مونتاژ هتل لوکس در حال ارائه مجازی بر روی تقاضا مراقبت های پزشکی—هر دو در طول و پس از اقامت خود را

به عنوان هتل ها و استراحتگاه در سراسر جهان شروع به دوباره باز کردن خواص و مهمانان بالقوه هستند نه تنها تلاش برای حرکت به سرعت در حال تغییر و سلامت سفر مقررات و جدید پاکیزگی پروتکل بلکه دست و پنجه نرم کردن با سوال بزرگتر از آنچه که در واقع ما احساس اعتماد به نفس بیشتری در مورد چک کردن به هتل و در هر زمان به زودی. برای مونتاژ بین المللی یکی از پاسخ ها به این سوال این است بر روی تقاضا مراقبت های بهداشتی—برای مهمانان و کارکنان. از طریق یک صنعت برای اولین بار و با همکاری, یک, پزشکی, که با نام تجاری لوکس ارائه خدمات مجازی در حالی که مهمانان در سایت و همچنین یک ماه پس از بازگشت به خانه.

“ما با هم همکاری ما با یک پزشکی به عنوان بخشی از تلاش گسترده برای اطمینان از مهمانان ما و همکاران ما است که سلامت خود و رفاه همچنان اولویت ما” Jason Herthel رئیس جمهور و رئیس اجرایی از مونتاژ بین المللی, می گوید, Robb Report. “به عنوان هتل ما شروع به بازگشایی با همکاران بازگشت به کار و مهمانان شروع به سفر دوباره ما می دانستیم که این امر مهم به نه تنها پایبند به مراکز کنترل بیماری دستورالعمل دولت مقرر و صنعت بهترین شیوه در اطراف پاکیزگی و مایع است اما به, همچنین دور کردن آن با ارائه مراقبت های بهداشتی جزء ما ارائه به همکاران و مهمانان ما با صلح از ذهن زمانی که آنها می آیند به کار و یا اقامت در هتل ما.”

One Medical healthcare

در یکی پزشکی 85-به علاوه دفاتر خدمات شامل COVID-19 تست حسن نیت ارائه میدهد یکی پزشکی

یکی پزشکی است عضویت مبتنی بر تکنولوژی رو به جلو مراقبت های اولیه پلت فرم ارائه هر دو در شخص (نه عمده بازارهای ایالات متحده) و دیجیتال خدمات به افراد و مشتریان شرکت های بزرگ (دومی از جمله گوگل و SpaceX.) با این همکاری جدید مهمان ما مبتنی بر مونتاژ و Pendry هتل—مانند مونتاژ گوزن دره Pendry سن دیگو و آینده مونتاژ هلدزبرگ —می توانید در تماس با ارائه دهنده خدمات 24 ساعت شبانه روز بر روی تقاضا ویدئو چت و یا پیام رسانی امن. این کارشناس در دسترس خواهد بود تا از راه دور به آدرس علائم برای هر گونه نگرانی و یا شرایط (از جمله COVID-19) توصیه یک برنامه مراقبتی ارائه نسخه تمدید و بیشتر.

با 30 روز عضویت مهمانان همچنین قادر خواهد بود برای دسترسی به این مجموعه کامل از خدمات پس از بازگشت به خانه. این لذت می برد می تواند عملا یا اگر مهمان در یک شهر با یکی از دفاتر پزشکی در فرد; گزینه دوم شامل دسترسی به COVID-19 تست. که بیشتر نشان از تعهد خود را به سلامت و ایمنی Herthel یادداشت مونتاژ است “همچنین ارائه تمام از (آن) مستقر در ایالات متحده کارکنان با سالانه یک پزشکی عضویت, به طوری که آنها و خانواده های آنها بیش از حد می تواند لذت بردن از دسترسی بدون درز به مراقبت های پزشکی.” همه از این است که در علاوه بر این به نام تجاری به طور کلی افزایش تجویزی و پروتکل های ایمنی که شامل ادغام آخرین پاکیزگی فن آوری های مانند سمپاش الکترواستاتیک UV wands و ذرات در سطح سیستم های تصفیه هوا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>