مادر من دوستان COVID-19 منکران و من خشمگین


my-firends-are-covid-Deniers-1
PeopleImages/گتی

من لازم نیست که بسیاری از مامان که نمی زندگی می کنند را بر روی اینترنت. تا زمانی که من پیدا کردن چند که خوش طعم هستند, که بچه های, همراه با بچه های من من سعی کنید به چسبیدن بر روی آنها. حتی اگر برخی از مسائل وجود دارد (استارباکس و اسلحه دشنه برای شروع) آنها خوب و نوع مردم به راستی و ما همراه است. آنها من را خوشحال. من به طور معمول قادر به چشم پوشی از تفاوت ها را ببینید مردم زیر. حداقل آنها قرار داده تا با من و برای من واقعا ممنون. ما لازم نیست یک تن در رایج دیگر از بچه های ما, اما آنها شامل من. آنها شیرین مردم است. اما شیرین را نمی تواند برای COVID-19 منکران.

من در جنوب زندگی می کنند که در حال حاضر بسیار خطرناک است COVID-19 کانون. من درک می کنم که بچه های من را دیده اند دوستان خود را برای ماه (از آغاز ماه مارس در واقع آنها با هیچ کس جز خواهر و برادر خود را هر چند قدیمی ترین من تا به تعامل با دوستان در Facebook Messenger کودکان و نوجوانان). من درک می کنم که آن را در حال حاضر شده است و این یک جهنم از یک مدت زمان طولانی به قرنطینه و همه ما واقعا بیمار از آن. من درک می کنم که COVID-19 بود واقعا ترسناک در آغاز و در حال حاضر که ما شده ایم با آن زندگی می کنند برای مدت طولانی آن را تبدیل به یک جدید عادی: چیزی که ترسناک نیست دیگر اگر شما نمی دانید که مردم در حال مرگ از آن (چرا که آنها منزوی).

اما این زنان ؟ این زنان در حال مستقیم کردن COVID-19 منکران.

من نمی دانم تا من چک یک پیام موضوع

من تا به حال هیچ ایده این اتفاق می افتد تا زمانی که من در کلیک یک Facebook message موضوع من تا به حال نشده برای ماه, از آنجا که ما استفاده از آن برای برنامه ریزی playdates و هی! وجود دارد هیچ playdates بنابراین هیچ دلیلی برای بررسی. به جز … وجود دارد playdates برنامه ریزی شده است. من تو را دیدم یک زن اگر درخواست دیگران می خواستم برای رفتن لوله در ژوئن 8. زن دیگری گفت: نه او نمی تواند از آنجا که آنها تا به حال مهمانان. یک زن گفت که او چیدن حیوانات. هیچ یک از این زنان که به نظر من دوستان خود جدا. آنها COVID-19 منکران. زیرا چه چیز دیگری می تواند به شما تماس با افرادی که حاضر به اعتراف است که آن را خطرناک به بیرون رفتن و ارتباط برقرار کردن با مردم زمانی که ما تعداد خونتان خیلی بد است ؟

من احتمالا لگد کردن گروه ما پیام برای این.

من دیده نمی شود یکی از بهترین دوستان من در جهان پس از مه چرا که او دو ساله است و ترس بیش از حد حتی به ما حیاط. ما متوقف دیدن مادر من بود چرا که او شکستن خود انزوا (و آنچه می تواند به شما تماس مادر من اما COVID-19 منکر اگر او با دیدن افراد دیگر که در حال دیدن افراد دیگر؟).

یکی دیگر از دوستان به من بینش چرا از COVID-19 منکران

Two friends gossiping
جسیکا Peterson/گتی

معلوم است که من دیگر مادر دوست که یک COVID-19 منکر. او به من گفت که او و بچه ها او را در حال شروع به دیدن “امن دوستان” در حال حاضر. تکواندو نشانی “امن” چیست ؟ هر کسی که با دیدن افراد دیگر “امن” که این هفته من نوشتن این دیده است که بیشترین تعداد مردم در دولت من تست مثبت برای coronavirus از ویروس شروع شد ؟ کشورهای دیگر می خواهند مردم که از وضعیت خود من به خود شده است. که چقدر بد این ویروس به خشم آمده است در اینجا. اما مادر از دوستان من هستند و هنوز هم از دیدن مردم.

این مامان بود و یک کوله پشتی به رها کردن برای من. از من خواست او را به رها کردن آن در پایین جلوی خانه ما به دلیل قرنطینه. که زمانی که او به من گفت در مورد “امن دوستان است.” او گفت: تعداد زیادی از مردم که در حال گزارش شده بیمار هستند و تنها بیشتر از آنجا که ما در حال آزمایش بیشتر مردم است. وجود ندارد واقعا بیشتر افراد بیمار او استدلال کرد. بیشتر مردم فقط گزارش است که آنها COVID-19. بنابراین ما در واقع در هر خطر بیشتر از ما بودند.

اما برخی از آنها واقعا COVID-19 منکران?

من می دانم که برخی از دوستان من شوهران که کار می کنند به طوری که در آن نقطه آنها احتمالا شکل: چرا زحمت با خود انزوا? شوهر ممکن است میکروب ها در صفحه اصلی به هر حال. در این مرحله کسانی هستند که دوستان واقعا COVID-19 منکران? وجود دارد احساس درماندگی وجود دارد: آنها به سادگی نمی تواند خود جدا پس چرا زحمت و تلاش به خود منزوی هنگامی که آن را بدیهی است که بهترین چیز برای شما و یا بچه های خود را روانی ؟ یکی از دوستان کسانی که با یک کار شوهر نجات حیوانات کار می کنند. اگر بخواهد او را به خود جدا دانستن شوهر او در حال حاضر دارای یک شانس آوردن COVID-19 خانه بسیاری از حیوانات را بدون نیاز به مراقبت. او یک مناقصه روح که احساس می کنید که عمیقا. من می دانم که. که در آن نقطه شما آن را تماس, محاسبه خطر است ؟ آیا شما زندگی می کنند و اجازه دهید زندگی می کنند ؟

آیا من می گویند شما در حال انکار علم درگیر در این بیماری همه گیر من نمی توانم باور کنم که شما به خطر می اندازند زندگی خانواده خود را در این راه, و شما نیاز به هر گاییدن, احتیاط, چرا مردم از مردن از COVID-19?! چرا که چه اتفاقی می افتد اگر شما و همسرتان هر دو COVID-19 در همان زمان که رفتن به مراقبت از بچه های خود را? چون COVID-19 بد نیست آنفولانزا ؟

من فقط تظاهر هیچ یک از این تا به حال اتفاق افتاده است ؟

یا من می گویند شما مردم نه تنها COVID-19 منکران شما علم منکران و بهداشت عمومی در معرض خطر و من نمی تواند مقابله با آن است ؟

من واقعا نمی دانم ، من فقط می دانم یک چیز است.

من قطعا لگد کردن که پیام موضوع.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>