میلیون ها نفر از Cicadas انتظار برای ظهور از زمین در این تابستان


Cicada
اد Reschke/گتی ایماژ

البته 2020 — سال جهانی همه گیر و قتل اورلئانز — فقط اتفاق می افتد به سال است که میلیون ها نفر از پرواز حشرات به نام cicadas خواهد خزیدن از روی زمین برای خود جفت گیری چرخه در حالی که غوغای همیشه با صدای بلند و بی وقفه.

هر 13 یا 17 سال (بسته به گونه) به عنوان بسیاری از 1.5 میلیون cicadas در هر هکتار ظهور به همسر است. در این سال آن را در محل در جنوب غربی ویرجینیا قطعات کارولینای شمالی و ویرجینیای غربی. آن را فوق العاده واضح است زمانی که آنها در خارج از خانه هم, به دلیل, به عنوان بخشی از مراسم, مرد cicadas اجازه از پر سر و صدا جفت گیری تماس بگیرید.

با توجه به ویرجینیا و دانشگاه ایالتی ویرجینیا تعداد cicadas به طور سنتی شروع در اوج در اوایل ماه ژوئن با اکثر رفته جولای. و نگران نباشید شما باید به آنها را اجرا; cicadas هستند سمی نیست و آنها لازم نیست که یک استینگر.

“پس از 13 یا 17 سال در زیر زمین قدیمی پوره ساخت گل جان پناه به نام زنجره و جیرجیرک دشتی کلبه و ظهور از خاک و صعود بر روی پوشش گیاهی در نزدیکی و یا هر سطح عمودی. آنها سپس molt به بالدار مرحله بالغ” با توجه به VT و دانشگاه ایالتی. “خود را ریختن پوسته بیرونی یا “exoskeletons’ اغلب متصل به تنه درخت و شاخه. ظهور است که اغلب محکم و هماهنگ با اکثر بزرگسالان ظاهر می شود در عرض چند شب.”

آنها به توضیح است که مرد cicadas آواز توسط سرند غشاء در طرف “اولین شکمی بخش.” زنان از سوی دیگر سکوت.

“جوامع و مزارع با تعداد زیادی از cicadas در حال ظهور در یک بار ممکن است قابل توجه سر و صدا موضوع” اریک بعد ویرجینیا تعاونی فرمت حشره شناس در ویرجینیا بخش حشره شناسی در دانشکده کشاورزی و علوم زیستی می گوید Virginia Tech روزانه. “امیدوارم هیچ دلخوری در اختلال خو چقدر نادر و شگفت انگیز — این رویداد است.”

در این سال مذکور منطقه آسیب دیده می توانید انتظار نوزادان IX زنجره و جیرجیرک دشتی که در گذشته ساخته شده و ظاهر آن در سال 2003. و به همین دلیل cicadas ظهور در چنین چرخه این استدلال که cicadas تکامل یافته اند به “جلوگیری از synching با درنده چرخه با داشتن یک دختر 13 یا 17 سال نخست شماره ظهور فاصله” Virginia Tech روزانه گزارش.

“این حشره واقعا شگفت انگیز است و اگر درختان میوه یا انگور برای محافظت از شما می توانید لذت بردن از این پدیده در حالی که آن را طول می کشد” گفت: Doug فایفر, یک استاد دانشگاه و متخصص فرمت در گروه حشره شناسی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>