دختر من هیچ ایده من


My-Daughter-Has-No-Idea-im-Fat
MesquitaFMS/گتی

چند روز پیش من چهار ماه ژوئن و من بیرون رفتم تا در یک صبح پیاده روی با هم. آب و هوا شده است نمایی گرمتر اینجا در نیوهمپشایر و من تصمیم به تغییر از من قرنطینه PJ و به مورد علاقه من کوتاه برای گردش. من احساس خسروانه خسته از طولانی لعنتی هفته همه ما تا به حال در خانه من خشک شامپو بازی به شدت قوی است. به عنوان من unassumingly راه می رفت پایین این مراحل را برای کمک به چوب او کلاه ایمنی دوچرخه در ماه ژوئن به من نگاه کرد و آهی کشید و با پوزخند. سپس او گفت: چهار کلمه است که کاملا متوقف شده من در آهنگ های من.

“مامان شما خیلی سرد است.”

هنگامی که او انجام می شود صحبت کردن در ژوئن بلافاصله با یکی از معروف bear hugs. او رفت با خوشحالی بر روی دوچرخه خود را و شروع به جنوب حرکت کردن بلوک. به عنوان یک قطره اشک نورد پایین صورت من لبخند زد دختر من و نزدیک پس از پشت سر او. در این دنیوی صبح در قرنطینه چهار ساله موفق شده بود به طور کامل take my breath away.

آن را نمی داد که ارتباط هر مادر با کلمه “سرد” ممکن است چیزی است که من بچه می کند او به عنوان مسن تر رشد می کند. اما برای این تک لحظه جادویی به یاد من است که من به عنوان اولیه در ژوئن جوان زندگی که او به نظر می رسد تا. من مادر او پیچد اسلحه خود را در اطراف و فشار ، من انسان بودن او تلاش می کند به تقلید.

عمیق ترین بخش از همه این است که دختر من کاملا بدون نشانه است که بزرگترین نقش مدل در تمام جهان گسترده ای یکی از او را تحسین و دوست دارد و می رود از راه خود را به قدردانی نیز اتفاق می افتد به زندگی در چربی بدن است.

و من قصد دارم به آن را نگه دارید که راه در حال حاضر.

هنگامی که فرزند من به نظر می رسد در او نمی رمیدن در شکم رول و یا علائم کشش وجود دارد که به دلیل سفر ما تا به حال با هم. او می بیند یک نقطه نرم برای ذخیره کردن سر خود را و برخی از سرد, کون, موج مامان در معده به اجرا انگشتان دست خود را بیش از. هنگامی که در ماه ژوئن رقص با من او نمی gawk در من چقدر کار می لرزد و یا چگونه شل و ول آغوش من هستند. او بیش از حد شلوغ لبخند زدن و خندیدن چقدر سرگرم کننده ما. و زمانی که من بزرگ پیچ و تابدار بدن قاشق تا کمی بدن بلند و باریک به عنوان ما به طبقه بالا برای خواب دختر من نیست و فکر کردن در مورد اینکه آیا یا نه من شایسته را به این مقدار فضا در جهان است. او فقط ممنون یک خرس مادر که می تواند به راحتی او را در همه جا او نیاز دارد و یا می خواهد برای رفتن.

من همیشه از این نوع است که می تواند اجازه می دهد خودش را به اصیل توسط دیگران دیده می شود. زمانی که من یک نوجوان و جوان بالغ, من سرند با اختلال در غذا خوردن و رژیم غذایی قرص اعتیاد که در سمت چپ من با سالها درد بدن dysmorphia. من صرف نزدیک به دو دهه از زندگی من وسواس نفرت فیزیکی خانه من زندگی می کردند. من رفتم به طول خطرناک برای نگه داشتن خودم به عنوان نازک به عنوان امکان پذیر است. هر زمان کسی متوجه بدن نقص کمی اضافه وزن یا که من گرفته بودم از سوار رژیم غذایی rollercoaster آن را تایید بزرگترین ترس من از بودن ذاتا unlovable. و هر زمان که من تعارف مثبت در مورد از دست دادن وزن من می خواهم هر چیزی من می توانم به خودم حتی کوچکتر است.

مشاهده این پست در Instagram

دختر من زیادی دیده است این هفته است. تلفات این بیماری همه گیر کوروناویروس گرفته شده در سلامت روانی سخت است برای جلوگیری از, و از آنجایی که ما همه گیر شده است با هم در داخل او شاهد من CPTSD مربوط به اسپاسم های عضلانی از یک تعداد انگشت شماری از بار در حال حاضر. این اسپاسم شد تقریبا وجود ندارد پس از کریسمس به طوری که آنها دوباره پدیدار شده است فروتنی عمل نشان و پرورش خود-دلسوزی. زمانی که من در وسط یک سوماتیک قسمت, من اطمینان می دهم که او هیچ کار اشتباهی انجام داده که بدن من است که به سادگی استرس & که من درست است. در طول این آسیب پذیر لحظات او را اغلب دست نگه دارید من یا در آغوش من و صحبت با مهربانی. من به مبارزه برای مدت طولانی با خودم به او نشان می دهد به چالش کشیدن طرف من #CPTSD اما این که اساسا غیر ممکن است در حال حاضر. بنابراین من خودم اجازه می دهد به دیده & شنیده است. من هم مطمئن برای برقراری ارتباط به آرامی با او پس از هر یک بنابراین او می داند که من تا به بهبود است. کودکان یاد خیلی از تماشای چگونه پدر و مادر خود رفتار کنند. هدف من به عنوان یک مادر این است که به منظور بالا بردن “مبارک بچه ها.” آن را به افزایش معتبر انسان که درک احساسات خود را احساس می کنید آنها را با پذیرش کامل و از آنها یاد بگیرند. من مدل, روزانه, عشق به خود, به طوری که آنها می دانم که درونی خود را به ارزش است هرگز برای grabs. من به آنها بگویید که همه چیز من در مورد آنها را که هیچ ربطی به ظاهر خود و یا بهره وری در این جهان است. و من مطمئن شوید که برای اضافه کردن طنز & سبکی در طول ما سنگین لحظات با هم. در پایان این قرنطینه فرزندان ما ممکن است از روی علاقه به یاد داشته باشید گسترده مدرسه در منزل ما قرار داده و آنها را از طریق. آنها ممکن است به شادی دلتنگ پینوشت: برنامه ریزی از روز یا وسواس دست شستن. آنها را عقب نگاه چقدر ما متصل به هم انرژی ما در اطراف آنها و اگر ما تا به حال سرگرم کننده است. من چهار سال می شود که ما در حال زندگی در یک بار عجیب و غریب, & بحث ما اغلب در مورد آن. من فکر می کنم آن را بسیار مهم برای درمان کودکان و نوجوانان ما با احترام و صداقت و خیلی دوست دارم. چگونه ما نشان می دهد تا برای آنها در حال حاضر چیزی است که آنها را پشت در. نیازی نیست بی پایان فیلم تا از آیتم ها و یا چک کردن همه چیز را در دانشگاهی لیست. آن را ساده ما نیاز به حضور و نور – و از این محل ما تلو تلو خوردن می تواند & رشد و احساس با گریس در مقابل آنها. 🌸

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط لیندسی گرگ (@thelindsaywolf) on

اما پس از آن چیزی کاملا لعنتی جادویی اتفاق افتاده است. بعد از سال ها در یک روانی زندان دائما مجبور به از دست دادن وزن من به طور طبیعی به دست اورد وزن در طول بارداری اول و birthed دختر من در یک بدن است که نگاه چیزی شبیه به آن را قبل از. به آرامی اما مطمئنا من شروع به احساس قدرت ذاتی و قدرت و زیبایی که در آن من می خواهم که قبلا فقط دیدم مناطق مشکل است. با هر روز از زندگی جوان ژوئن به من کمک کرد تا درک کنند که بدن من شده است من وفادار صفحه اصلی این لعنتی تمام وقت. و من خیلی لعنتی خسته از مبارزه علیه آن است. من فراتر از تغذیه مزمن نیاز به کاهش آن. من آماده بود برای یک بدن-پذیرش انقلاب آغاز خواهد شد.

آن بوده است بیش از چهار سال از ماه ژوئن وارد جهان شد و من با افتخار می گویند که او یک ضربه الاغ مثال از آنچه در آن به معنی یک خود محبت زن هر بار که او به تماشای من فقط در مورد هر چیزی. او می بیند یک مادر و انسانی که به مراقبت برای خودش است و خود را ابدی بورس و دوست داشتنی کار در حال پیشرفت است. او هرگز از من شنیده عموم پاره کردن بدن من دیده بان من در برخی از رژیم غذایی یا ورزش برای تنبیه خودم. او با خوشحالی می شود را بر روی زمین با من و می خندد که ما انجام یوگا برای سرگرم کننده با هم. او پرتوهای با شادی به عنوان در حال اجرا در اطراف چمن به ببینید که چه کسی می تواند سریع تر. او را دوست دارد وقتی که من او بلند کردن و تلنگر او را بیش از من قوی اسلحه. یکی از فعالیت های مورد علاقه او است پریدن بر روی پاهای من برای تبدیل شدن به یک هواپیما به من دروغ بر پشت من در کف اتاق نشیمن خود را.

دختر من مطرح شده توسط یک دوست, و دوست داشتنی, زن و زندگی میکنم من بهترین زندگی درست در مقابل چشمان او. ژوئن هنوز نمی دانند که این فیزیکی توصیف است که مردم آن را برای استفاده نسل به ترویج نفرت و تبعیض و حتی ظلم و ستم. و است که کاملا خوب با من در حال حاضر است. ما عبور از آن پل هم هنگامی که آن را نشان می دهد تا برای او.

به عنوان او رشد می کند و وارد مدرسه ابتدایی, من می دانم که وجود خواهد آمد زمانی که او را از شنیدن کلمه “مرد” استفاده می شود به صدمه زدن به کسی. من می دانم که او خواهید دید بچه ها که مطرح شده است با قطع بزرگسالان انتقاد از بدن خود یا بدن دیگران. به عنوان ما با هر موضوع چالش برانگیز من باید صادقانه گفتگو با او در مورد قدرت داشتن درونی ما ارزش و دوست داشتنی خودمان قبل از اینکه ما همیشه به دنبال تایید دیگران. من خواهد شد و آموزش خود را در مورد واقعی بدن-مثبت جنبش همراه با شنیع نهادهای اجتماعی مانند نژادپرستی و تعصب سن گرایی و فقر و برابری جنسیتی و ableism. من به او کمک خواهد کرد یاد بگیرند که چگونه برای تبدیل شدن به یک متحد برای همه, و او را می دانم که آن شروع می شود با تبدیل شدن به یک متحد به خودش اولین و مهمترین.

اما تا آن روز من اولین تجربه با مرد انسان را به عشق از یاد و خنده در کنار مادرش.

از آنجا که ایجاد یک رشد عشق به خود جامعه در رسانه های اجتماعی من و بعد فورا رفت واز سهم عادلانه من از سلامت شرمندگی نظرات و پیام های نامناسب است. به من گفته شده است که من “ترویج چاقی” که من مطمئنا یک زندگی کوتاه مدت و که من تنها هستم با ارزش را به این جهان به عنوان طولانی به عنوان من لاغر در آن است. من شخصا هدفمند توسط یک مهاجم آنلاین قلدری مبارزات انتخاباتی پس از من نوشته شده من صادقانه افکار در مورد زمان بی عدالتی های اجتماعی از این جهان است. در عکس همراه من جسارت عنوان من حلقه هدفمند حلق آویز کردن برای همه برای دیدن و هر دو انگشت وسط ایستاده. یک دسته از خود نفرت, fatphobic مردان سفید در زمان این پست و آغشته منفی آن در سراسر اینترنت. آن را کاملا ترسناک به بررسی مشخصات من برای به روز رسانی به ویژه هنگامی که قلدری تاکتیک ها و تهدید ها درباره ایمیل های شخصی من.

من در نهایت تصمیم دشوار ساخته به من حرفه ای Facebook پایین صفحه و این تجربه به من آموخت بنابراین بسیاری از چیزها است. بیشتر به طور قابل توجهی آن را به من نشان داد که کار من انجام است که واقعا لعنت مهم و ضروری است. هنگامی که وضعیت موجود تنها به دنبال سود چند را انتخاب کنید و کسی که علنا صحبت می کند تا در مورد آن آنها به ناچار به سمت چپ آسیب پذیر به مقاومت از تعداد انگشت شماری از مردمی که می خواهند به نگه داشتن جامعه گیر در محل. من نمی خواهد در مورد آزار واقع شدند به سکوت کامل یا خوشنودی و خوشبختانه من یک افسانه پلت فرم در Instagram به رفتن نگه دارید.

آن را تنها یک ماده از زمان قبل از من دختر برخوردهای پستی در این جهان است. او در حال حاضر در راه های, و آن را می شکند قلب من در هر زمان تنها او می کند. کلمات نوع از پشتیبانی همیشه کمک به او از طریق این لحظات ، اما بهترین چیزی که من می دانم که من می توانید انجام دهید برای او است به او نشان می دهد دست اول چگونه به درخشش درخشان در جهان است که به طور مداوم در تلاش برای کم نور خود را. من همیشه او بندر امن و بزرگترین فن, و من برای همیشه خواهد بود یک عضو وفادار از “تیم ژوئن.” در حال حاضر که من در نهایت آموخته است که چگونه به درستی عشق خودم چهار ساله می شود برای دیدن من در “تیم لیندسی” بیش از حد. من عاشق دختر من با تمام قلب و من هم دوست دارم خودم را با همه چیز من.

ما آنهایی که جوان نیاز به کمک ما بیشتر از همیشه قبل از. دهها میلیون نفر از کودکان در حال توسعه اختلالات و بیماری های روانی به عنوان یک نتیجه از زندگی در یک جامعه آموزش آنها را که آنها مشکلات است که نیاز به تعمیر. زمانی که من تنفس زندگی را به این بدن شگفت انگیز از, معدن, بچه من باید یک تن از دلایل برای همیشه در خود طرف. یک کودک احساس کامل و امن و خود-اعتماد چیزی است که با ما شروع می شود پدر و مادر از جهان است. ما به معنای واقعی کلمه می تواند تغییر ما مایل به دیدن در کودکان ما. ما می توانیم نشان می دهد تا آنها را به عنوان وسیله ای برای کمک به, به جای صدمه دیده است. ما می توانیم تجسم عشق و ارتباط از داخل به خارج و در اولین گام از این سفر را می توان در هر زمان. من خیلی خوشحالم که من در معدن چهار سال پیش. و من احساس دختر من است بیش از حد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>