بچه که بهبود از COVID-19 یک پاسخ ایمنی قوی در شیر مادر


COVID-19-breastfeeding-recovery
ربکا پاول/Facebook

یک دلیل وجود دارد که آنها را از آن طلای مایع و ما گریه اگر ما به طور تصادفی نشت آن را بعد از ساعت 3 صبح جلسه پمپاژ. چرا ما اجازه دهید خودمان را تبدیل به engorged خیس کردن از طریق پیراهن ما در روز شکرگزاری شام و نشستن بر روی یک نیمکت در باغ وحش در 98 درجه روز کشمکش عرق hangry کودک زیر پیراهن. شیر مادر کردم کالا و حتی در طول این COVID-19 بحران که به نظر می رسد جهان را متوقف کرده در حال چرخش ما همچنان به یادگیری بیشتر و بیشتر در مورد آن ارزش باور نکردنی.

**سلب مسئولیت: این مقاله به هیچ وجه به معنای شرم مادرانی که نه شیر. هر مادر باید به آنچه که بهترین است برای خود او سلامت روانی و جسمانی. به هزاران دلیل که هیچ یک کسب و کار اما او بسیاری از مادران برای انتخاب کردن فرمول است که کاملا امن استفاده از تغذیه نوزاد خود را.**

با توجه به مقاله ای در خودی نیویورک شير immunologist (که برای تلفن های موبایل مانند جالبترین کار تا کنون tbh) ربکا پاول در حال جمع آوری و مطالعه شير نمونه از زنان شیرده از جمله کسانی که ممکن است در معرض COVID-19.

برای انجام مطالعه خود را از این مادر و سه (یکی از آنها هنوز هم در تغذیه با شیر مادر) در ماسک و تجهیزات جانبی در سراسر شهر نیویورک را انتخاب کنید تا شیر از دیگر زنان شیرده. یک روز او عبور سه نیویورک به جمع آوری یک نمونه است که نشان می دهد سطح خود را از تعهد به این مطالعه است.

پاول که یک دستیار پروفسور پزشکی و بیماری های عفونی در کوه سینا دانشکده پزشکی Icahn با خیال راحت در او جمع آوری شیر مادر نمونه از طریق تماس تحویل در جهت پژوهش “آیا شیر مادر کمک می کند تا محافظت از بچه ها از این بیماری و این که آیا اجزای شیر می تواند منجر به یک coronavirus درمان است.”

اکثر مادران در حال حاضر می دانیم که شیر مادر حاوی آنتی بادی برای کمک به نوزادان مبارزه با عفونت و بیماری است اما چگونه در مورد در طول یک بحران بهداشتی در سراسر جهان مانند این یکی ؟ می تواند ما را بیشتر و کسب اطلاعات بیشتر از قدرت شیر مادر?

“آنتی بادی ها پروتئین های ایجاد شده توسط سیستم ایمنی بدن برای خنثی کردن مهاجمان مانند باکتری ها و ویروس ها. در برخی موارد می توان از آنها استفاده درمانی برای سرطان های خاص و یا حتی برای درمان بیماری هاری در انسان” خودی توضیح می دهد. “دانشمندان در حال مطالعه آن است که پاسخ به COVID-19 در خون برای آزمایش و درمان مقاصد اما کمتر مورد توجه واقع شده است قدرت خود را در شير.”

اما دانستن اینکه چگونه فوق العاده ارزشمند و پر از چیزهای خوب شیر مادر است چرا که توجه بیشتر به آن به خصوص در حال حاضر ؟

ربکا پاول و تیم او به توافق برسند.

آزمایشگاه خود را در حال حاضر بررسی آنتی بادی موجود در شیر مادر است که کمک می کند تا مبارزه با آنفولانزا و در حال حاضر در حال تحقیق در مورد چگونگی این آنتی بادی ممکن است محافظت از نوزادان بعد از مادران واکسینه شدند.

بنابراین زمانی که coronavirus زده از آن ساخته شده حس آنها را به گسترش تحقیقات خود را.

“آن واضح به نظر می رسید به من که همه چیز ما در مورد نمی دانم آنفولانزا یک میلیون بار بیشتر ناشناخته و مربوط COVID-19,” پاول گفت. “من بلافاصله احساس فوریت برای شروع مطالعه است.”

منتشر شده در مارس 8, او تیم را بررسی مقدماتی شامل 15 شیر نمونه از زنان است که تا به بهبود از COVID-19 و 10 منفی-COVID-19 نمونه های گرفته شده از زنان قبل از دسامبر 2019. و آنها دریافتند که 80 درصد از COVID-19 بازماندگان یک آنتی بادی در شیر خاص به این بیماری است.

دوباره مایع طلا.

این یافته ها بگویید ربکا پاول که ارزش وجود دارد در ادامه تحقیقات خود را بر روی شیر مادر و COVID-19 آنتی بادی به خصوص پس از “شیر مادر آنتی بادی ها به خوبی شناخته شده برای کمک به حفاظت از نوزادان از بیماری های مختلف مانند سرخک در حالی که آنها بیش از حد جوان برای دریافت واکسن و تغذیه با شیر مادر نیز در ارتباط با خطر پایین تر از شرایط از جمله برخی از شرایط دستگاه گوارش, دیابت آسم و سندرم مرگ ناگهانی نوزاد” خودی می گوید.

علاوه بر شیر مادر آنتی بادی در IgA, فرم, که بدان معنی است که آنها “طراحی شده برای از هم جدا نمی افتد که آن را در دهان کودک یا معده” پاول می گوید که اضافه می کند که IgA فرم “بسیار با دوام است.” این به این معنی است که شیر مادر آنتی بادی بیشتر از کسانی است که در اشکال دیگر ممکن است اجازه می دهد آنها را به نگه دارید تا به خوبی “اگر استفاده درمانی مانند از طریق IV.”

پاول مطالعه همچنین جمع حمایت برای ادامه به شیر حتی از طریق این بیماری همه گیر. هیچ شواهدی وجود ندارد که این ویروس از طریق شیر مادر و در واقع ثابت شده است فوق العاده سالم افزایش برای نوزادان است. اگر چه اطلاعات ما در مورد COVID-19 همچنان به تکامل سیاست کلی از آکادمی اطفال آمریکا این است که برای حفظ پرستاری حتی از طریق بیماری است.

“از طریق تغذیه با شیر مادر نوزاد را دریافت آنتی بادی که مادر تولید برای مبارزه با این بیماری است. اکثر بیماری های عفونی نیز نمی تواند برای از شیر گرفتن و یا وقفه. به طور کلی در آن زمان یک بیماری تشخیص داده شده است, نوزاد را در معرض شده است و احتمالا سود بیشتری از حفاظت او از مادر خود شیر مادر بهتر از شیر گرفتن” AAP متحده است.

اگر تغذیه با شیر مادر, آیا تست مثبت برای COVID-19 و قرنطينه دور از نوزاد CDC تشویق او به ادامه پمپاژ و کسی دیگری تغذیه شیر به فرزند خود است.

اگر مادر جدا نیست و دور از فرزند CDC توصیه می کند موارد زیر است:

  • شستن دست های خود را قبل از دست زدن به کودک شما
  • پوشیدن یک ماسک صورت اگر ممکن است در حالی که تغذیه در سرطان پستان
  • شستن دست های خود را قبل از دست زدن به پمپ و یا بطری قطعات و تمیز تمام قطعات پس از هر بار استفاده

متاسفانه با وجود چنین وعده یافته های عمده بودجه برای شیر مادر تحقیقات همچنان کمیاب است. پاول فکر می کند دلیل این است که موضوع تغذیه با شیر مادر بسیار بحث برانگیز و گاهی اوقات حتی تابو. با کشور ما بی پایان مرخصی زایمان سیاست بسیاری از زنان نمی شیر به عنوان آنها مجبور به بازگشت به کار در چند هفته کوتاه. همچنین خودی توضیح میدهد: “می توان آن را دشوار است به مطالعه و جمع آوری شير و هیچ واحد بدن حاکم برای نظارت بر این فرآیندها.”

اما پاول با استفاده از بهترین اهرم های او—مادری. به عنوان تغذیه با شیر مادر که به خوبی متصل به دیگر مادران شیرده در جامعه او قادر به شبکه از طریق روابط شخصی و پیدا کردن اهدا کنندگان در رسانه های اجتماعی. و به عنوان نشان داده شده در Facebook صفحه او مایل به انجام اللفظی legwork و سفر در سراسر شهرستان برای جمع آوری داده های مورد نیاز.

کلمه است هر چند در مورد چگونگی ارزشمند این پژوهش می تواند به عنوان جهان می خواهم برای پیدا کردن یک درمان برای COVID-19. ربکا در حال حاضر شخصا جمع آوری حدود 25, 1-اونس نمونه از مادران جدید که تا به حال COVID-19 و بهبود. اما حتی بیشتر امیدوار کننده این است که او در حدود 1500 نفر از جمله 400 که در حال حاضر آلوده شده است—چه کسانی امضا کرده اند تا به شرکت.

حتی بدون عظیم بودجه پاول می داند که او انجام خوب کار ارزشمند به عنوان عمل ساده “جمع آوری نمونه ها در طول این همه گیر می تواند عملکرد مهم اپیدمیولوژیک اطلاعات در آینده کمک محققان در حال توسعه واکسن و پر کردن مهم شکاف در شیر پژوهش است.”

فقط یکی دیگر از kickass دانشمند مامان می گه انجام می شود. به عنوان مادران انجام دهد.

اگر شما می خواهم برای کمک به ربکا پاول پژوهش مطالعه, شما می توانید تماس خود را در: [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im