‘مادر برای یک دقیقه’ فروم فراهم می کند ارقام مادر به کسانی که بدون یک


reddit-mom-for-a-min
r/MomForAMinute و بهانه گیر چاپ/Unsplash

ق را “مادر یک دقیقه ای” انجمن است که به مردم مادرانه حمایت از آنها نمی خواهد که در غیر این صورت

جدید ق فروم خواهد شد که شما در احساسات خود را پس از تنها یک لحظه از پیمایش. آن را به نام مادر برای یک دقیقه و آن را دقیقا آنچه در آن مانند تلفن های موبایل — Redditors که همین حالا باید مادر یا که یک مادر که نیست حمایتی سهم می تواند چیزی است که آنها می خواهند مادرانه نظرات و غریبه کامل پاسخ با انواع تشویق و مشاوره. در این پست قسمت مساوی دلخراش و دلگرم کننده.

زیر توضیحات آمده است: “ما در حال مادر غازها به ما محبت Ducklings. هنگامی که شما نیاز به درک, تبریک می گویم ستایش و یا مشاوره از یک مادر اما یکی نیست IRL قادر و یا مایل به ارائه آن برای شما — ما در اینجا برای شما. ما به حمایت شما و به شما عشق بدون قید و شرط!” و این دقیقا کاری است که پوستر در حال پیدا کردن زمانی که آنها به اشتراک گذاشتن داستان خود را. اکثر پست ها به عنوان خوانده شده مانند یک یادداشت کوچک به مادر — مردم توصیف یک دستاورد یا رابطه جدید و در انتظار نظرات از زنان که آنها حتی نمی دانند.

و به نظر می آیند.

اگر شما در حال حاضر با محبت و حمایت مادر ممکن است آن را سخت به درک توخالی احساس داشتن یک مادر به متن خود بزرگترین موفقیت — یا بزرگترین heartbreaks.

این طبیعی ترین چیز در دنیا به نوبه خود به او برای همه چیز در صورتی که نوع مادر شما اما نه هر کس می تواند ادعا می کنند که. و این که چرا این فروم Reddit مطلق است سحر و جادو.

از یک زن که فقط می خواهد یک مادر که نمی توانید صبر کنید برای دیدار با دوست پسر جدید خود را…

… به یک خانم جوان که دچار سوء در دست کسی که باید او را دوست دارم و در حال حاضر نیاز به تشویق و حمایت.

وجود دارد “مادرم” آماده برای رالی برای هر وضعیت شبیه به تازگی باردار, زنی که می خواهد مشاوره از کسی که شده است وجود دارد.

و یک قانون جدید مدرسه گراد که فقط می خواهد برخی از تبریک از “خانواده” که آنها دریافت نمی از خود را دارند.

در اوایل این هفته جهان در مجموع sobbed در پدر ویروسی کانال یوتیوب به نام “پدر چه کنم ؟” و این قضیه در اینجا است که مشابه در طبیعت به مادر برای یک دقیقه. غارت کنی که پدر خود را ترک خانواده زمانی که او فقط 14 پست ویدئوها جزئیات چگونه به انجام چیزهایی که مردم به طور معمول از پدران خود در مورد. از بستن کراوات برای رفع, در حال اجرا, توالت, کنی را فراهم می کند dadly مشاوره برای کسانی که پدر خود را به نوبه خود به.

در این هرج و مرج وجود دارد که بی دلیل به می خواهید به پرتاب تلفن همراه خود را به یک چوب جیک جیک کردن, اما گاهی می تواند بسیار خوب است. داستان مثل این قطعا به ما یادآوری می کنند که.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de