را اشاره نمی کند. ماسک ما به او نگاه کرد و unworn. او می گویند او تنها رفت به فروشگاه های مواد غذایی, اما پس از آن ذکر چیزهایی که او می خواهم خریداری شده در فروشگاه دلار. اما من می خواستم آنقدر به او اعتماد کنند. هیچ کس می خواهد به فکر می کنم مادر خود دروغ است.

ما نگه داشته و با دیدن او به هر حال.

پس از آن ما کشف او را شکست قرنطینه

آن آغاز شده و با یک تماس تلفنی ساده است. من به یاد داشته باشید که چرا شوهر من می خواستم به صحبت کردن با او. اما او به دنبال در یک خانه با بهترین دوست او. او بهانه ای ؟ او نمی خواست به درخواست من برای رفتن چرا که او می دانست من خواهد بود مشتاق دیدن یک مسکن (با دیدن یک فرد نمی خواهد که من می ترسم من فقط می پوشیده ام یک ماسک ایستاده بود و شش پا). اما او سوگند یاد کرده بودند رانده شده به طور جداگانه.

سپس داستان خود را تغییر داد. او و دوستان او را رانده بودند با هم.

در همان تماس تلفنی داستان او دوباره تغییر: آنها با داشتن یک نوشیدنی در حال حاضر بر روی نیمکت پارک. آنها می خواهم خریداری نوشیدنی در یک رستوران محلی. آنها خارج است. اما خوب بود چون او bestie رفت و هرگز در هر نقطه. او هرگز به هر کسی. او نگه داشته شده است.

به جز زمانی که ما خود را بررسی bestie را در Facebook به بورس تا به حال بررسی آنها را به رستوران به عنوان “صبحانه.”

به جز زمانی که ما میگردین را از طریق شش صد Baby Boomer بچه گربه الگوهای رفتاری ما کشف بورس خود را شکست قرنطینه غالبا وقیحانه و بدیهی است که: او تا به حال چندین عکس از خودش با دیگر افراد. آنها در آغوش گرفتن. آنها با پوشیدن ماسک.

ما ویران شد.

او قرار داده و همه ما در معرض خطر

مادر من است که بیش از شصت. او نباید در خارج از خانه اجازه دهید به تنهایی خارج از خانه با او bestie که socializes در گروه. مسن تر شما بالاتر شانس خود را از بستری شدن در بیمارستان. در حالی که خطر بالا می رود به شدت در شصت و پنج با توجه به CDC او خواهید بود شصت و چهار سال جاری است. او همچنین دارای یک شاخص توده بدن است که CDC می گوید: افزایش احتمال بستری شدن در بیمارستان به عنوان به خوبی.

شوهرم متوسط آسم قرار می دهد و او را در معرض خطر بالاتری برای بیماری شدید از COVID-19 و همچنین CDC همچنین می گوید.

ما سه فرزند. چه اتفاقی خواهد افتاد اگر من و همسرم قرارداد COVID-19 در همان زمان به خاطر او شکست قرنطینه? که مراقبت از آنها را ؟ این فقط یک “شدید آنفولانزا می گوید:” ترسناک مامان کمک کننده است که صرف 65 روز و شمارش مبارزه با ویروس. ما نمی تواند به اندازه کافی برای مراقبت از آنها را… و او را پشتیبان ما سرپرست. من شوهر و پدر و مادر زندگی می کنند در خارج از دولت هستند و حتی در معرض خطر بالاتر دسته از مادر من. شما نمی توانید استخدام یک پرستار بچه به بیش از آمده و مراقبت از بچه های خود را به دلیل شما رو COVID-19.

به عبارت دیگر اگر ما قرارداد COVID-19 چرا که مادر من شکست قرنطینه ما می شود اعمال صالح پیچ.

در حال حاضر ما می تواند به او اعتماد نمی

بر اساس نگرش او قبل از ما که او با bestie من به شدت شک دارم این اولین بار نیست مادر من شکست قرنطینه. زمانی که من شکایت کرده که من حاضر به انجام telehealth با من هر چند آنها خواهد آن را انجام دهد با بیماران در معرض خطر, و آنها نمی در نظر گرفتن آنچه که من در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی مناسب برای جلوگیری از انتقال او نورد چشمان او. وقتی که من او را مجبور به تنظیم کردن یک دیگ سوپ او می خواهم برای ما ساخته شده و دور برگشت بنابراین من می تواند آن را انتخاب کنید (این بود که قبل از ما تا به حال تمام شده است جدا برای دو هفته) نگرش او بود “طنز این madwoman.”

و او به ما دروغ گفته.

داستان او نگه داشته در حال تغییر است چرا که او می دانست که ما می شود عصبانی است. اگر او تا به حال پاک آمده بلافاصله و گفت: در حقیقت ما می خواهم احساس متفاوت در مورد آن. اما از آنجا که او دروغ گفته من احساس می کنم مثل ما نمی تواند اعتماد او در آینده است. آن بوده است بیش از دو هفته از او و بهترین دوست او به دنبال رفت و در آن خانه. ما صحبت نکرده. من اعتماد ندارند که او نمی رفته است.

او bestie را نیز تا حدی مسدود شده من از دیدن پست خاص در Facebook. او یک نسل. او فکر می کند من نمی توانم بگویم.

او ساخته شده هیچ تلاشی برای تماس با ما از او شکست قرنطینه

مادر من زندگی بیست دقیقه دور. او دارای سه نوه. هنگامی که شوهر من به نام به مقابله با او ساخته شده یک نقطه به می گویند که او امیدوار است در این دو هفته پس از او شکست قرنطینه که او می خواهم تلاش برای زوم و بحث به نوه او.

ندا.

او حاضر به قطع کردن کودکان و نوجوانان از وجود. من مطمئن هستم که آنچه را که.

او نیز هرگز عذرخواهی برای قرار دادن ما در خطر است. او گفت: هرگز او را نمی دوباره آن را انجام دهد. او انتظار من شوهر برای عذرخواهی به او برای تماس با او را. (شوهر من تماس چون من نمی توانست به اندازه کافی قوی احتمالا باید مجوف و او می خواهم که فریاد من آن را ساخته شده من گریه و به من حمله وحشت زمانی که من گوشی را گذاشت).

ما نمی دانیم که چه باید بکنید. من اعتماد ندارند ، شوهر من می گوید او هیچ نفس در بازی و مراقبت می کند اگر او را به حرکت اول و به نوعی در چشم او, از دست دادن چهره و یا چیزی. “او فقط نمی خواهد با ما تماس بگیرید تا روز قیامت او را؟”

“نوچ” من پاسخ داد.

“از آنجا که من نام او را از زمانی که او را شکست قرنطینه در جهانی همه گیر.”

“بله.”

ما واقعا در مورد مراقبت از خودمان را در این نقطه است. (من عمیقا صدمه دیده است اما من با آن زندگی می کنند). اما کودکان و نوجوانان? به طور جدی ؟ هیچ کس می کند که به بچه های من. هیچ کس قرار می دهد من بچه های درمانی در معرض خطر که cavalierly. هیچ کس پس از آن قطره آنها را از مطلق وجود فقط به نوعی تنبیه کردن من و شوهرم. من می خواهم به او اعتقاد دارند. من می خواهم برای آشتی با او. من می خواهم به او اعتماد کنند.

اما او شکست قرنطینه و دروغ در مورد آن. او قرار داده و همه ما در معرض خطر است. که مسکن نمی خواهد که من می ترسم. اما که 14 روز صبر کنید تا ببینید اگر ما تا به حال COVID-19 مطمئن شوید که به عنوان جهنم بود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>