شرکت هایی مانند اپل در حال انجام بخشی خود را در تلاش برای کمک به جلوگیری از COVID-19 شیوع ویروس با ایجاد و تولید ماسک های صورت و سپر برای frontliners. آنها همچنین همکاری با گوگل برای ایجاد تماس با ردیابی ویژگی های است که ساخته خواهد شد به برنامه های طراحی شده برای سیستم عامل iOS و آندروید.

تبلیغات

به نظر می رسد مایکروسافت نیز پیوستن در مبارزه که در آن شرکت اعلام کرده است آخرین ابتکار که آنها خواستار پلاسما ربات. به گفته مایکروسافت پلاسما ربات یک ابزار غربالگری است که طراحی شده است برای کمک به بیمارانی که بهبود از COVID-19 ویروس برای اهدای پلاسمای که به نوبه خود به طور بالقوه می تواند مورد استفاده قرار گیرد به درمان در حال حاضر بیماران مبتلا.

به گفته مایکروسافت “پلاسما مشتق از روش های درمانی مانند H-Ig را در حال حاضر نشان داده شده است به طور موثر در درمان موارد شدید عفونت های ویروسی دستگاه تنفسی. ترکیب قابلیت این تجاری پیشرو تولید کنندگان به ما می دهد امید برای یک مقیاس پذیر و قابل اعتماد و پایدار برای درمان COVID-19.”

این شرکت خواهد شد همکاری با CoVIg-19 پلاسما داد برای کمک به مطالعه پلاسما بر اساس روش های درمانی. از طریق استفاده از پلاسما ربات این ابزار غربالگری را درخواست کاربران یک سری از سوالات را به تعیین اگر آنها می تواند یک پتانسیل اهدا کننده که در آن خواهد شد و سپس آنها را مستقیم به یک مجوز مرکز جمع آوری پلاسما در نزدیکی آنها را به کمک مالی خود را.

تا به امروز هیچ درمان شناخته شده برای COVID-19 ویروس. ما را دیده اند که چگونه برخی از داروهای موجود می تواند کمک به درمان برخی از علائم مربوط به این بیماری است اما مانند ما گفت: هیچ شناخته شده و درمان خاص. واکسن های متعدد نیز در توسعه اما تخمین زده می شود که آنها احتمالا تنها می رسند در سال 2021 در اولین فرض این است که این واکسن ثابت کند موفق است.

در زمینه پزشکی. بیشتر بخوانید درباره Coronavirus Covid-19 سلامت و مایکروسافت. منبع: وبلاگ.مایکروسافت

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de