عزاداران جمع آوری برای جورج فلوید یادبود در مینیاپولیس


george-floyd-memorial
KEREM YUCEL/گتی

بسیاری از eulogized فلوید زندگی و خواهان ادامه داد: اقدام در اعتراض به مرگ او

یک یادبود جورج فلوید امروز برگزار شد در مینیاپولیس پس از او به قتل رسید در 25 مه توسط یک افسر پلیس که به زانو در گردن او برای تقریبا ده دقیقه در حالی که تماشاچیان التماس کرد او را به متوقف شود.

بسیاری از مراسم از جمله Al Sharpton, خانواده مارتین لوتر کینگ جونیور, Kevin Hart, Ludacris, مینه سوتا, فرماندار Tim Walz جسی جکسون دیگر رهبران سیاسی و مذهبی و خانواده و دوستان از فلوید از جمله 9 ساله, دختر, Gianna.

“در همه جا شما بروید ببینید مردم چگونه آنها چسبیده به او” برادر خود را Philonise فلوید گفت: در طول مداحی. “آنها می خواستند به اطراف او.”

خصوصی یادبود برگزار شد در محراب در مرکز شهر, مینیاپولیس, پردیس مرکزی دانشگاه واقع در حدود سه مایلی شمال که در آن فلوید به قتل رسید. هزاران نفر جمع شده بودند خارج از سرویس پرداخت خود را احترام و مردم در سراسر جهان تماشا در تلویزیون و آنلاین.

وکیل خانواده بنیامین Crump, اذعان فلوید بود COVID-19 هنگامی که او درگذشت و گفت: در بخش “آن بود که دیگر همه گیر ما همه بیش از حد آشنا با در امریکا — آن بود که همه گیر از نژادپرستی و تبعیض که به کشته شدن جورج فلوید.”

شمال مرکزی دانشگاه رئیس جمهور اسکات Hagan بود تحسین در اوایل این سرویس زمانی که او اعلام کرد که مدرسه را شروع بورس تحصیلی در Floyd به نام اختصاص داده شده به رهبران سیاه و سفید. او به چالش کشیده سایر دانشگاه ها و کالج ها در سراسر کشور به انجام همان, و آنها در حال حاضر بیش از $53,000.

در کنار تابوت طلایی که در آن فلوید ذخیره کردن یک تصویر از نقاشی دیواری, نقاشی شده در گوشه خیابان که در آن فلوید درگذشت نشان داده شد. فلوید را به صورت نشان داده شده در بالای عبارت “در حال حاضر من می توانم نفس بکشم.” یک گروه کر و نوازندگان پر از اتاق با موسیقی انجیل در طول خدمت.

برگرد. Al Sharpton برنامه ریزی شده است برای ارائه یک مداحی در خدمت. “او یک انسان است. او تا به حال خانواده او تا به حال رویاهای او امیدوار است” Sharpton گفت: در یک کنفرانس خبری در روز گذشته ، “واقعی انسان با این نوع واگذاری که تاکید به ارزش زندگی انسان است که گرفته شده بود که به دلیل حرکت بود رخ داده است.”

این رویداد برای اولین بار از سه برنامه ریزی شده در این هفته به پرداخت توجه به فلوید که مرگ و مرگ بسیاری دیگر از مردان و زنان سیاه موجب اعتراضات و شورش و خواستار تغییر در مردم چگونه از رنگ ها در درمان با پلیس است. روز شنبه در یک مراسم یادبود برگزار خواهد شد در Raeford NC که در آن فلوید متولد شد و مراسم تشییع جنازه برگزار خواهد شد در هوستون در روز سه شنبه که در آن او زندگی می کردند قبل از حرکت به شهرهای دوقلو حدود پنج سال پیش.

“از این همه سال که من بوده ام به راهپیمایی و اعتراض و انجام مداحی و سخنرانی من بیشتر امیدوار رفتن به این سرویس از من شده اند در مدت زمان طولانی” Sharpton گفت. “از آنجا که من می بینم بیشتر آمریکایی ها از نژادهای مختلف و در سنین مختلف ایستاده با هم در راهپیمایی با هم, بالا بردن صدای خود را با هم.”

سازمان دیده بان یادبود زیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im