وقتی که می آید به معدن برای cryptocurrency آن به طور کلی شامل استفاده از کامپیوتر طراحی شده توسط gpu ها قدرتمند است که می تواند به طور خودکار روند استخراج و اجرا 24/7. اما به نظر می رسد که مایکروسافت اختراع جدید بالقوه راه معدن cryptocurrency که به طور بالقوه می تواند افزایش برخی ابرو با توجه به چگونه کار می کند.

تبلیغات

با توجه به تازگی کشف شده ثبت اختراع مایکروسافت ابداع کرده است یک راه معدن cryptocurrency است که با استفاده از بدن خود را فعالیت. در واقع مایکروسافت می خواهد به استفاده از فعالیت های بدنی روزانه به عنوان یک راه برای تولید قدرت محاسباتی که به نوبه خود می تواند مورد استفاده قرار گیرد به معدن برای cryptocurrency.

مایکروسافت شرح ثبت اختراع آمده است: “برای مثال به جای عظیم محاسبات کار مورد نیاز توسط برخی از معمولی cryptocurrency سیستم های داده های تولید شده بر اساس بدن فعالیت کاربر می تواند یک proof-of-کار و در نتیجه کاربر می تواند حل محاسباتی مشکل ناخودآگاه.”

این را می توان با استفاده از انواع سنسورها مانند fMRI اسکنر EEG سنسور NIRS سنسور حرارتی اسکنر ضربان قلب سنسور دوربین های دیجیتال و غیره. و حتی آن را نشان می دهد که ما در امواج مغزی نیز می تواند مهار مانند امواج ایجاد شده در هنگام انجام برخی از چیزهایی مانند انجام یک کار و یا حتی مشاهده تبلیغات.

البته اینکه آیا یا نه یک سیستم اجرا خواهد شد حدس می زنم کسی است, اما آن است که هنوز هم یک روش جالب با این وجود.

در زمینه کلی. بیشتر بخوانید درباره Cryptocurrency مایکروسافت ثبت اختراع و حفظ حریم خصوصی. منبع: اخبار.بیت کوین

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de