دست کمپینگ ؟ در حال حاضر وجود دارد خیره کننده تور مجازی از پارک ملی یلوستون با تشکر از جریان هوا

چه کسی می گوید شما نمی توانید به بازگشت به طبیعت در طول قرنطینه?

جریان هوا با همکاری اسکار-نامزد دریافت جایزه فیلمساز مستند MacGillivray Freeman Films برای کمک به شما در کشف یکی از امریکا, طبیعی, تاج, جواهرات, پارک ملی یلوستون, راست از صفحه اصلی. با یک سری ویدئو با عنوان قابل حمل پارک لوکس تریلر سفر شرکت اختصاص داده شده بخشی از وب سایت خود را به یک تور مجازی است که اجازه می دهد می تواند دیجیتال به مسافران در افسانه ای پارک زیبایی های طبیعی خیره کننده.

پوشا سه متحده–آیداهو و وایومینگ و مونتانا–و 3,472 مایل مربع یلوستون پارک ملی تاسیس شده در مارس 1 سال 1872 در جهان به عنوان اولین پارک ملی. استراحت در بالای یک آتشفشان فعال آن توپوگرافی منحصر به فرد پر از آب فشان, چشمه های آب گرم و جنگل های انبوه. حیات وحش آن ساکنان به همان اندازه متنوع و با حضور قوی از حیوانات اغلب در ارتباط با آمریکا و غرب مانند خرس گریزلی و گرگ.

انتخاب MacGillivray فریمن برای این پروژه هیچ حادثه بود. تاسیس بیش از 50 سال پیش شرکت کردم آن شروع به گشت و گذار ساخت فیلم های مستند و ماجراجویی ورزشی فیلم در ’60s و 70s. آن میل شدید برای فیلمبرداری فراگیر, هوای آزاد, مناظر ساخته شده آن را یک پیشگام در استفاده از فرمت IMAX ارائه یک بعد جدید به طبیعت فیلمبرداری. این شرکت پس از به دست آورد دو نامزد جایزه اسکار برای فیلم های کوتاه در سال 1995 و دوباره در سال 2000.

در حالی که این پارک زیبایی است که هیبت الهام بخشجریان هوا متوقف نمی با فیلمبرداری. تور مجازی همچنین شکسته شدن بهترین اردو برای کمک به مسافران تصمیم می گیرید که در آن به مجموعه خود را–هنگامی که پارک بازگشایی برای عموم آزاد است. هر سایت دارای مزایای خاص خود را دارد. برای مثال مدیسون اردوگاه واقع شده است و صرف 16 مایل از پیر وفادار معروف چشمه اب گرم که جت آب به هوا را در فواصل منظم. بی باک مسافران که اردوگاه بدون توجه به زمان از سال ممکن است جذب به سمت ماموت اردوگاه است که یلوستون تنها در طول سال کمپینگ سایت. البته ممکن است شما فقط می خواهید به gawk در فک انداختن زیبایی طبیعی به ذهن خود را به برخی بیماری همه گیر. و که خوب بیش از حد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>