مامان Reimagines کتاب کودکان کلاسیک را پوشش می دهد به عنوان Coronavirus صحنه

Stefanie تریلینگ/Instagram این مادر فوق العاده خلاق coronavirus با مضمون کودکان کتاب را پوشش می دهد منعکس ع

توسط ETELARESANKHABAR در 17 اردیبهشت 1399
corona-book-covers
Stefanie تریلینگ/Instagram

این مادر فوق العاده خلاق coronavirus با مضمون کودکان کتاب را پوشش می دهد منعکس عجیب و غریب زمان ما در حال زندگی در

منهتن, مادر, Stefanie تریلینگ به دنبال یک فعالیت به تصویب زمان و روشن کردن خلق و خوی برای خودش و بچه ها او را به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس swirled در خارج از پنجره خود را. تریلینگ تبدیل به هنر و نه فقط هر هنر — او شروع به بازسازی پوشش می دهد از کلاسیک کتاب های کودکان به ما منعکس دوران کنونی.

و یک نابغه Instagram حساب متولد شد.

منظورم این است که نابغه.

همه چیز تغییر کرده است چگونه با زندگی روزمره ما نگاه پس از آن تنها حس می کند که داستان ما به عنوان خوانده شده به ما بچه ها گرفتن تا به واقعیت ،

تریلینگ می گوید مامان ترسناک است که او NYC خانه "فقط بلوک از چهار بیمارستان بزرگ." نزدیک بودن به خط مقدم وضعیت بسیار فوری برای خانواده اش. "من به دنبال یک راه برای منحرف کردن خودم و فرزندانم از ثابت sirens خارج از پنجره ما," او می گوید. "یک روز به من نقاشی با بچه های من به اشغال ذهن ما و من شروع به کپی کردن اولین چیزی که من دیدم — یک کتاب خوانده بود پیش از آن در روز. به کروناویروس کمتر ترسناک من cartoonified ویروس در نقاشی من."

"فرزندان من آن را دوست داشتم و آن را باز کانال برای ارتباط آسان تر در مورد ترس های ما," او به ما می گوید. "در حال حاضر آن را در خدمت به عنوان یک رسانه برای نشان دادن چگونگی اجتماعی فاصله می تواند مردم را با هم و متحد ما در اطراف همدلی است."

در طول چند هفته گذشته فکر ظهور کرده است به سر من بیش از یک بار که هر نشان می دهد تلویزیون و فیلم و یا کتاب من غرق خودم را در دیگر منعکس جهان زندگی می کنم. به من شراب خواری-تماشا Schitt نهر من خودم کلی حسود از شخصیت های که قادر به لمس یکدیگر یا در قطع یک شلوغ کسی که شام میخورد بدون نگرانی از تبدیل شدن به بیمار. واقعیت این است که ما قبل از فرهنگ پاپ ارائه شده به طور موقت منسوخ و محتوا مانند تریلینگ را نابغه است به عنوان آن اذعان جدید ما جهان — در حالی که اشاره ای به آشنایی ما یکی از قدیمی.

تریلینگ مناسب تماس با او و پروژه های کتاب های کودکان برای بیماری های همه گیر و او قصد ندارد به توقف در اینجا. مطمئن شوید که به دنبال او اجتماعی برای یک شانس برای خرید چاپ پوشش پایین جاده — با درآمد حاصل از رفتن به یک علت خوب است. "ظرف چند روز آینده من قصد راه اندازی یک ابتکار عمل است که اجازه خواهد داد که من به چاپ فروش با درآمد حاصل از رفتن به سازمان هایی که به نفع کسانی که تحت تاثیر روش های مختلف توسط COVID-19 ویژه کودکان در جوامع محروم" او به ما می گوید.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب