شوهر من می تواند آینده مرد سیاه پوست کشته شده توسط پلیس


All-Enraged-or-No-Change-1
حسن نیت ارائه میدهد از کریستن روز

من شروع به تایپ این مقاله چندین بار در حال حاضر. هر زمان rewording ساختار جمله تکان دادن سر من در علم به این که برخی از مردم هنوز هم درک نمی کنند هر یک از آن چرا که رسیدن به آستان خود. آنها بی پیرایه و پس از آن به سادگی وجود ندارد; گچ آن را به “خبر جعلی” و رسانه های تسبیح. در حالی که نوشتن این من احساس ناامیدی که وجود دارد این است که حتی نیاز به این بحث است.

اما اگر من سکوت کنم بخشی از مشکل است. با من ذاتی امتیاز سفید و خروجی این تجربه من باید صحبت می کنند تا برای کسانی که نمی توانند و کسانی که باید به خاطر این موضوع — سیستمیک نژاد پرستی و بی عدالتی شده است که ریشه دوانده در کشور ما و سرکوب ملت ما مردم رنگ برای قرن ها نیست مشکل خود را برای رفع آن از آن ماست.

Until We Are All Enraged, There Will Be No Change
حسن نیت ارائه میدهد از کریستن روز/اعتبار: جنیفر Forrester

این سفید و متحدان که در حال حاضر باید ایستادگی و مبارزه برای آنچه POC را سزاوار همه همراه — همان حقوق مسلم هر فرد باید با به دنیا آمد. POC باید به سازمان دیده بان به عنوان برادران خود پدران و پسران و برادرزاده به قتل بارها و بارها در دست مأموران اجرای قانون با هیچ تغییرات ساخته شده به سیستم که اعلام کرد برای محافظت از افراد و رعایت عدالت را بیش از همه چیز است.

Until We Are All Enraged, There Will Be No Change
حسن نیت ارائه میدهد از کریستن روز/اعتبار: جنیفر Forrester

اگر چه من سفید و دارای همان مقدار امتیاز سفید به عنوان دیگر غیر POC این موضوع آورده شده است به من میرسند. این درایو در اطراف در ماشین با خانواده من و خطرات آن و ترس زندگی می کنند در سر من هر وقت شوهرم پیاده روی از درب جلو. پس شوهر من 6 فوت و 3 اینچ, 200+ پوند مرد سیاه با اخم کردن از طریق ژنتیک (به اعتقاد من ما سه سال در حال حاضر ورزش “به معنی چهره”) او بلافاصله دیده می شود اکثریت مردم به عنوان تهدید آمیز, قدرتمند, ممکن است تهدید. او شده است هدفمند چندین بار توسط پلیس برای “رانندگی در حالی که سیاه” وسایل نقلیه خود را حمله و جستجو را به عنوان او نشسته در دستبند و یا پشت یک رزمناو. من شنیده ام او را در پارکینگ در مقابل خانه ما پاسخ دادن به پلیس که نه او و نه باند و وابسته بدون او هیچ نام مستعار بله او فقط آمدن به خانه از محل کار. با شوهرم در ظاهر او نیز ممکن است یک هدف دائمی نمایش داده شده بر پشت خود.

Until We Are All Enraged, There Will Be No Change
حسن نیت ارائه میدهد از کریستن روز/اعتبار: جنیفر Forrester

اما اگر این افسران که خیلی سریع به دلیل مشخصات و هدف شوهرم نشستم در کنار او و در حال گفتگو با او, آنها ممکن است چند چیز یاد بگیرند. مانند چگونه او باعث می شود بیشتر خوشمزه, مرطوب, در خانه, زغال اخته, کیک, با, در خانه کمپوت و رویه خامهای کیک یا شیرینی. آنها ممکن است دعوت به زیرزمین جایی که او فروشگاه را مجموعهای از کتاب های کمیک بسکتبال کارت و دیگر درس خوان یادگاری. آنها ممکن است از طریق اسکن باور نکردنی به طرح ها و نقاشی های او بازسازی از مناظر زیبا و یا یک پیشنهاد ممکن است برای کمک به آنها را با باغبانی خود را به عنوان او هم یک هنرمند شگفت انگیز و ستمکار است انگشت شست سبز. من ممکن است در راه رفتن به آنها را توصیف ابرقهرمان دیواری او ایجاد شده در پسر ما اتاق خواب برای روز تولد خود را در این بهار. من می دانم که برای برخی از کسانی که افسران اگر آنها نشستم کنار شوهر خواهد یادگیری همه چیز در مورد منبع اصلی شوهرم غرور در زندگی ما سه نوزادان زیبا که او هرچه بی قید و شرط و مستمر عشق بیش از روزانه است.

پس از زندگی در محله ما برای چند سال و کشیده شدن بیش از چندین بار شاهد بودم که او شروع به موج در افسران پلیس هنگامی که ما آنها را به تصویب. او به طور طبیعی ایجاد یک پیوند با مدرسه فرزندان ما منابع افسر فقط از طریق تعاملات روزانه در حالی که به سرعت چیدن ما بچه ها از مدرسه. و هنوز هم دانستن زندگی شوهرم آگهی خود تزلزل ایمان و رانندگی به سرب و محافظت از شهادت به کار باور نکردنی اخلاق و میزان عشق او به دیگران و دریافت را بر روی خود من هنوز هم ترس هر زمان او همواره از سر کار به خانه در شب و یا به فروشگاه می رود را انتخاب کنید تا در اواخر شب میان وعده.

Until We Are All Enraged, There Will Be No Change
حسن نیت ارائه میدهد از کریستن روز

من همچنان به نگرانی در هر زمان او برگزار شد تا چند دقیقه دیر و در حال اجرا است. من دعا می کنم برای ایمنی خود و خدا بازگشت او را به خانه به من روزمره است. زمانی که من دیدن یک مرد غیرمسلح در حال اجرا در یک محله و من شوهرم, چهره. وقتی می شنوم یک مرد شفاعت تکرار است که او نمی تواند نفس می شنوم شوهرم صدای. چرا که او به راحتی می تواند بود. هر کسی اتصالات توضیحات می تواند قربانی بعدی. این منزجر کننده و غیر قابل انکار واقعیت باید علت خون شما را به جوش. باید آن را هم بزنید تا خشم و انزجار عمیق در روح شما و به آن نیاز دارد را به حرکت می کند شما را به عمل است.

به عنوان سفید متحدان ما باید بپذیریم ما امتیاز سفید به منظور بالا بردن صدای ما در هر فرصتی به ما داده می شود به صحبت کردن در برابر نژادپرستی و حتی زمانی که آن را ناراحت کننده است — به ویژه هنگامی که آن را ناراحت کننده است. ما باید مایل به قطع روابط با کسانی که به حمایت از ایدئولوژی نژادپرستانه. ما باید از تماس با سایر افراد برای خود نژاد پرستی که آیا آن با هدف های مخرب و یا جهل خالص. ما باید انجام بهترین های ما برای حمایت از کسانی که ناعادلانه رفتار در حضور ما است. ما هرگز نباید بیکار نشستن در سکوت و به عنوان دیده بان سیاه و سفید ما جوامع را هدف قرار داده و کشته شده توسط پلیس. ما باید افزایش یابد و شرکت در تظاهرات نوشتن به ما سیاستمداران خواهان عدالت بود در خدمت فشار برای برابری و به طور مداوم به یادگیری به عنوان آنجا که ما می توانیم در مورد نژادپرستی سیستماتیک به منظور به درستی برطرف کردن آن را برای اولین بار از زندگی خود ما و سپس حرکت به تمام زمینه های زندگی ما تا زمانی که کل جوامع شروع به دیدن یک تغییر است. ما باید در رای دادن به نامزدها در هر انتخابات محلی و ملی — که واقعا نماینده ما صدای اعتقادات ما و که همان قطب نمای اخلاقی و توانایی همدردی. ما باید می گویند نام و اذعان همه POC که از دست رفته اند به چرخه نژادپرستی برای قرن ها و که من مطمئن هستم که ما ادامه خواهد داد برای از دست دادن در آینده است.

ما باید بهتر انجام دهید. ما باید تقاضا بهتر است. تا زمانی که کسانی از ما که به طور مستقیم متاثر از نژاد پرستی هستند که خشم به عنوان آنهایی که ما را هیچ تغییر دهید. در ادامه به صحبت کردن و ایستادن پشت سر برادران و خواهران ما از رنگ, از آنجا که مبارزه خود را در نهایت ما.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im