MLK جونیور پسر فکر می کند همه چیز متفاوت خواهد بود اگر پدرش زندگی کرده بود


MLK-III-Says-If-His-Father-Lived-Longer
امروز/Youtube

مارتین لوتر کینگ سوم گفت که حال پدرش بوده است, ترور کشور ما را نگاه کنید تفاوت زیادی با امروز

به عنوان اعتراض و شورش برای عدالت نژادی همچنان به خشم در سراسر کشور, مارتین لوتر کینگ جونیور پسر شده است صحبت کردن در مورد پدرش میراث و چه چیزهایی ممکن است نگاه بسیار متفاوت از امروز بود او زندگی گذشته 1968.

مارتین لوتر کینگ سوم به نظر می رسد در امروز نشان می دهد یکشنبه به صحبت در مورد وقایع کنونی و او تا به حال برخی از پیام های قدرتمند برای ارائه.

“پدر من اعتقاد دارم هیچ یک از ما می تواند برای او صحبت می کنند, اما قطعا خود را از طریق کلمات او همیشه در حال شفقت و پس از شفقت قطعا در جهت” شاه آغاز شد. “اما … من فقط بر این باورند که تا به حال پدر من زندگی می کردند ما نمی تواند حتی در برخورد با این مسائل است. ما می اید حل و فصل آنها را در حال حاضر.”

پادشاه صحبت در مورد آنچه که او معتقد است که رانندگی اعتراضات ما شاهد سراسر کشور امروز گفت: امروز در تلاش هستند برای همان چیزهایی که پدر خود را مبارزه برای 50 سال پیش است.

“ما در حال دیدن و احساس سرخوردگی و تحقیر این کوردلی” پادشاه گفت:. “پنجاه سال سال بعد مردم در حال پرسیدن فقط برای عزت و احترام نظر از دستگیری یک انسان … ما دیدن انواع مختلف از مردم (اعتراض) … این فقط مردم سیاه و سفید. آن را سیاه و سفید, این, مادر, پیر و جوان است.”

تظاهرات بوده است در پاسخ به یک ویدیو که نشان می دهد که جورج فلوید یک مرد سیاه و سفید در مینیاپولیس که خفه شد و درگذشت و به عنوان افسران زانو در گردن و پشت در یک پارکینگ.

“همه جهان شاهد یک مرد کشته شده اند. همه ما می دانیم که این در مقابل چشمان ما و در عین حال از آن زمان سه یا چهار روز به صورت اولیه اقدام … همه وجود دارد همدست” شاه گفت. و هنگامی که فلوید را قاتلان نبودند بازداشت چهار روز پس از مرگ پادشاه پرسید: “چرا سیستم را تا زمانی به کار می کند ؟ و چرا آن کار نمی کند برای جوامع رنگ و به طور خاص آفریقایی آمریکایی ها ؟ چگونه آن را همیشه در نهایت در مرگ و میر ؟ که غیر قابل قبول است. ما اقدام غیر انسانی.”

پادشاه گفت: آیا او را محکوم و غارت و خشونت در برخی از شهرستانها. اما به عنوان بسیاری اشاره کرده اند که در طول هفته تظاهرات پدرش معروف برای این نقل قول: “یک شورش است که زبان از بی سابقه.”

“بله اعمال مردم هستند و نه رویکرد است که من می خواهم ما را به” پادشاه گفت:. “به آتش کشیدن ملت ما نیست ، اما زمانی که شما از بین بردن یک ساختمان است که بسیار غم انگیز و باید اتفاق نمی افتد بله یک ساختمان می تواند… بازسازی شده. اما چگونه می توانم شما بازسازی زندگی انسان زمانی که یک زندگی از دست رفته است ؟ شما نمی توانید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im