غیر قابل انکار برجسته از Montblanc به تازگی پرده برداری ساعت به صورت 2020 جدید 1858 تقسیم ثانیه الت سنجش فواصل زمانی یک جمع آوری درست گاه شمار که نشان می دهد که ارتفاع این شرکت حاضر است برای صعود به اثبات آن ساعت سازی دلاوری. این یک دیده بان برای جنبش junkies با قدردانی برای مدرسه ساعت. خرید تاریخی سوئیس دیده بان, ساخت, Minerva در سال 2006 توسط Montblanc پدر و مادر شرکت ریشمون اجازه داده است با نام تجاری برای تبدیل شدن به یک بازیکن در horological نقشه و قطعات مانند تقسیم ثانیه الت سنجش فواصل زمانی واقعا نشان می دهد که تولید قادر است.

سال گذشته این شرکت بیرون آمد با یک مدل مشابه مجهز در مورد برنز با لاک سیاه و سفید شماره گیری, اما در حال حاضر این شرکت پانسمان آن را در یک درجه 5 تیتانیوم مورد قابل توجه آبی رنگی grand feu مینا شماره گیری نمایید. آن را غیر معمول شماره گیری پایان برای ورزش سازمان دیده بان. امروز اکثر مینا صفحة یافت در لباس ساعتهای اما در اینجا آن است که بازتابی از تاریخ است. “همه از این شرکت شمارنده و stopwatches از قرن 20 در گرند feu مینا می گوید:” Davide Cerrato مدیر عامل Montblanc ساعت. “خب این یک ادای احترام به تاریخ و میراث ما است.”

Montblanc Limited Edition 1858 Split Second Chronograph

Montblanc در نسخه محدود 1858 دوم تقسیم الت سنجش فواصل زمانی حسن نیت ارائه میدهد از Montblanc

این فرآیند نیاز به در نظر گرفتن یک بشقاب طلا گرد آن در مینای دندان پودر و حرارت آن را در فر در درجه حرارت شدید از 1,472 درجه فارنهایت و سپس خنک کننده آن است. گرم انجام شده است در یک چرخه لایه برای رسیدن به آن متمایز ارتقای آبی با ارتفاع های مختلف در لایه های مختلف. این یک شکننده روند که انجام نادرست می تواند منجر به ترک. اگر به درستی انجام آن رفع خواهد شد برای همیشه و هرگز نباید شکست. “ما هنوز در ما تولید در Villeret ما موزه با صدها جایزه ی áè مینا صفحة که ساخته شد در سال های اولیه قرن 20th می گوید:” Cerrato. “آنها هنوز هم در شرایط بکر نه تنها چین و چروک.”

فراتر از آن ماده خاص به شماره گیری ویژگی های یک ترکیب نادر از یک حلزون شکل tachymeter مقیاس در مرکز و یک دور سنج در مقیاس داخلی فلنج تقلید تاریخی Minerva نظامی monopusher الت سنجش فواصل زمانی از دهه 1930 است که در خدمت به عنوان الهام بخش برای قطعه. یک tachymeter خوانده شده با سرعت یک جسم در حال حرکت مانند یک ماشین بیش از راه دور شناخته شده است. پوشنده لباس الت سنجش فواصل زمانی شروع می شود و پس از آن متوقف می شود آن را به عنوان به زودی به عنوان ماشین عبور می کند را انتخاب کنید نقطه پایان. شماره نشان داده شده با دست را می خواند با سرعت در کیلومتر یا مایل در ساعت است. نمونه الت سنجش فواصل زمانی tachymeter مقیاس اندازه گیری به یک دقیقه اما این قطعه می تواند اندازه گیری طول تا سه دقیقه است.

این دور سنج, از سوی دیگر, اندازه گیری فاصله قابل مشاهده یا قابل شنیدن پدیده است. رایج ترین مثال رعد و برق. شروع الت سنجش فواصل زمانی که رعد و برق دیده می شود و سپس آن را متوقف کند زمانی که شما از شنیدن رعد و دور سنج دست شما را به خواندن در کیلومتر به شما بگویم فاصله از طوفان است. آن است که بر اساس سرعت صوت سفر از طریق هوا است که در مورد 1,115 فوت در ثانیه و یا 340 متر است.

دیده بان را rattrapante, یا تقسیم ثانیه یک تابع مختلط است که اجازه می دهد تا کاربر را به زمان دو بیشتر در فواصل زمانی به طور همزمان. در اینجا آن است که توسط یک الت سنجش فواصل زمانی مرکزی دست دوم و تقسیم نارنجی دست دوم همراه با الت سنجش فواصل زمانی یک دقیقه مبارزه در 3 ساعت.

Montblanc MB M16.31 Caliber

Montblanc MB M16.31 کالیبر حسن نیت ارائه میدهد از Montblanc

این می تواند دیده می شود در این مرکز از کریستال یاقوت کبود caseback می دهد که یک نمایش فوق العاده آن مگابایت M16.31 کالیبر ساخته شده به طور کامل در خانه و مجهز به 50 ساعت از قدرت رزرو. اینجا جایی است که سحر و جادو نهفته است—آن را می آید به پایان رسید, به , haute horlogerie استاندارد برای برخی از جدی آب نبات چشم. “شما را پیدا خواهد کرد cotes تا de Genève در پایان در همه پل ها و Cloisonné در پایان در هر بشکه رسید. همه پل ها را جلا bevels دست ساز هستند که می گوید:” Cerrato. “بسیاری از کسانی که جلا bevels هستند درونی گوشه که نشان می دهد که آن را کاملا با دست ساخته شده است چرا که هنگامی که شما باید یک کار بسیار تیز گوشه تنها راهی که شما می توانید خود را به پایان برساند در پایان به راحتی توسط دست.”

در 44 میلی متر با 14.55 mm, آن را بسیار بزرگ شمار اما آن را به اندازه مناسب تابلو برای هنرمندی Minerva جنبش به روی صفحه نمایش کامل. این $36,000 گاه شمار در دسترس است در آبی Sfumato تمساح بند نیز با دست ساخته شده توسط Pelletteria در فلورانس, ایتالیا.

Montblanc 1858 Geosphere Watches

Montblanc در سال 1858 Geosphere ساعت حسن نیت ارائه میدهد از Montblanc

Montblanc منتشر شد چهار ساعت برای سال 2020 از جمله 1858 Geosphere با شماره گیری آبی ($5,800) شرکت نان و پنیر مدل به علاوه دو تیز 1858 Monopusher Chronographs در 42mm توسط 14.7 mm فقط برای $5,600 در هر دو جراحی (در یک بند یا دستبند) یا برنز (که توسعه یک فهرست به دنبال زنگار در طول زمان می آید و در یک دست ساز فرانسوی ناتو بند) یک سال 1858 به صورت خودکار 24 ساعت در 42 میلی متر با 11.2 mm در خار فولاد با آلیاژ برنز گودی ($3,030) با یک دست تنها شاخص و یک نقشه از نیمکره شمالی و 24 خطوط نصف النهار.

Montblanc 1858 Collection

Montblanc در سال 1858 Monopusher الت سنجش فواصل زمانی مجموعه حسن نیت ارائه میدهد از Montblanc

Montblanc 1858 Automatic 24H

Montblanc در سال 1858 به صورت خودکار از 24H حسن نیت ارائه میدهد از Montblanc

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de