پول حقوق و بدهی نباید تابو موضوعات با بچه های ما


teach-kids-about-money
مامان ترسناک و MoMo Productions/گتی

پول هرگز یک موضوع صحبت ما در مورد در حال رشد است. وقتی من هفت من پدرم پرسید چقدر پول او ساخته شده و او جامعی به من گفتن من هرگز به کسی بپرسید که سوال چرا که آن را بسیار بی ادب.

زمانی که پدر و مادرم طلاق در سال های نوجوانی من یک کار به عنوان به زودی به عنوان من می توانم بنابراین من می تواند خود من پول و صرف آن چه من می خواستم. نه تنها شد و من از ترس به صحبت کردن در مورد پول با هر کسی که من احساس عجیب و غریب فشار برای همیشه باید یک کار را تا آنجا که من می توانم. نبود یک احساس خوب و من هنوز هم مبارزه با آن است. به عنوان یک مادر, من می خواهم بچه های من برای داشتن یک رابطه سالم با پول است.

این مهم است برای بچه ها برای یادگیری ارزش پول اما مهم تر آنها احساس نمی کند و این موضوع خارج از محدوده و یا صحبت کردن در مورد باید یک مکالمه. اگر من بحث در باره آنها پول می خواهند به یادگیری و کنجکاو ؟ احتمالا نه.

با توجه به Next Gen امور مالی شخصی تنها یکی از شش بچه های دبیرستان در امریکا ملزم به شرکت مستقل ترم از امور مالی شخصی است که به معنی این مهارت های زندگی می افتد تقریبا به طور کامل بر پدر و مادر شانه.

براد Klontz نویسنده از ذهن بیش از پول و از بنیانگذاران مالی روانشناسی موسسه, توضیح می دهد که مردم رنج می برند از پول اختلالات آن او توضیح می دهد که در حال “اغلب نتیجه زمینه مسائل روانی مانند اضطراب و افسردگی و یا تروما است.”

در عین حال یکی دیگر از دلایل به بچه های ما در مسیر صحیح به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

تیم شیهان مدیر عامل و بنیانگذاران Greenlight مدیریت مالی نرم افزار برای کودکان و نوجوانان گفت: مامان ترسناکدر حال حاضر زمان مناسب برای آموزش کودکان و نوجوانان ما در مورد اهمیت پول از آنجایی که آنها در حال یادگیری از راه دور و ما زمان و فرصت های بیشتری برای تدریس و بحث با آنها. نه به ذکر است بسیاری از خانواده ها در حال برش به دلیل این که از حقوق از دست رفته و یا نیاز به شیب به یک صندوق اضطراری.

من همیشه باز با من در مورد پول و می خواهید آنها را به احساس می کنم مثل پول-بحث باید تابو و یا که آنها نیاز به پنهان کردن احساسات خود یا سوال اما من یادگیری آن نیاز به یک ثابت مکالمه.

بله در این زمان دشوار است و پدر و مادر در بسیاری از نقش های جدید اما واقعا زمان خوبی برای شروع آموزش کودکان و نوجوانان ما در مورد پول از ما باید برخی از زمان اضافی با هم. ما همچنین ممکن است برخی از سخت گیری های مالی و تغییرات به بودجه ما به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر.

شیهان نشان می دهد بحث در مورد می خواهد در مقابل نیازهای اگر شما مطمئن نیستید که در آن برای شروع است. این است به خصوص حساس به زمان در حال حاضر از آنجا که بسیاری از ما شاهد کاهش پرداخت جمع آوری بیکاری و مطمئن نیستم که ما آینده مالی. من همیشه سعی کنید برای آماده سازی فرزندان من و بدون ترساندن آنها و هیچ مشکلی با آنها گفتن چیزی درست نیست یک اولویت در حال حاضر.

“بحث در مورد چگونه آنها ممکن است اولویت بندی و تخصیص پول هنگامی که آنها شروع به کسب درآمد — این که آیا آن را از کارهای روزمره و یا یک کار پاره وقت,” شیهان توصیه می کند.

این نیز مهم است برای آموزش بچه های خود را در مورد کارت اعتباری بدهی. من صحبت کردن به بچه ها من در مورد این مطلب به تازگی پس از تحقق آنها فکر یک کارت اعتباری فقط پول بود که در دسترس در همه زمان ها. آنها تا به حال هیچ ایده شما مجبور به پرداخت آن را به عقب با بهره یک بار در ماه. آن را نمی خواهد طولانی تا قدیمی ترین من در حال رفتن به گرفتن کارت اعتباری ارائه می دهد پرتاب او به سمت چپ و راست. من می خواهم برای آماده سازی او بنابراین او می تواند اطلاعات او می داند و امیدوارم تصمیم تحصیل در مورد اینکه آیا او واقعا نیاز به یک کارت اعتباری در 18.

“میانگین ملی خانوار در بدهی کارت اعتباری $5,331,” شیهان می گوید. “ما می تواند به کاهش این تعداد با دادن بچه ها دبیت کارت و مسئولیت برای مدیریت پول در سن جوان است.”

پول لازم نیست که خشک و خسته کننده است. شما می توانید آنها را درگیر ساخت یک بازی خارج از آن. شیهان نشان می دهد داشتن آنها به شکل نکته برای تحویل مواد غذایی, راننده, محاسبه مالیات بر فروش و شما همیشه می توانید شکستن خوب ol’ بازی از انحصار است.

امور مالی شخصی متخصص راشل Cruze, co-نویسنده پول هوشمند Smart Kids: تربیت نسل آینده را به نفع خود با پول می گوید ان بی سی نیوز که پدر و مادر باید همیشه صحبت کردن در مورد این سه اصول: با صرفه جویی و هزینه.

“دادن یکی از مهم ترین از سه دسته دلیل این که شما در حال آموزش آنها را به احساس تاثیر کمک به دیگران را در سن جوان” Cruze می گوید. “است که ارزشمند است.” او می افزاید: این مهم است که بچه های خود را ذخیره و صرف برخی از پول خود را پس از آن را به دست آورده و پیاده سازی زمانی که پول خود را رفته است که این. موضع قوی و نه آنها را بیشتر.

“بله بچه ها شما اشتباه خواهد شد اما بهتر است که آنها را با کسانی که اشتباهات تحت ایمنی از سقف خود می گوید:” کروز.

جیم براون شده است در صنعت مالی برای بیش از 30 سال است. در مقاله او می گذراند برای CNBC او می نویسد که او هرگز به خود بچه ها پول آزادانه برای چیزهایی که آنها نیاز ندارد. به جای قهوه ای به آنها کمک هزینه بارگیری و آنها را می آموزد چگونه به بودجه و سرمایه گذاری پول خود را با در نظر گرفتن آنها به بانک و نشان دادن آنها چگونه پول خود را می تواند رشد کند.

قهوه ای می افزاید: ساده ترین راه برای آموزش بچه های خود را در مورد پول است که آنها را از طریق فرایند بودجه بندی: “زمانی که من بچه ها را دعوت به یک جشن تولد برای مثال من به آنها بودجه مناسب و کمک به آنها را در فروشگاه برای هدیه ای که باقی می ماند در داخل خود قیمت لین,” او می نویسد.

این همیشه آسان نیست برای تدریس به بچه های ما درس هایی در مورد پول است. تلاش من در زمان. مانند زمانی که دختر من می خواهد من به او سفارش آنلاین چیزی است که هزینه $15.99 به علاوه مالیات و حمل و نقل و او دست مرا بیش از $15.00 به جای مبلغ کامل هزینه های آن. و یا زمانی که پسر من بیمه اتومبیل گرفته می شود از حساب جاری من و من باید به او یادآوری سه هفته بعد به من پرداخت برای آن است.

من تا به حال به خودم یادآوری کنم که این مورد ناشی از خست و یا “گرفتن” پول از فرزندان من است. آن را در مورد آموزش آنها که در دنیای واقعی وجود دارد عواقب اگر شما نمی پرداخت صورتحساب خود را در زمان و شما همیشه نیاز به خواندن چاپ خوب و دقیق ببینید قیمت چیزی وجود ندارد هر گونه شگفتی در آینده است. من نمی توانم تلویزیون من و سپس ارسال آنها را در دنیای واقعی و انتظار می رود آنها را به تصمیم گیری بزرگ وقتی که می آید به امور مالی خود را.

هر چه زودتر شما شروع به صحبت کردن به بچه های خود درباره پول بهتر است پس چرا در حال حاضر در حالی که ما cooped با هم ؟ زمانی که بچه ها یاد بگیرند در مورد پول در اوایل زندگی امید این است که آنها راحت تر خواهد بود زمانی که آنها بیرون رفتن در خود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de