خانم Maisel خالق “هیچ صبر و شکیبایی’ برای مردم انتقاد Midge پدر و مادر


the-marvelous-mrs-maisel-parenting
نیکول Rivelli/آمازون

Amy Sherman-Palladino در پاسخ به افرادی که فکر می کنم پشه Maisel در شگفت انگیزی خانم Maisel مامان بد است

از آنجایی شگفت انگیزی خانم Maisel آمار آمازون جریان پلت فرم در سال 2017, بسیاری از مردم و جوایز نشان می دهد گرفته شده است با لذت سریال کمدی در مورد یک زن کمیک در اواخر 50s, اما, نیز وجود دارد یک تعداد افراد که به انتقاد از نمایش شامل یک زن منجر شود که به طور مداوم در متهم بودن “مامان بد.” نشان می دهد خالق Amy Sherman-Palladino را شنیده است انتقاد و او را بیش از آن.

در نشان دادن پشه Maisel نقش یک زن خانه دار که به دنبال رویاهای خود را از یک کمدین که منجر به طلاق و موفقیت نهایی به عنوان یک جاده طنز. در نشان دادن پشه نیست فوق العاده درگیر در زندگی کودکان خود را — هر چند از آن است که افزایش به صورت طنز اثر — این کودکان به سختی نادیده گرفته شده به عنوان آنها در یک زندگی زرق و برق دار, پنت هاوس آپارتمان در منهتن با پدربزرگ و مادربزرگ خود را.

با وجود این واقعیت است که پدر شخصیت در تلویزیون نشان می دهد و هرگز متهم به بد بودن پدر و مادر چرا که آنها بیش از حد هیچ کس نمی تواند مسئولیت رسیدگی به این واقعیت است که پشه نشان دهنده یک زن که فقط کار می کند و اغلب می بیند فرزندان او کمتر از بسیاری از مردم عادت کرده اند. همچنین نشان می دهد طول می کشد محل در ’50s… شما می دانید که در این دوره زمانی که زنان را با سرعت و به نام آن یک قرص رژیم غذایی.

در مصاحبه با خبرنگار هالیوودنشان می دهد خالق Amy Sherman-Palladino می گوید: او نمی دهد, دو effs آنچه شما در مورد فکر می کنم پشه و یا مهارت های فرزند پروری.

“اصلی منفی چیزی است که من بوده ام در مورد پشه است که در مورد [او دور از او] بچه ها من هیچ صبر و شکیبایی برای آن گه ندارند. من تو را دیدم هرگز یک نفر می گویند کیر در مورد دان دراپر در Mad Men حلق آویز کردن با بچه های خود. به طوری که گه” شرمن-Palladino گفت. “این بچه ها دو مجموعه از پدربزرگ و مادربزرگ که dote بر روی آنها و آنها را به یک پدر که تمام وقت وجود دارد. اگر این زن به بیرون رفتن در جاده ها را به زندگی شما اگر شما یک موضوع را با که. و منظورم این است که با تمام عشق در قلب من است.”

همچنین مجتمع زنانی که ممکن است یا ممکن است مشتاق در مورد پدر و مادر, آیا در جهان وجود دارد و چرا نباید تلویزیون را نشان می دهد منعکس است ؟ هنگامی که ما به عنوان یک فرهنگ تصمیم می گیرید که تنها supermoms مجاز به نشان داده شده در تلویزیون است ؟ اول از همه خسته کننده دوم از همه آسیب خواهد بود که به مادران تماشای که در حال حاضر به طور مداوم با بمباران رسانه ای تصاویر است که تقویت گناه القا ایده چگونه آنها “باید” رفتار کنند. همچنین اگر این نمایش بود به نام آقای Maisel در مورد یک پدر به دنبال stand-up comedy, هیچ کس نمی خواهد خفاش مژه زمانی که او با این نسخهها کار در اواخر شب و به ندرت در تعامل با بچه های خود. بنابراین متنفر شما می توانید با آن فایل های فشرده!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>