Mindy Kaling & ریس ویترسپون Teaming تا برای ‘از نظر قانونی ورزش 3’


Mindy-Kaling-Reese-Witherspoon
Stefanie Keenan/گتی

از آن زمان به قلم مو رنگ کردن در خود را خم و ضربه محکم و ناگهانی برای آخرین اخبار در مورد ‘از نظر قانونی ورزش 3’

همه ما می تواند استفاده از چیزی برای نگاه به جلو به در این نقطه سمت راست است ؟ به خوبی اماده کردن خود را در صورتی چادری نسل زیرا از نظر قانونی ورزش 3 است که هنوز هم در آثار حتی اگر تولید در مکث به علت ادامه بیماری همه گیر. بسیار پیش بینی عاقبت رفتن به نوشته شده توسط هیچ یک دیگر از Mindy Kaling (!!!) و Parks & Rec تهیه کننده اجرایی دن گور.

نقش جنگل Elle خواهد, البته, تواند reprised توسط ریس ویترسپون در فیلم سوم. آن بوده است که تقریبا 20 سال از جنگل Elle اولین graced دانشگاه هاروارد با صورتی, معطر, حضور — اصلی فیلم برای اولین بار در سال 2001. عاقبت Legally Blonde 2: Red White & Blonde برای اولین بار در سال 2003 با جنگل ساخت یک نام برای خود در واشنگتن ،

در 2018, ویترسپون طعنه ما را با یک Instagram پست تایید کرد که یک سوم فیلم در آثار.

برای آنچه در آن ارزش (و در مورد شما را فراموش کرده), Elle جنگل عینک که همان لباس شنا در دانشکده حقوق دانشگاه هاروارد پذیرش ویدئو, مقاله, زمانی که او ور رفته در اطراف پدر و مادر خود را’ استخر و rehashed آخرین قسمت از روز از زندگی ما است.

پس از اعلام کرد که تولید شرکت سلام آفتاب می شود ایجاد سوم فیلم ویترسپون گفت: شرکت سریع است که زنان باید به او گفت که این فیلم به آنها کمک کرد تا این باور را در خود و برای برخی از آنها را تشویق به رفتن به مدرسه قانون است.

“من حتی نمی فهمم زمانی که من در ساخت آن است که آن یک بیت از یک مدرن فمینیستی مانیفست” او گفت:. “با دیدن یک زن که علاقه مند است در زنانه نگرش—گرفتن ناخن های خود را انجام می شود — اما که همچنین علاقه مند در ترویج و انجام همه چیز یک ایده جدید زنانه. بسیاری از زنان مربوط به آن و احساس بودن دست کم گرفت.”

مهلت گزارش Kaling و گور را فیلمنامه را یک “کاملا جدید چرخش تازه.” هر دو از نظر قانونی ورزش عکس ساخته شده نزدیک به $267M در دفتر جعبه را. این فیلم همچنین باعث کاملا لذت بخش 2007 برادوی موسیقی دریافت کرده است که هفت تونی نامزد و ده درام میز نامزدی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im