مینیاپولیس به ممنوعیت پلیس Chokeholds در پی جورج فلوید مرگ

Jason آرموند/گتی پلیس نیز خواهد شد نیاز به گزارش و دخالت در هر زمان آنها شاهد استفاده غیر مجاز از زور توسط

توسط ETELARESANKHABAR در 17 خرداد 1399
Minneapolis-To-Ban-Police-Chokeholds
Jason آرموند/گتی

پلیس نیز خواهد شد نیاز به گزارش و دخالت در هر زمان آنها شاهد استفاده غیر مجاز از زور توسط یک افسر دیگر

به گزارش آسوشیتد پرس, شهر, مینیاپولیس, خواهد شد, ممنوعیت استفاده از chokeholds توسط پلیس. آنها نیز نیاز به پلیس گزارش و دخالت در هر زمان آنها شاهد استفاده غیر مجاز از زور توسط یک افسر دیگر بدون در نظر گرفتن تصدی رتبه.

شورای شهر است که انتظار می رود به تصویب توافق امروز.

این حرکت بخشی از یک شرط بین شهر و وزارت مینه سوتا حقوق بشر (MDHR) یک دولت در سطح دولتی است که با هدف حمایت از حقوق مدنی Minnesotans از طریق مینه سوتا حقوق بشر عمل می کنند. در اوایل این هفته MDHR راه اندازی یک حقوق مدنی رسیدگی به مینیاپولیس اداره پلیس در واکنش به مرگ جورج فلوید در بازداشت پلیس.

زمانی که تصویب توافق خواهد نیاز به هر گونه افسر بلافاصله پس از گزارش استفاده از هر گونه گردن داری یا سبد از صحنه خود را به فرمانده یا فرمانده برتر است. و هر افسر که می بیند یکی دیگر از افسر متعهد غیر مجاز به استفاده از زور باید دخالت شفاهی و جسمی. کسانی که نمی خواهد موضوع را به نظم و انضباط "را به عنوان شدید به عنوان اگر آنها خود را استفاده کرده بودند ممنوع نیروی" AP گزارش.

این توافق نامه همچنین آمده است که پلیس باید با دریافت مجوز از رئیس پلیس و یا تعیین معاون در سفارش به استفاده از سلاح جمعیت کنترل مانند گلوله های لاستیکی با باتون عوامل شیمیایی فلش-انفجار نارنجک و مارک دور.

"آنچه در جوامع رنگ و جوامع بومی رو امروز نتیجه مستقیم از 400 سال از عمدی تصمیم گیری برای ایجاد و حفظ سیستم های سیاست و فرآیندهای است که منجر به وقت و زمان دوباره — سیستماتیک تبعیض و ظلم و ستم" MDHR نوشت on Facebook. "همه ما به نام به انجام همه چیز ما می توانیم. ما عمیقا به هم پیوسته و ما به یکدیگر نیاز دارند."

MDHR راه اندازی شد, حقوق مدنی, بررسی روز سه شنبه بیان کرد که این تحقیقات را بررسی پلیس بخش سیاست, روش ها و شیوه های از 10 سال گذشته است.

"مینه سوتا یکی از قوی ترین حقوق مدنی قوانین در کشور است و آن را یک ابزار قدرتمند به آدرس سیستمیک نژادپرستی و تبعیض است. ابزار است که امروز استفاده می شود" گفتند.

یک شاهد کلیدی در تحقیقات دولت به چهار افسران بودند که همه به تازگی به اتهام Maurice Ashley Hall گفت: صبح به خیر امریکا که این وضعیت تشدید سرعت. پلیس پس از قرار دادن فلوید در یک تیم آنها او را کشیده و "شروع به پریدن کرد پشت گردن."

"او فقط گریه کردن که در آن زمان برای هر کسی که برای کمک به, چرا که او در حال مرگ بود" سالن گفته نیویورک تایمز. "من قصد دارم برای همیشه به یاد داشته باشید از دیدن ترس در Floyd صورت از آنجا که او مانند یک پادشاه. که چه چوب با من از دیدن یک مرد گریه قبل از دیدن یک مرد رشد کرده است می میرند."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب