مینیاپولیس شهردار خواستار اتهامات علیه افسر که به زانو در جورج فلوید گردن


mayor-calls-for-arrest
مردم نگه دارید تا مشت خود را پس از اعتراض در نزدیکی نقطه ای که در آن جورج فلوید درگذشت در حالی که در بازداشت پلیس مینیاپولیس, on May 26, 2020 در مینیاپولیس, مینه سوتا.
KEREM YUCEL/گتی

مینیاپولیس شهردار یعقوب فری خواستار دستگیری افسر که به زانو در جورج فلوید گردن و در نتیجه مرگ او

در پی سیاه و سفید مردان مرگ در دست مینیاپولیس, افسران پلیس, شهر, شهردار, یعقوب فری خواستار اتهامات عنوان شده علیه دستگیری افسر که به زانو در جورج فلوید گردن منجر به مرگ او.

فری در زمان به توییتر در مارس 27th, نوشتن “اگر اکثر مردم به خصوص مردم رنگ انجام داده بود چه یک افسر پلیس را در اواخر روز دوشنبه آنها می خواهم در حال حاضر پشت میله های زندان. به همین دلیل امروز من خواستار Hennepin County وکیل Mike Freeman به اتهام دستگیری افسر در این مورد است.”

فری ادامه داد: “وجود رویه ها و پروتکل های نشسته در ذخایر موسسات مثل این یکی است که به شما در مورد یک هزار دلیل برای انجام کاری. نه صحبت کردن. به حرکت به سرعت.”

اما او می گوید: “ما نمی توانیم به نوبه خود چشم.”

“جورج فلوید سزاوار عدالت” او می نویسد. “سیاه و سفید جامعه سزاوار عدالت است. دوستان و خانواده خود را سزاوار عدالت است.”

فلوید درگذشت چهار شنبه, مارس 25 سال 2020 پس از دستگیری افسر زانو در گردن خود را به مدت هشت دقیقه در حالی که فلوید التماس او را متوقف کند چرا که او نمی تواند نفس بکشد. “لطفا, لطفا, لطفا, من نمی توانم نفس بکشم” فلوید گفت. “من تشنه هستم. گردن من لطمه می زند. لطفا لطفا. من نمی توانم نفس بکشم.”

فیلم از برخورد به اشتراک گذاشته شده به طور گسترده ای در رسانه های اجتماعی این هفته به احتمال زیاد باعث این اقدام که منجر به ماموران درگیر اخراج — اما از دست دادن شغل خود را به عنوان فری امتیاز کافی نیست. اگر هر کس دیگری متوقف هوایی از یک انسان دیگر و در نهایت آنها را کشته و از دست دادن شغل خود است که نه تنها نتیجه آنها می خواهم چهره.

فلوید خانواده است تماس برای همه افسران درگیر به صورت اتهامات عنوان شده علیه. “من می خواهم برای کسانی که افسران به اتهام قتل به خاطر این که دقیقا چه چیزی آنها انجام داد. آنها به قتل برادر من; او گریه برای کمک به” Bridgett فلوید گفت: “امروز” نشان می دهد روز شنبه گفت: از دست دادن برادر او بود “دلخراش” برای خانواده خود را. با توجه به NBC News, مینیاپولیس پلیس در بیانیه ای گفت: دیروز که آنها در پاسخ به یک گزارش جعلی که فلوید “جسمی مقاومت” و این که او پس از “درد و رنج پزشکی پریشانی.”

“شما نگاه کنید و آن را به نظر نمی رسد مانند او به عنوان یک تهدید برای افسران پلیس و آنها را مجبور به کشنده استفاده از نیروی بیش از حد” حقوق مدنی وکیل بنیامین Crump که به نمایندگی فلوید خانواده با سی ان ان گفت شب گذشته. “آن را بدتر از اریک گارنر در راه های بسیاری از آنجا که می شنوید مردم حتی شفاعت با آنها ‘لطفا زانو خود را خاموش گردن خود را. برخی از انسانیت; این است که یک انسان'” Crump گفت: در امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>