MoMA در قرنطینه الهام گرفته از رول. اولین ارجمند نیویورک موزه شروع به ارائه رایگان آنلاین کلاس های هنر. در حال حاضر آن را به دوستداران هنر این شانس را به خرید برخی از واقعا ویژه جزوه راست از صفحه اصلی. دلیلش این است که این موسسه طراحی فروشگاه باز کرده خود را انتشارات archives ارائه برخی از آن کمیاب ترین عناوین آنلاین.

این کتاب که برخی از آنها ذخیره شده است در MoMA انتشارات archives دهه در حال حاضر برای فروش از طریق موزه فروشگاه وب موزه اعلام کرد در رسانه های اجتماعی در اوایل این هفته. به عنوان شما ممکن است انتظار داشت هنر عکاسی و معماری tomes در ارائه طیف وسیعی از لحاظ تاریخی قابل توجهی به سرگرم کننده و اهل تفریح و بازی.

از جمله این کتاب ها است که در غیر این صورت تقریبا غیر ممکن است برای پیدا کردن مانند ویلیام Eggleston راهنمای. برای اولین بار در سال 1976 منتشر شد که بحث رساله اختصاص داده شده به Eggleston اول کامل-رنگ کتاب عکاسی منتشر شده توسط موزه است و به طور گسترده ای در نظر گرفته می شود یکی از مهم ترین هنر متون از قرن 20th. همچنین Jan با grooverیک کتاب که متمرکز بر eponymous عکاس با متن از متصدی سوزان Kismaric. دیگر عناوین قابل توجه شامل یک سوم چاپ مجسمه ساز استودیو: قلم توسط پیکاسو (1966) و نسخه دوم پست-امپرسیونیسم: از ون گوگ به Gauguin و بچه پسند چگونه برای نشان دادن Grownups موزه (1985).

این کتاب در دسترس همه در کتاب نادر بخش از طراحی وب سایت فروشگاه با قیمت های مختلف از به عنوان کم به عنوان $25 تمام راه را تا به $2,500. به عنوان از مطبوعات زمان 120 کتاب شده بود ارسال شده برای فروش در این بخش با مقادیر هر یک از بسیار محدود (دو کتاب ذکر شده در این موزه پست اصلی در حال حاضر به فروش می رسد).

مانند دیگر توقیف موزه ها در سراسر جهان, MoMA در تلاش است تا خلاق در طول شیوع کروناویروس. در علاوه بر این به ساخت بخش هایی از آن به طور گسترده ای مورد احترام مجموعه از هنر معاصر در دسترس برای مشاهده آنلاین این موزه همچنین همکاری با Coursera به ارائه تعدادی از دوره های آنلاین رایگان در مورد موضوعات مختلف از هنر معاصر به عکاسی مد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im