من پزشکی-شکننده دوقلوها نمی توانید به رفتن به مهد کودک در پاییز امسال


Twins-Kindergarten-Wont-come-True-1
حسن نیت ارائه میدهد از لیندسی Neuman

من تا به حال سند چشم انداز در سر من برای من دوقلو’ مهد کودک سال تا زمانی که من می توانید به یاد داشته باشید. دیدار با معلم شب راه رفتن آنها را در روز اول خود را از مدرسه ابتدایی مشتاقانه در انتظار در همسفری خط به شنیدن در مورد دوست جدید آنها ساخته هیجان انگیز چیزهایی را یاد گرفته و همه از ماجراهای خود. Chaperoning خود را در زمینه سفر تشویق آنها در زمینه روز و داشتن playdates با همکلاسی های خود را. من تلاش کرده اند طی هفته گذشته به آمدن به شرایط با این واقعیت است که رویاهای من برای آنها نمی خواهد آمد به ثمر در ماه اوت است.

COVID-19 اتحادش را تغییر مسیر از من دوقلو’ عمومی-مدرسه آغاز شود. من و شوهرم تصمیم دشوار برای ثبت نام ما پنج ساله در آموزش آنلاین. ما خواهد بود با بازگشت به زوم تماس و فضای تعیین شده در اتاق نشیمن ما رایگان از درهم و برهمی برای جلسات آنلاین. ما دوباره ما نه چندان دور زوم پیش دبستانی تماس از بهار در کدام یک از ما به طور مداوم در تلاش برای شکستن یک مبارزه و یا re-direct ما پنج ساله’ به معلم خود چهره از طریق یک صفحه نمایش در حالی که همچنین اتفاقی سرگرم کننده ما سه ساله است. ما ادامه خواهد داد به کار را از طریق ما دختر خرابی هنری او نیست “فقط حق” و پسر ما در حال اجرا تا به اتاق خود و کوبیدن درب هنگامی که معلم خود را, تماس, دیگر, دانشجو, بالا بردن دست خود را. ما خواهد بود با کمک فرزندان ما با شناسایی خود را به نام نامه, شمارش تا سی و آموزش روزهای هفته.

My Dreams For My Twins' Kindergarten Year Won't Be Coming True
حسن نیت ارائه میدهد از لیندسی Neuman

این است نه آنچه که ما در حال برنامه ریزی برای آینده فرزندان ما زیر سه, شیرین, پرورش سال از مهد کودک. در عین حال وجود ندارد شک در ذهن ما است که ما در حال انجام آنچه که بهترین است برای خانواده ما است. ما پسر های آلرژیک بیماری و دختران ما … خوب خود شرایط پزشکی تعیین خواهد شد. آنها که سابقه بیماری ریفلاکس معده و عدم تحمل مواد غذایی. بیماری های نادر از جمله دکل های تلفن بیماری و ازوفاژيت ائوزينوفيليک پرتاب شده است به این مخلوط با پزشک خود. فرزندان ما بسیار بیشتر مستعد ابتلا به انقباض باکتریایی و ویروسی. بدن خود را مشغول مبارزه با مواد غذایی و زیست محیطی آلرژی است که آنها را به اوردرایو با سرماخوردگی و یا مشکلات معده. ما دختر و پسر باید هر ضربه سخت شده با عفونت های شدید.

دختر ما کمی بیش از یک سال پیر زمانی که او گونه به نظر می رسد غیر طبیعی متورم است. او متخصص اطفال بلافاصله او را فرستاده به یک گوش و حلق و آغاز شده که او در یک آنتی بیوتیک. دختر ما گوش و حلق و مشکوک به عفونت استاف و او تحمل یک سوزن بیوپسی برای تایید.

My Dreams For My Twins' Kindergarten Year Won't Be Coming True
حسن نیت ارائه میدهد از لیندسی Neuman

این طولانی ترین تابستان از زندگی ما صرف سه ماه رفتن به یک بیماری عفونی دکتر های گوش و حلق و یک رادیولوژیست برای اشعه X و اطفال. “چگونه او این را دریافت کنم؟” من خودم درخواست او بیماری عفونی پزشک است. پاسخ او این بود که او می توانست بدست و آن را از هر نقطه و یا هر چیزی. او تا به حال دیده می شود کودکان قرارداد آن را از اماکن عمومی و یا از نوشیدن آب. وی با اشاره به یک فرکانس بالاتر در گروه سنی خود را به عنوان آنها با قرار دادن دست خود را در دهان خود را اغلب.

این گونه خاص از عفونت استاف بسیار مقاوم به آنتی بیوتیک است. با وجود انجام همه چیز ما توصیه به انجام توسط پزشکان و بی پایان نماز دختر ما در نهایت نیاز به جراحی برای حذف این باکتری که بر گرفته بود سمت راست صورت خود را. من یک ظرف غذا بود که پرستاران در زمان گناه تنها یک سال از من برای یک عمل جراحی است که هیچ کودکی سزاوار است. او یک اسکار زیر چانه و روی خط. ما به عنوان پدر و مادر او هنوز عاطفی زخم از لحاظ جسمی او را نگه داشتن و تمیز کردن زخم او در هفته های پس از عمل جراحی او را.

تقریبا یک سال بعد ما تقریبا چهار سال یک توده بزرگ در گردن او. او گفت که آن صدمه دیده است به حرکت گردن خود را. آن deja vu به عنوان متخصص اطفال ما به سرعت یک وقت ملاقات برای ما با ما در حال حاضر محبوب ENT. “این تقصیر شما نیست,” ما, اطفال به من گفت که من در او را با اشک در چشمان من. “این فقط بد شانس.” او به بستری در بیمارستان که شب بود و یک چهارم با یک آنتی بیوتیک چکه قرار داده و به سلاح های خود را برای مبارزه با عفونت استاف در حال اجرا wreaking ویران بر روی بدن او.

My Dreams For My Twins' Kindergarten Year Won't Be Coming True
حسن نیت ارائه میدهد از لیندسی Neuman

پسر من صرف تعطیلات آخر هفته در بیمارستان است. من و همسرم شد گریبانگیر با ترس به دکتر پسر من گفت: یک احتمال وجود دارد او نیاز به عمل جراحی است. او در حال حاضر تحمل سه endoscopies طی شش ماه برای رسیدن به بهبودی را برای بیماری های آلرژیک ازوفاژيت ائوزينوفيليک. دکتر گفت شانس 50/50 که آنتی بیوتیک ها به طور موثر کاهش این عفونت است.

ما پس از آن وظیفه ما دادن پسر آنتی بیوتیک پنج بار در روز به مدت یک ماه. آیا شما تا کنون سعی به یک کودک با تغذیه aversions و چندین مواد غذایی آلرژی وحشتناک-مزه دارو? من لغو دوقلوها ما ” چهارمین جشن تولد و توصیه ما به نگه داشتن پسر ما از مدرسه به خانه در طول این زمان. ما به طور کامل برطرف هنگامی که پسر من بود و در نهایت پاک توسط دکتر خود. من هرگز فراموش نخواهم کرد اشک جریان پایین شوهرم چهره و شنوایی خود را تکان دادن صدا بعد از پسر من را معاینه نهایی. “دکتر R گفت که او خوب است. او گفت که او نمی نیاز به عمل جراحی است.”

My Dreams For My Twins' Kindergarten Year Won't Be Coming True
حسن نیت ارائه میدهد از لیندسی Neuman

ما با تجربه بالا و پایین و همه چیز را در میان بیش از این دوره از دو عفونت های staph. این عفونت ها هیچ شوخی است. آنها به طور بالقوه می تواند ویرانگر و اثرات ماندگار در اطفال جمعیت. ما هرگز نمی خواهم برای رفتن به بیمارستان و اتاق کوره در رفته دکتر قرار ملاقات و نهایی شکنجه نمی دانستند چگونه این بازی را برای فرزندان ما.

عاطفی و فیزیکی تلفات که این عفونت باکتریایی در زمان فرزندان ما و ما به عنوان پدر و مادر غیر قابل تصور است. ما متخصص اطفال گفت این بهترین زمانی که او اظهار داشت که “شما تمام شده است به جهنم و بازگشت” پس ما دختر دلخراش مصیبت. من می دانم که فرزندان ما خوش شانس هستند و این پتانسیل پس از این بیماری شده اند می تواند بسیار بدتر است. این تجربه به ما آموخت که سلامت فرزندان ما می توانید در یک چشم بر هم زدن. یک دقیقه آنها خوب هستند و بعد از آنها به شدت بیمار است.

شوهر من و من انجام خواهد داد آنچه در آن طول می کشد برای محافظت از کودکان ما از زمان گسترده بیماری COVID-19. در اینجا در تگزاس مدارس دولتی در حال برنامه ریزی برای باز کردن back up در پاییز. با وجود افزایش تعداد موارد فرماندار ما نیست اجرا با پوشیدن ماسک در سیستم مدرسه در علاوه بر این به هیچ قراضه مورد نیاز برای دانش آموزان مربوط به COVID-19.

برای ما کودکان مهد کودک است که نمی تواند آنچه را که آنها پیش بینی شده است. دختر ما درخواست به بازی در زمین بازی مدرسه و دیدار با معلم او در فرد خواهد شد به احتمال زیاد نمی توان ملاقات کرد. اجتماعی فاصله پوشیدن یک ماسک و آموزش آنلاین هستند قیمت های کوچک به پرداخت هزینه برای فرزندان ما سلامتی و شادی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de