پول & Coronavirus: چگونه برای ساخت یک صندوق اضطراری (قسمت 2)

[بازنویسی و اقتباس از یوتیوب تصویری: ‘Money & Coronavirus: چقدر به صرفه جویی در’]

Takeaways کلیدی:

  • شرایط اضطراری به نگرانی در مورد نرخ پس انداز—اگر شما پول از آن استفاده کنید.
  • توصیه می شود که شما ببینید اگر توقف 401k سهم HSA کمک یا وام دانشجویی پرداخت برای شما مناسب است.
  • آیا گرفتن هر گونه پول از 401k خود را مگر اینکه شما کاملا ناامید.
  • اگر شما متغیر درآمد ساخت یک بافر و بر این اساس برنامه ریزی.

در آخرین قسمت از پول & Coronavirus: چقدر پول برای صرفه جویی در… ‘

آخرین بار صحبت کردیم همه چیز در مورد بودجه اضطراری, چگونه به یکی از چرا شما باید یکی و روانشناسی صرفه جویی در پول خود را. اما وجود دارد یک جزء حیاتی برای داشتن بودجه اضطراری خود راشما در واقع مجبور به استفاده از آن را هنگامی که آن را در مواقع اضطراری!

باید صادقانه این بیماری همه گیر است که یک اورژانس است. آن است که 100% OK به استفاده از پول خود را از صندوق اضطراری—ما فقط باید هوشمند در مورد آن.

اجازه دهید در حال حاضر به روانشناسی با استفاده از بودجه اضطراری خود را. می بینم بسیاری از افرادی که پول را نجات داد اما آنها وحشت زده از آن استفاده کنید. این است که در مقابل افرادی که مشکل هزینه.

پاداش:اگر COVID-19 همه گیر شده شما نگران پول, چک کردن راهنمای رایگان من در Coronavirus تصحیح امور مالی خود را با مدیر عامل رویکرد

روانشناسی از صرف یک صندوق اضطراری

من می شنوید زیادی در مورد این بیش از حد frugalistas که کل زندگی است که با ورود به خود را شخصی حساب سرمایه و به دنبال آن: “اوه نه من تا به حال 29 درصد نرخ پس انداز در ماه گذشته اما من به طور متوسط است 33.3%. من واقعا لغزش. چه چیزی اشتباه است ؟ من به عقب بر گردیم در مسیر به دلیل جامعه است که قصد ندارم به احترام من به اندازه کافی. من نیاز به رسیدن به 40 درصد است.”

یک زندگی است. لطفا تا پایان کار نبود و در بستر مرگ خود را احساس اخلاقی نسبت به افراد دیگر به دلیل این که شما 38% نرخ پس انداز.

من شنیده ام مردم هنوز هم به رفتن به محل کار حتی اگر آنها یک صندوق اضطراری حساب. چرا ؟ شما از آنها بخواهید “چرا شما هنوز رفتن به محل کار و در معرض خود را و به طور بالقوه در معرض افراد دیگر؟” “خوب شما چه معنی است ؟ این شغل من است.” سپس به شما می گویند, “آیا شما یک حساب پس انداز شما صرفه جویی شده ام مانند 10 سال?” و آنها را اتصال. آن را به نام یک “بودجه اضطراری” برای شرایط اضطراری.

آیا شما نمی فکر می کنم شاید همه گیر جهانی است که متوقف تقریبا 100 ٪ از کسب و کار در سراسر جهان خواهد بود طبقه بندی شده به عنوان یک اورژانس ؟

اگر شما به پول آن زمان به استفاده از آن. استفاده از آن را به زندگی می کنند. استفاده از آن برای کمک به مردم دیگر. به یاد داشته باشید شما همیشه می توانید دوباره پر کردن آن را بعد از, اما, احمقانه ترین چیزی است که شما باید افرادی که انجام داده اند درست و نجات داد اما آنها هرگز ساخته عضله از هزینه های آن است.

آن را به یک صندوق اضطراری. اگر شما به آن نیاز دارید آن را صرف. که چارچوب اساسی برای چقدر به صرفه جویی در حال حاضر.

مراحل اضافی شما می توانید برای صرفه جویی برای یک صندوق اضطراری

به یاد داشته باشید ارزش یک سال از هزینه های لازم است توصیه من برای چه باید در بودجه اضطراری خود را. اگر شما نگاهی به شماره های خود را و به شما می گویند “شما می دانید چه ؟ که غیر ممکن است, اما من فکر می کنم من می توانم هشت ماه طی شش ماه آینده” خود پت در پشت.

آنچه من می خواهم شما را به انجام آن اقدام کنند. من نمی خواهم شما را به شنیدن این شماره و سردرگم چرا که شما نمی توانید آن را یک شبه.

بخشی از پول خود صبر و شکیبایی است.

در واقع یکی از بزرگترین نقاط بدست آوردن مقدار زیادی از پول است که بیمار است. در این مورد شما تمرکز بر روی آنچه که شما می توانید کنترل هزینه های خود را قطع کسب درآمد بیشتر. بهینه سازی هزینه های خود را در تمام صورتحساب خود را. تماس با آنها مذاکره و کنترل.

جایزه: می خواهم به نوبه خود به رویای خود را از کار از خانه به یک واقعیت ؟ دانلود راهنمای نهایی به کار از خانه به یاد بگیرند که چگونه به کار از خانه برای شما کار می کنند.

401k سهم وام دانشجویی پرداخت و HSA مشارکت در COVID-19

یک سوال من شنیده ام به تازگی: “توصیه شما متوقف و یا به حداقل رساندن خود را 401k سهم خود را در پرداخت وام دانشجویی خود را HSA سهم تا زمانی که ما ساخت تا حداقل یک سال از یک صندوق اضطراری?”

بله من خواهد بود. دیوانه به گوش خودم گفت این, اما بله من خواهد بود.

برای مثال شما HSA مشارکت ممکن است به ارزش 10 ، 000 دلار در طی 20 سال آینده. خوب است که یک مقدار زیادی از پول, اما حدس بزنید چه ؟ امروز در یک اشتغال سناریو شبیه به این را داشته باشم چند هزار دلار در حال حاضر نشسته در آن حساب پس انداز نسبت به $10,000 بعد.

به یاد داشته باشید آنچه من و گفت: شما را به زندگی می کنند به مبارزه با یکی دیگر از روز. اگر شما را به یک کمی از کوتاه کردن مو خود را $10,000 در طی 30 سال آینده آن را یک معامله بزرگ نیست. شما می توانید از $2,000 که در جیب شما و شما می توانید سرمایه گذاری کمی بیشتر به شدت در سال آینده یا سال بعد از زمان که همه چیز بهبود می یابند.

اگر شما که یک سال صندوق اضطراری شما به دست آورده اند مناسب برای حفظ سرمایه گذاری پول خود را و شما سود به شدت از این فرصت بیش از مدت طولانی از آنجا که شما انجام این کار جلوتر از زمان. برای کسانی از شما لازم نیست که تمرکز در آن اول است.

باید شما را از $100K بدون مجازات از 401k خود را در حال حاضر ؟

من نمی خواهد انجام دهد مگر اینکه آن را وخیم مورد. من می خواهم بگویم 50 درصد از زمان من می شنوم از افرادی که در زمان یک وام خود را در برابر 401k یا تقریبا در زمان یک وام آنها هرگز آن را بازپرداخت. افرادی که وام خود 401ks در کل ضعیف کنترل رفتاری بیش از پول خود را.

حتی اگر آنها انجام داده ایم برخی از چیزهای شگفت انگیز قادر به چشم پوشی از برخی از هزینه ها و جریمه های که استفاده می شود وجود دارد مگر اینکه شما نیاز به مطلقا به من آن را توصیه کند.

چرا ؟ یک زن و شوهر از دلایل.

شماره یک, این یک نشانه بد به طور کلی. اگر شما حمله 401k خود را نشان می دهد که شما انجام نیست چیزهای دیگر مانند صرفه جویی به درستی. برای بسیاری از افراد دیگر چیزهایی که در واقع می تواند شما را حفظ.

دوم فراموش نکنید که من صحبت در مورد همه این چیزهایی که شما می توانید انجام دهید: تماس با شرکت کارت اعتباری خود را, صحبت کردن با صاحبخانه خود, تحقیق بیکاری است. اگر شما بیکار و امکان استفاده از آن را لطفا. آن وجود دارد برای شما.

اگر شما باید برای حمله به 401k خود را پس از آن چیزی است که واقعا اشتباه رفته است. در حال حاضر من نمی گویم آیا تا به حال آن را انجام دهد اما آن را یکی از منابع گذشته رفت و آمد مکرر. آن ممکن است شما جزر و مد در کوتاه مدت اما هزینه آن را به شما از صمیم قلب در آینده است. که پول وجود خواهد داشت بسیار پر سود برای شما در دراز مدت اگر شما می توانید زندگی می کنند به مبارزه با یکی دیگر از روز.

جایزه: داشتن بیش از یک جریان درآمد می تواند به شما کمک کند از طریق دوران سخت اقتصادی. یاد بگیرند که چگونه به شروع به کسب درآمد پول در کنار با من رایگان راهنمای نهایی برای ساخت پول

چگونه می توانم شما را نجات دهد برای یک صندوق اضطراری اگر شما متغیر درآمد ؟

وجود دارد برخی از دستورالعمل ها برای چقدر شما می توانید استطاعت به صرف اجاره. در مجموع 28 درصد خوب است تعدادی توصیه می شود. این دستورالعمل نشان می دهد که چگونه بسیاری از مردم می تواند صرف اجاره و یا وام مسکن, اساسا, مسکن, خودرو, تمام بدهی های همراه از جمله وام دانشجویی, کارت اعتباری و غیره.

اگر شما یک متغیر درآمد است که می افزاید: یک لایه اضافی از پیچیدگی است. راه که شما انجام دهید این است که شما می خواهید برای ایجاد یک بافر. اگر شما حداقل هزینه 1000 $در یک ماه, شما می خواهید به هدف قرار دادن 6 تا 12 ماه از صندوق اضطراری. در این مورد اگر شما 5000 دلار در ماه شما را $1,000 دور پرداخت کردن مسائل خود را قرار داده 4000 دلار در بودجه اضطراری خود را و پس از آن در ماه آینده اگر شما را به صفر شما می توانید از وجود دارد. به طور کلی شما می خواهید برای ایجاد یک بافر و به طور موثر شبیه سازی یک استاندارد 9-به-5 درآمد.

در حال حاضر آنچه که به طور خاص برای شما ؟ این واقعا بستگی دارد در شماره های ما در حال صحبت کردن در مورد. اگر شما متغیر درآمد $1000 به 2000 دلار در ماه است که رفتن به بسیار پایین اجاره. برخی از مترجمان آزاد در برخی از ماه را $30,000سپس آنها را از صفر به مدت دو ماه.

در کل من گمراه در کنار محافظه کار بودن. نگاه کنید که چقدر شما ساخته شده در سال گذشته فقط به عنوان یک معیار و پس از آن من یک شیب کوتاه کردن مو برای 12 ماه آینده دوباره با توجه به شرایط شما میباشد.

بسته شدن افکار در صرفه جویی و صرف پول در مواقع اضطراری

ما کبوتر راه عمیق تر از فقط پشت برش در $3 lattes. ما صحبت در مورد ساختار و چقدر شما نیاز به در واقع ذخیره کنید.

روانشناسی یک صندوق اضطراری می رود حتی عمیق تر: آیا برای ساخت یک صندوق اضطراری? بسیاری از مردم “که قریب به اتفاق قربانیان. من نمی تواند انجام دهد.” آیا نمی دهد تا. حتی اگر شما 70% از راه وجود آن بهتر از صفر است. شما باید برای صرفه جویی در پول در حال حاضر. شما می توانید دستیابی به آنآن را فقط به برخی از زمان.

ما صحبت در مورد روانشناسی از هزینه های. اگر شما یک صندوق اضطراری شما به دست آورده اند مناسب برای استقرار آن است. آن را صرف بنابراین شما لازم نیست که برای رفتن به محل کار صرف آن را بر شما عزیزان و حتی ادامه سرمایه گذاری اگر شما پول اضافی.

آیا می دانید درآمد بالقوه خود را?

من پتانسیل درآمد مسابقه و دریافت گزارش های سفارشی خود را بر اساس نقاط قوت منحصر به فرد و کشف چگونه برای شروع به ساختن پول اضافی در عنوان کمی تا یک ساعت.

شروع مسابقه

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im