Mindy Kaling با استفاده از تاریخ تولد خود را برای به اشتراک گذاشتن عکس نادر از دخترش


mindy-kailing-birthday-photo
Mindy Kailing/Instagram

در روز تولد او, Mindy Kaling, تصمیم به برکت همه ما با یک عکس زیبا از دختر کوچک او

ما اغلب نمی بینم یک نگاه اجمالی از بازیگر نویسنده و تهیه کننده و شگفت انگیز همه در اطراف انسان Mindy Kaling دختر کوچولو. دختر شایان ستایش او کاترین متولد شد و دو سال پیش و پس از آن ما تنها با برکت یک تعداد انگشت شماری از تصاویر — هیچ کدام نشان دادن چهره او. که کاملا خوب با ما, ما را به آنچه که ما می توانید دریافت کنید. او به معنای واقعی کلمه ژله حتی زمانی که همه ما می بینیم که او لباس و مو.

“بسیار ویژه تولد صبح صبحانه” Kaling زیر نویس فوق العاده زیبا و دلفریب, ضربه محکم و ناگهانی. مامان و دختر هر دو لباس برای مناسبت و حتی اگر ما نمی توانیم با دیدن صورت او به نظر می رسد مانند او momma مینی من.

Kaling که تبدیل 41 در ژوئن 24 گذشته به ما نشان داد کمی از کاترین در روز مادر ممکن است 10. “ارسال یک کمی اضافی عشق امروز به تمام مادران و به هر کسی که ممکن است از دست رفته ایشان در حال حاضر. آن را به خوبی, چگونه از طریق دختر من, من قادر به تجربه خاطرات خود ، اگر شما یک حافظه مورد علاقه خود را در مورد مادر یا مادر من دوست دارم به شنیدن!,” او نوشت.

می توانید از ما لطفا همه از کاترین را کمی شیرین لباس در رشد و بانوی اندازه ؟ لطفا ؟

با قضاوت بر اساس آنچه Kaling اتحاد با جهان به اشتراک گذاشته در مورد زندگی او کاترین را دارد خیلی خوب است. اتمام حیاط خلوت بازی-مجموعه او در سال گذشته است. “همه من همیشه می خواستم برای بچه من که به ‘های'” Kaling نوشت: در آن زمان. خوب به نظر می رسد که اتفاق می افتد.

آنها نگاه مانند آنها یک انفجار با هم تطبیق لباس خواب و تمام.

ما را هر چه Mindy احساس راحت آشکار هنگامی که آن را می آید به این مسخره, زیبا و دلفریب kiddo.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>