مامان و فرم سپر انسانی در مقابل پورتلند معترضان


moms-portland
لیندزی اسمیت/توییتر

مامان و قفل اسلحه و شعار می دادند, ‘فدرال روشن ماندن! بچه ها اینجا!’ در اطراف پرتلند معترضان

به عنوان بخشی از رئيس جمهور تهمت اجرایی به منظور اجازه می دهد فدرال افسران را به گشت زنی در شهرستانها در پی اعتراض پورتلند مصرف شده است با ناآرامی و خشونت آمیز دولت نفس بیش از حد. معترضان شده اند اشک آور و گاز کشته, حمله, شات و اخیرا گزارش شده است که آنها حذف شدن از خیابان در بینام و وسایل نقلیه. به نظر می رسد منطقه مادران به اندازه کافی بود و تصمیم گرفت به گام برای کمک به محافظت از معترضان.

تظاهرات آغاز شد و در این شهر در روز پس از قتل جورج فلوید و هر چند رشد کوچکتر اند و در گذشته 50 روز است. و هر چند این تظاهرات خواهد بود که به عنوان تظاهرات مسالمت آمیز — و نه “شورش” به عنوان رئیس جمهور دوست دارد به برچسب آنها را به عنوان درگیری بین مأموران اجرای قانون و معترضان اما تر شدن خشونت. پوشش در شهرستان ناآرامی در بر داشت راه خود را به تهمت و دولت و رئیس جمهور قول داد به “تسلط” این شهر است. در نیروی شب گذشته منطقه مادران به اندازه کافی بود.

در پورتلند فدرال دادگاه است, احاطه شده توسط یک حصار به نگه داشتن معترضان ، معلم مهد لیندزی اسمیت به اشتراک گذاشته شده یک سری از فیلم ها از سایت دیروز و توییتی که معترضان خطر خشونت اگر آنها در هر نقطه در نزدیکی حصار. “دست زدن به نرده ها منجر به گاز اشک آور و تیراندازی, دستگیری, و بیشتر از پلیس فدرال و محلی در طول ماه و نیم گذشته” اسمیت توییتی. او سپس به اشتراک گذاشته شده یکی دیگر از ویدیو نشان می دهد یک خط از مادران بازو در بازو در اطراف معترضان نوشتن در بخش “مادرم در حال شعار ‘فدرال روشن ماندن! بچه ها اینجا!’ در دادگاه فدرال. هر سه نرده ها هنوز هم بالا است.”

“چه اتفاق می افتد در پورتلند در حال حاضر — و من می گویم این را به عنوان کسی که دیده می شود جنگ در کشورهای دیگر — آن را به عنوان نزدیک به خط به عنوان شما می توانید به جنگ واقعی و بدون زندگی می کنند دور” روزنامه نگار رابرت ایوانز گفت: نیویورک تایمز. “این واقعا سخت است برای من برای دیدن چه چیزهایی بسیار فراتر مردم بدون در حال مرگ. از آنجا که فدرال درگیر با پلیس آن را بدست واقعا بی رحمانه است. من می خواهم استدلال می کنند دیده ایم بیشتر خشونت پلیس در گذشته 50 روز از اداره پلیس پورتلند از هر جای دیگری در کشور است.”

به نظر می رسد مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است با استفاده از پورتلند به عنوان یک آزمون مورد تا چه حد خود را “نظم و قانون” احساسات می تواند پس از معترضان اشغال این منطقه در اطراف دادگستری مرکز. در حال حاضر که بینام و وانت در حال کشیدن مردم به طور تصادفی خاموش خیابان, اورگان, سناتور, Jeff Merkley و Ron Wyden و همچنین به عنوان سناتور چاک شومر درخواست رسمی فدرال رسیدگی به آنچه که اتفاق می افتد.

در حالی اتفاق می افتد که به نظر می رسد مادران قدم خواهد شد و ارائه برخی از حفاظت از خود را. “این بچه ها رو به دادگاه فدرال و جمعیت است که در پشت آنها” اسمیت نوشت: در یکی دیگر از صدای جیر جیر. “دادگستری مرکز که [پورتلند پلیس] از حمله نیز پشت سر آنها.”

مادرم لگد زدن کون, پس برای همیشه لطفا برای.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>