Clutter-Induced-Anxiety
مامان ترسناک و Thanasis Zovoilis/گتی

به عنوان اگر “مدرسه در منزل” و ثابت Purelling و از کوره در رفته اخبار-مشاهده نیست به اندازه کافی استرس زا من خانه – جایی که قرار است به ما پناهگاه امن در حال حاضر – یک منطقه فاجعه. چه استفاده می شود برای نمونه یک-خانواده-زندگی-اینجا messiness شده است را به چیزی در امتداد خطوط از مدرسه ابتدایی در کلاس درس/کتابخانه/rec center/mess hall/تربیت بدنی/دفتر. بسیاری از آن است.

وجود دارد برخی از مردمی که قادر به فقط رول با این – به آغوش “messiness از زندگی است.”

افسوس که من یکی از این افراد است.

درهم و برهمی و فوق العاده “مسائل” درایو من کاملا bonkers تحت بهترین شرایط ، در این میان از زمان همه گیر بحران ؟ خوب, اجازه دهید فقط می گویند آن را به من “در لبه” به تازگی برای قرار دادن آن ملایم است.

اضطراب چیزی است که من در برخورد با به طور منظم. من به طور کلی قادر به کنترل آن با درمان مراقبت از خود و استفاده به عنوان مورد نیاز زاناکس تجویز. اما یکی از عمده عوامل روزمره اضطراب درهم و برهمی است که در یک حداکثر در حال حاضر.

این را نه فقط من یا. درهم و برهمی است که شناخته شده است در واقع باعث تشدید اضطراب و افسردگی است.

با توجه به روانشناس شری Bourg کارتر درهم و برهمی می تواند باعث اضطراب به چند دلیل. آن را “بمباران ذهن ما با بیش از حد محرک” و distracts ما ساخت آن را سخت تر به تمرکز بر. درهم و برهمی باعث می شود ما احساس ما کار هرگز انجام می شود (OMG من احساس می کنم این در یک سطح معنوی) و می توانید آن را سخت تر را به انجام کارهای ساده مانند ما پیدا کردن کلید و یا گذشته به علت قبض برق.

در حال حاضر, من جدول اتاق ناهار خوری توابع به عنوان یک کلاس چهارم درس و دفتر خانه. اتاق نشیمن پر از hoverboards, کثیف, جوراب و لیوان خالی است. زیرزمین تبدیل شده است به نوعی از “نوجوان غار” با ایکس باکس هدست و کنترل کننده های پهن و صندلی بخواهند صفحاتی دوباره مرتب برای بازی مطلوب. و به خوبی آشپزخانه در حال حاضر به نظر می رسد مانند یک frat خانه ظروف سرباز یا مسافر سالن.

آن را به من رانندگی کاملا bonkers. بین کمک به یک بچه فراموش جمله نمودار و برخورد با مسائل فنی کاربران آنلاین حاضر در سایت “کلاس درس” من برگه چاپ است که رشد خواهد کرد و به کوه ها در آشپزخانه. به جای انجام سریع آشپزخانه تمیز کردن پس از صرف شام هر روز در حال حاضر من در تمیز کردن پس از صبحانه, ناهار, شام و eleventy میلیارد دلار میان وعده در هر روز. ماشین ظرفشویی است و عملا فریاد “نه بیشتر!”

وجود لباس های همه جا به خاطر چند برگ تغییرات در هر روز. بازی کنترل و هدست و بازی های هیئت مدیره به نظر می رسد پرورش است. و من حتی نمی تواند راه رفتن و گذشته پسران من’ اتاق خواب بدون گرفتن تپش قلب از قریب الوقوع مرزی حمله وحشت. (فقط در هفته گذشته من در بر داشت یک جعبه Uncrustables در زیر تخت خود را به طوری که می داند آنچه که در حال رشد در آن وجود دارد.)

بله, من می دانم که همه این چیزهای اضافی یک امتیاز است و من سپاسگزار است که ما باید تمام این چیزها را به نگه داشتن ما را اشغال کردند در حالی که ما در حال امن در خانه ما. این باید بدون گفتن.

آن را فقط فاجعه است که باعث اضطراب من هم آن را در این واقعیت است که هیچ گریزی از آن. ما شده ایم پناه در محل (یعنی نه ترک خانه ما) به مدت 26 روز در حال حاضر (اما کسی که شمارش؟!), و هنگامی که شما در خانه هستید برای مدت طولانی است که شما متوجه چیزهایی که واقعا زحمت شما قبل از. برای مثال ما در زیرزمین یک گورستان به صورت شکسته و فراموش شده ، من دوست دارم برای انجام یک غول پاکسازی اما در هیچ جا وجود دارد برای اهدای تمام این مسائل در حال حاضر پس از آن فقط می توان از یک اتاق به دیگری.

من می دانم که درهم و برهمی است که باعث اضطراب من بنابراین من سعی کنید به ماندن در بالای آن است. من از خانواده من به زمین اما هیچ کس در خانه من به نظر می رسد که زحمت همه از این “مسائل” تا آنجا که من.

من در تلاش برای مقابله بهترین من می توانم به طوری که من نمی سقوط به الگوهای قدیمی که اساسا به نظر می رسد چیزی غرغر زیر نفس من به من انتخاب کنید تا تمام فوت و لیوان خالی تا زمانی که گدازه داغ از خشم فوران در آتشفشان خشم خشمگین-تمیز کردن و من جیغ, Omg من تنها کسی که می بیند کثافت زندگی میکنیم?!?! شما نمی توانید مردم را انتخاب کنید تا پس از خودتان?!?! به طور جدی و خانواده شما در حال تلاش برای کشتن من با تمام بی فایده تلخه و فاجعه?

خوب نفس عمیق بکشید. آه.

من نمی خواهم به خشم تمیز…. من نمی خواهم به دمدمی مزاجی, دمار از روزگارمان درآورد در خانواده من بیش از چند جوراب کثیف. در عین حال ما در حال خطرناکی دوستان.

من قطعا نه “پاک عجایب” (هر چند coronavirus همه گیر ممکن است یک germaphobe از من) اما کوه از درهم و برهمی است جدی اضطراب ماشه در حال حاضر. شدید بار تماس برای اقدامات شدید. بنابراین اگر شما مانند من هستید من بدین وسیله به شما اجازه می دهد به هیچ-نگه می دارد منع رویکرد به مدیریت درهم و برهمی. بازی شیر یا خط گه در زباله با رها و صفر گناه. شیر را به “معنی مادر” زمانی که لازم است به خانواده خود را به تمیز کردن خود را گه. و برای عشق به خدا فقط بستن درب به بچه های خود را’ اتاق خواب. شما می توانید مقابله با این فاجعه بعد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im