ما مطمئن هستیم که برخی از آنها نا امید زمانی که اپل تصمیم به کشتن Touch ID در آیفون و جایگزینی آن با چهره ID. اما در ماه های اخیر آغاز کرده ایم به شنیدن شایعاتی که ID لمسی برای آی فون ممکن است به طور کامل مرده و چنین است که یک دستگاه به خوبی می تواند راه اندازی در سال 2020 است.

تبلیغات

کسانی که شایعات شروع به دست آوردن کشش چرا که با توجه به یک گزارش از اقتصادی اخبار روزانه آنها ادعا تکرار آن شایعات و این ادعا که 2020 آی فون می تواند با یک صفحه نمایش حسگر اثر انگشت. لازم به ذکر است که شایعات از یک صفحه نمایش سنسور ID لمسی آمده از منابع مختلف در گذشته است.

یکی از این منابع قابل توجه است تحلیلگر Ming-Chi Kuo که پیشنهاد شده است که اپل می تواند به عقب ID لمسی برای آی فون یا 2020 یا 2021 اگر چه این آخرین گزارش نشان می دهد که آن می تواند هر چه زودتر به جای بعد. اپل نمی خواهد برای اولین بار برای راه اندازی چنین فن آوری به عنوان ما دیدن شده است در صفحه نمایش حسگر اثر انگشت از دیگر گوشی سازندگان در گذشته است.

معلوم نیست چگونه اپل راه حل را متفاوت از دیگران است, اما گزارش اخیر ادعا می کند که این قطعه از فن آوری می تواند در نتیجه یک همکاری بین بانک های مرکزی انگلیس و کوالکام. ما همچنین شنیده شایعاتی که در صفحه نمایش حسگر اثر انگشت می تواند به iPad, اما تا زمانی که اپل در واقع تایید آن را با یک دانه نمک ،

در زمینه اپل >تلفن های همراه >شایعات. بیشتر بخوانید درباره آیفون, امنیت و Touch Id. منبع: macrumors

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im