برای کسانی که امید برای پایان دادن به COVID-19 شیوع ویروس وجود دارد این است که برخی از اخبار خوب است. این است زیرا شرکت پزشکی مدرن اعلام کرده است که آنها برنامه ریزی برای گسترش آن دادگاه برای آن واکسن و می خواهد به حرکت به فاز 2 تست فرض کنید که رگولاتور از تصویب برنامه های خود را.

تبلیغات

اگر شما ناآشنا مدرن یکی از اولین شرکت اعلام کرد که آنها کار بر روی یک پتانسیل واکسن برای COVID-19 ویروس. آنها همچنین یکی از اولین شروع به آزمایش های انسانی که در آن به نظر می رسد که نتایج اولیه بودند امیدوار کننده به اندازه کافی برای این شرکت نشان می دهد که آن را به طور بالقوه می تواند به عنوان استفاده می شود اضطراری, دارو برای frontliners در اوایل پاییز امسال.

با توجه به مدرن آنها اعلام کرده اند که آنها ارائه یک داروی جدید نرم افزار به FDA است که در آنها امید به ارزیابی اثربخشی واکسن در یک مطالعه گسترده که شامل به عنوان بسیاری از 600 نفر. این مطالعه را تقسیم شود که در آن یک گروه داده خواهد شد و یک دارونما در حالی که دیگر داده خواهد شد و این واکسن نامزد شده است.

که می شود گفت ما باید به شما هشدار می دهند در برابر گرفتن بیش از حد هیجان زده است. دلیل این است که نتایج حاصل از اولین دادگاه نگرفته اند بنابراین معلوم نیست چقدر موفق بودند اما احتمالا آن را ممکن است موفق شده اند به اندازه کافی برای مدرن به می خواهید برای کشف اثر آن بیشتر است. شرکت های دیگر کار کرده اند در درمان و واکسن اگر چه برخی از آنها به همراه داشت ناخواسته و نامطلوب عوارض جانبی.

در زمینه پزشکی. بیشتر بخوانید درباره Coronavirus Covid-19 و سلامت. منبع: سرمایه گذاران.modernatx

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de