Moda کار را در آخرین گزارش فصلی نشان می دهد که 35% افزایش در طلا و جواهر فروش در طول همه گیر

این Covid-19 همه گیر ممکن است باعث مالی در سراسر جهان عدم قطعیت اما آن را متوقف کرده است, مردم از خرید. که یک غذای آماده از Moda کار آخرین گزارش باند که غواصی به عمق چگونه ویروس را تحت تاثیر هزینه های مصرف کننده و عادات خرید بر روی پلت فرم آن است.

لوکس خرده فروش آنلاین بهترین و شناخته شده برای آن دیجیتال trunkshow مدل وارد اطلاعات جمع آوری شده در طول فصل به یک گزارش جامع از روند مصرف کننده. این مثال خاص ارائه می دهد بینش منحصر به فرد آن را به عنوان پوشش می دهد در یک دوره زمانی که رمان coronavirus اتحادش را تغییر اقتصاد جهانی شبیه هیچ زمان دیگری در تاریخ است. “در این گزارش به بررسی چگونگی تغییرات اساسی در زندگی و اوقات فراغت و کار ناشی از جهانی Covid-19 همه گیر نهفته مد لوکس و محصولات است که مردم برای خرید” نوشت Moda مدیر عامل شرکت گانش Srivats برای باز کردن فایل را نقد کنید.

اگر آن را خیلی زود به هر گونه نتیجه گیری قطعی این گزارش را کشف برخی از یافته های کلیدی است که می تواند پیش بینی نحوه مصرف عادات ممکن است تغییر در آینده است. به طور کلی, Moda در بر داشت علاقه افزایش در ارزش سرمایه گذاری قطعه است که مصرف کنندگان احساس شد و به احتمال زیاد برای تحمل و قدرت. سیزده درصد از افراد مورد بررسی گفت: آنها را در انتخاب مسیر سرمایه گذاری چرا که آنها احساس اعتماد به نفس آنها خواهد بود قادر به فروش آن موارد بعد در حالی که 12 درصد گفت: کسانی که خرید می تواند به فرزندان خود. فیلمهای فروش-قیمت قطعات از سقوط/زمستان سال 2020 باند همراه با فهرست هرمس کیف و جواهرات بولگاری شناور آن پاسخ.

moda operandi fall 2020 runway report

فروش در مناطق مختلف متفاوت به طور چشمگیری. حسن نیت ارائه میدهد از Moda کار

این گزارش به نظر می رسد به یک چیز روشن است: مردم هنوز هم خرید “غیر ضروری” کالا آنلاین. طلا و جواهر فروش ویژه دیدم 35 درصد افزایش در طول هفته های اخیر در مقایسه با زمان مشابه در سال گذشته. و قیمت به نظر نمی رسد که کاهش عامل. در میان مواردی که به تازگی به فروش می رسد بر روی پلت فرم بود $58,000 قطعه از طلا و جواهر ایرنه Neuwirth.

باند گزارش همچنین جزئیات چگونه هزینه های متنوع منطقه. اروپا, برای مثال, دیدم, هزینه های صاف باقی می ماند در مارس و شاهد شدیدترین کاهش از هر منطقه در ماه آوریل است. حتی در داخل مرزهای ایالات متحده نتایج متنوع: نیویورک و ایلینوی شاهد کاهش هزینه در ماه مارس در حالی که کالیفرنیا فلوریدا و تگزاس شاهد رشد در طول همان دوره است.

داده چقدر زمان جمعیت جهان است هزینه های خود را در صفحه اصلی آن را تعجب آور نیست که Moda کار دیدم 80 درصد افزایش در فروش خانه دکور موارد. آن بالا به فروش قطعه شد یک دست رنگ فارسي لیوان شیشه ای از Lobmeyer, قیمت 235 دلار برای هر قطعه.

در یک امیدوار پیچ و تاب و خریداران بیشتر تمایل به خرید (و صرف سخاوتمندانه) اگر وجود دارد خیریه جزء درگیر است. Moda کار را “فروشگاه برای یک علت” ابتکار-که اهدا یک درصد از قیمت فروش به سازمان مبارزه با Covid-19–منجر به افزایش در فروش حتی به عنوان موارد تخفیف در دسترس بودند. Moda همچنین دریافتند که خیریه ابتکار جلب مشتریان جدید (34 درصد) و خفته مشتریان که خرید با خرده فروش آنلاین در سال قبل.

البته Moda شده است سیستم ایمنی بدن به این تغییرات تحت تاثیر محیط زیست خرده فروشی. E-خرده فروش به تازگی اعلام کرد که در آن عملکرد ضعیفی مردان بازو خواهد شاتر پس از کمتر از دو سال در کسب و کار. به عنوان میراث لوکس فروشگاه های بزرگ مثل ساکس و Neiman Marcus آماده سازی فایل برای ورشکستگی Moda و خرده فروشان آنلاین مانند آن هنوز نامشخص آینده به عنوان صنعت مد در برابر چالش های بی سابقه ای.

خواندن کامل گزارش باند در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

ایندکسر