ایمان من به آمریکایی ها رسیده است در پایین ترین نقطه


faith-in-americans-low-1
مامان ترسناک و فرانچسکو Carta fotografo/گتی

شما می دانید, من سعی می کنم به نوعی می شود. من سعی کنید به احساس همدلی و درک. زمانی که من مخالف با کسی که من سعی می کنم برای گوش دادن به جایی که آنها در حال آمدن از. من یک فن از انصراف از فرهنگ من نمی unfriend یا مسدود کردن مردم به جز در موارد استثنائی و من صادقانه بر این باورند که بسیاری از مردم به سادگی نمی دانم چه آنها نمی دانند و همه آنها نیاز است که به آرامی تحصیل. من باور دارم که گاهی اوقات من یک نیاز آموزش.

اما maaaaan… انسان در حال تست من. هیچ خراش که: آمریکایی ها در حال تست من. من ایمان متزلزل شده است. من بدبینی در حال رشد است. من تحمل است که تقریبا وجود ندارد. و حتی آن را احساس می کند مانند شخصیت من منتقل شده است. من بالا و پایین رفتن بین خشم و ناامیدی و من خودم برای خودم از قصد آسیب رساندن به مردم است.

من خودم مایل “افراد خاصی” را به رای می دهند. این است که نه مانند من. اما من می بینم مردم به اشتراک گذاری الگوهای رفتاری به عنوان یک ابزار برای اطلاع, و من نمی توانم خودم را از فکر کردن ندارد. شما نمی توانید برای رای دادن. الگوهای رفتاری نیست چگونه از ما یاد بگیرند. Fuck off که با مزخرف و ماندن در خانه در روز رای گیری اگر شما نمی خواهید به سرمایه گذاری انرژی در یادگیری چگونه گه در واقع کار می کند. همچنین شرم بر شما.

روز دیگر یک زن در پاسخ به یک مقاله نوشتم در مورد ناروا بودن تفرقه shitbag گفت: او تفرقه بود “چرا من رای دادن به او! او می گوید: دقیقا آنچه که او فکر می کند!” من از طریق کلیک بر روی پروفایل چون من کنجکاو به دانستن اگر مسائل او نوشته های بر روی صفحه نمایش خواهد عملکرد هر یک نشانه آشکار از او یک احمق گونی سیب زمینی. اما او فقط به طور منظم ‘ol سفید با موهای بور. او دارای یک خانواده و مردم در زندگی خود را که در ارتباط برقرار کردن با او را پست و به نظر می رسد نه به نفرت ،

و سپس من تا به حال تبادل با این نژاد پرستی را انکار کارن در توییتر

من سعی کردم به صحبت با او, اما شما می توانید ببینید که آن را غیر ممکن است ؟ او استراحتگاه به رایج و ساده فکر تاکتیک از فریاد “از خواب بیدار” زمانی که او اجرا می شود از استدلال است. شما متراکم کلم شما از خواب بیدار. کرک یک کتاب است. چیزی یاد بگیرند. ترک با تکیه بر این دو نفر از میلیون ها نفر بر میلیونها نفر که حمایت خود را از نتیجه رسیدند که نژاد پرستی واقعی نیست یا این که مردم سیاه “آن را در خود.” آه برف.

این جستجو برای پرت است, مشترک, خشم موضوع در میان عمدا نادان. زمانی که من در google “است که آن را خطرناک به پوشیدن ماسک?” یا “سیستمیک است نژاد پرستی واقعی است؟”, 10 صفحه اول نتایج تایید اجماع علوم و مطالعات بی شماری از کارشناسان. من به معنای واقعی کلمه نمی تواند حتی یک نظر مخالف. اما این لعنتی dingalings در Facebook را پیاده روی در سراسر کوه ها از شواهد—کوه کل محدوده از شواهد—پابرهنه در رانندگی در برف با یک خر بسته به پشت خود را برای پیدا کردن که یکی aerosol-تشخیص outlier که موافق با آنها است. آنها چند الگوهای رفتاری و یا تماشای یک ویدیو یوتیوب و فکر می کنم آنها باید تمام پاسخ. تحقیقات برای پذیری شما نمی توانید اعتماد داده! آنها به نظر می رسد برای پیدا کردن شکوه در این ایده که آنها می دانند که چیزی که هر کس دیگری نیست. من نمی تواند درک میزان ناهماهنگی شناختی مورد نیاز برای انجام این کار.

وقتی که می آید به یک موضوع مانند ماسک, مردم, بهانه ای خود را از پوشیدن ماسک زیرا آنها باور نمی در “کنترل دولت.” طنز این است که مقرر شد تنها اجرا پس از مردم حاضر به پوشیدن ماسک به طور داوطلبانه. اگر مردم را به سادگی فرسوده لعنت ماسک را از نگرانی برای دیگران در وهله اول هیچ اجباری شده اند لازم است. آنها به معنای واقعی کلمه به ارمغان آورد و حکم در خود بودن و خودخواه سیاه پوست بین نژاد و سپس آنها شکایت دولت در تلاش است تا آنها را کنترل کند. کسی به من این merry-go-round از حماقت, لطفا.

My Faith In Americans Has Reached Its Low Point: Frustrated Woman With Hand In Hair Sitting On Sofa At Home
کارلو Prearo/EyeEm/گتی

در محلی دیگر موضوع مردمی چند نظر به اثر “من شنیده بود وجود دارد یک مطالعه انجام شده است که می گوید: ماسک باعث خطرناک سطح CO2” و “اما من سلاح پنهان اجازه می گوید من نمی توانم پوشیدن چهره و پوشش بنابراین از لحاظ فنی آن را غیر قانونی برای من به پوشیدن ماسک.”

شخص ساده و معصوم, نزدیک به هر پزشکی متخصص می گوید پوشیدن ماسک نمی نایاب اکسیژن خود را و یا خود را افزایش CO2 (“تقریبا هر” از آنجا که همیشه وجود دارد یک زن و شوهر از contrarian پرت). و اگر حمل تفنگ خود را در مورد بسیار بعید سناریو که در آن شما نیاز به دفاع از خود پیشی می گیرد بیش از این تحت اللفظی فوری سناریو برای حفاظت از خود و دیگران در جامعه خود را, شما برخی از مشکلات عمده با اولويت. همچنین با شما.

و یا چگونه در مورد شایع استدلال در برابر پوشیدن ماسک به دلیل ضد ماسک اعتماد به نفس در سیستم ایمنی بدن خود را? خوب است که همه به خوبی و خوب برای شما حصبه مریم اما ماسک شما این است برای محافظت از شما. آن را برای محافظت از در معرض خطر مردمی از شما نادان خود جذب سر و دست شکسن. راستش در این نقطه من فکر می کنم مردم درک کنند که اگر آنها ممکن است رویین تن به COVID-19 آنها می تواند ناخواسته انتقال آن را به کسی که از آن مرد. تصور کنید که آنقدر مصمم به ایجاد یک بیانیه سیاسی است که شما در حال حاضر به کشتن یک غریبه بیش از آن. *سر منفجر*

در نوشتن آزاد محافل من ساکن, موضوع روزنامه نگاری عینیت می آید تا با نظم. ما قرار است به تلاش برای در حال حاضر هر دو طرف از یک داستان بدون تعصب. اما goddammit گاهی اوقات وجود دارد تنها یک طرف. برخی از ایده ها فقط مزخرف مطلق و هیچ کس نباید تحت هیچ تعهد به کسانی که ایده های اعتبار یا به رویکرد آنها با یک نگرش است که ممکن است به من قرض بدهید اعتبار.

آیا واقعا هیچ جای تعجب رسانه ها به نظر می رسد مغرضانه? این به دلیل آن است که مغرضانه و حق در برابر تهمت و زامبی-ارتش از طرفداران. روزنامه نگاری صداقت است ؟ اما هیچ راهی وجود دارد به گزارش مغلوب ساختن پیشی جستن هنوزم, تفرقه مزخرف بدون اینکه روشن چه کامل دختران فاجعه او است. این یک واقعیت او یک فاجعه است. تمام جهان آن را می بیند و هر کسی که رشته در قله کوه تعصب با یک خر بسته به پشت خود می بیند و آن را بیش از حد.

و تا آنجا که من می خواهم به این باور است که مردم شاید فقط نمی دانم آنچه آنها نمی دانند که من شده اند مورد ضرب و شتم پایین. بدبینی به دست آورد. آنچه من شاهد بیش از حد بسیاری از هموطنان آمریکایی است عمدی عمدی خودخواه جهل. بین نظریه پردازان توطئه نژادپرستی نظاممند منکران ضد maskers ضد vaxxers و ضد همجنس مقدس فروشان, من لعنتی نا امید در امریکا است. من خسته و بیزارند و از بهانه ای برای این افراد است.

وجود یک بیماری همه گیر در این کشور و من به این معنی نیست که یک بیماری همه گیر از تنوع زیستی. آن را یک بیماری همه گیر از حق خودخواهی و حماقت است. من مخالف فکری نخبه, اما من انجام می شود excusing عمدی جهل و تنبلی فکری. انجام تحقیقات کمی—تحقیقات واقعی نیست Facebook الگوهای رفتاری و یوتیوب بله درستش dingbat. کرک یک کتاب در حال حاضر و پس از آن یکی با اطلاعات و استناد.

مردم در سراسر جهان فکر می کنم امریکا است سهام خنده. آنها ترحم ما. آنها فکر می کنم ما در حال سقوط از هم جدا. اما عمدا احمق در میان ما اهمیتی نمی دهند. در واقع آنها با افتخار اختلاف نظر دارند. این نگرش—نگرش داشتن غرور در مخالفت آشکار است—یک شکست از اخلاق فراتر از درک من است. اگر کل جهان است که به دنبال در شما و به شما گفتن که شما آن را دوست دارم تا چرا نمی خواهد شما حداقل سوال باورهای شما ؟

اما این مشکل نیست ؟ بیش از حد بسیاری از آمریکایی ها فقط به پرواز درآورد چه هر کس دیگری فکر می کند, چگونه احساس می کنند و یا اینکه آنها را زندگی می کنند و یا می میرند. این جای تعجب نیست که ایمان من در آمریکا را شکسته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im