بیش از 100 COVID موارد مرتبط به طور مستقیم به میشیگان نوار


COVID-Cases-Have-Been-Linked-To-A-Michigan-Bar
نقشه های گوگل

مقامات درخواست از همه کاربران که بین ماه های ژوئن 12 و 20 ژوئن به خود قرنطینه به مدت دو هفته

شهرستان مقامات بهداشتی در شرق و لانسینگ, میشیگان گزارش, حداقل 107 موارد COVID-19 مرتبط شده اند به طور مستقیم به یک نوار محلی بین ماه های ژوئن 12 و 20 ژوئن. این Ingham County وزارت بهداشت در حال حاضر درخواست از همه کاربران که بازدید هارپر رستوران و دم میخانه به خود قرنطینه و گزارش تمام موارد از ویروس.

حداقل 12 از موارد از ثانویه انتقال با توجه به بخش بهداشت و درمان. که بدان معنی است که ده نفر که از لحاظ جسمی بازدید از نوار آلوده شده اند چرا که آنها در تماس با افرادی که به انجام.

سی ان ان گزارش می دهد که تعداد موارد مثبت مربوط به نوار افزایش یافته است به سرعت پس از آن برای اولین بار منتشر شده در هفته گذشته. در ابتدا 14 نمونه مثبت گزارش شد که شروع به پریدن کرد به 34 روز چهارشنبه. شنبه که افزایش یافته بود به حدود 85.

“هارپر دوباره باز در 50 درصد ظرفیت در ژوئن 8 با توجه به فرمانداری اجرایی نظم و استقبال کارکنان و مشتریان متعدد به رستوران ما و brewpub. فوق العاده فراوان پاسخ به ما دوباره باز شده است و فراتر از انتظارات ما” در حال حاضر حذف شده بیانیه ای در Facebook خواندن هر سی ان ان.

تریش رایلی که خانواده صاحب این نوار می گوید او امیدوار است مردم که بازدید ادامه به تست. او گفت: پل مجله او فکر می کند این مهم است که به نگه داشتن تست در دسترس به درک دامنه عفونت — به خصوص در میان “بزرگسالان جوان” که با عجله برگشت به نوار پس از آن بازگشایی در اوایل ماه ژوئن است.

“مردم به من می گویند من احساس می کنم خیلی برای شما بد بودن شرور و اهریمن به عنوان دور به عنوان شماره” گفت: رایلی که co-دارای نوار با شوهرش پت. “من می گویند که ما مجبور به گرفتن شماره. اگر ما اعداد ما نمی دانیم که آنچه در خارج وجود دارد.”

با کروناویروس موارد ظهور در میشیگان (و بسیاری از کشورهای دیگر که به تازگی بازگشایی) Gov. گرچن Whitmer است و قرار دادن یک توقف در کسب و کارهای دیگر که در حال برنامه ریزی برای بازگشایی توسط 4 جولای و گفت: او به فکر یک “محافظه کار” رویکرد. او گفت: شیوع اخیر در مکان هایی مانند هارپر رستوران و Brewpub در شرق و لانسینگ, تقویت نیاز برای ادامه اقدامات احتیاطی.

“ویروس تغییر نکرده است; چه چیزی تغییر کرده است که ما دانش و توانایی ما برای تصمیم گیری که در جلوگیری از گسترش COVID-19,” Whitmer گفت: در coronavirus نشست خبری هفته گذشته است. “آن را در هر یک از ما را به انجام بخشی از ما برای محافظت از یک دیگر برای حفاظت از دستاوردهای است که ما به عنوان یک دولت و برای تقویت توانایی ما برای رسیدن به اقتصاد ما در مسیر بازگشت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>