میشل اوباما در حال راه اندازی خود پادکست در Spotify در

Paras گریفین/گتی میشل اوباما به رها کردن یک جدید Spotify پادکست در پایان ماه پس از رها کردن او در کتاب خود

توسط ETELARESANKHABAR در 26 تیر 1399
michelle-obama-podcast
Paras گریفین/گتی

میشل اوباما به رها کردن یک جدید Spotify پادکست در پایان ماه

پس از رها کردن او در کتاب خود تور و Netflix, مستند سابق بانوی اول میشل اوباما و با محتوای بیشتر به الهام بخش و بالا بردن و نیروی ما به طور مستمر جیغ "برای رئيس جمهور اجرا شود!" میشل جدیدترین تلاش است Spotify در پادکست به سادگی با عنوان میشل اوباما پادکست و این آغاز بکار در اواخر این ماه.

پادکست خواهد شد از ویژگی های پرده و شخصی مکالمه بین بانوی اول سابق و برخی از نزدیکترین دوستان و اعضای خانواده و همکاران مانند مادر و برادر ماریان و کریگ رابینسون اواخر شب میزبان Conan o'brien, بالا, اوباما در کاخ سفید مشاور والری جارت و روزنامه نگار میشل نوریس برای شروع. "قسمت موضوعات تمرکز بر روی روابط است که شکل ما از خواهر و برادر و دوستان نزدیک به همکاران و والدین و مربیان به رابطه ما با خودمان و سلامت" با توجه به بیانیه ای از اوباما شرکت تولید زمین بالاتر محصولات.

در یک Instagram پست اوباما می گوید هر قسمت را به تمرکز بر روی یک رابطه متفاوت "که ما که هستیم. گاهی اوقات که ممکن است به عنوان شخصی که رابطه ما با سلامت ما و بدن ما. بار دیگر صحبت خواهیم کرد در مورد چالش ها و شادی ها از پدر و مادر یا همسر از دوستی که به ما کمک کند از طریق زمان های سخت و یا رشد ما تجربه زمانی که ما با تکیه بر همکاران و مربیان."

میشل تاکید کرد که مکالمات آسیب پذیر خواهد بود آنهایی که در امیدوار است که آنها منجر به انواع معنی دار بحث های که ایجاد همدلی و تغییر و کشور قطعا می تواند استفاده از برخی از که در حال حاضر.

"...این سری می تواند یک مکان برای کشف معنی دار موضوعات با هم و مرتب سازی از طریق بسیاری از سوالات ما همه در تلاش برای پاسخ به در زندگی خود ما" میشل گفت. "شاید بیشتر از همه من امیدوارم که این پادکست کمک خواهد کرد که شنوندگان باز کردن جدید مکالمات و سخت مکالمات — با افرادی که مهم ترین آنها را. این که چگونه ما می توانیم درک بیشتر و همدلی برای یکی دیگر."

مشاهده این پست در Instagram

من هیجان زده به اعلام جدید پروژه: #MichelleObamaPodcast با @Spotify! این یک سال سختی است و من امیدوارم که این پادکست می تواند به ما کمک کند کشف آنچه که ما در حال رفتن را از طریق و جرقه های جدید مکالمات با عزیزان ما. من نمی توانم صبر کنید برای شما به گوش دادن--قسمت اول قطره 29 جولای! برای اولین بار از این فصل من بود صحبت با برخی از مردم عزیز ترین من: من مادر و برادر و دوستان و همکاران و بسیاری از دیگران است. در هر قسمت ما بحث روابط است که ما که هستیم. گاهی اوقات که ممکن است به عنوان شخصی که رابطه ما با سلامت ما و بدن ما. بار دیگر صحبت خواهیم کرد در مورد چالش ها و شادی ها از پدر و مادر یا همسر از دوستی که به ما کمک کند از طریق زمان های سخت و یا رشد ما تجربه زمانی که ما با تکیه بر همکاران و مربیان. آنچه که من در مورد این گفتگو این است که آنها مسائل همه ما در برخورد با هر روز-و آنها می توانند در معنای جدید هنگامی که ما در حال رفتن را از طریق یک جهانی همه گیر و یا دنبال کردن طولانی سر رسیده نژادی عدالت در جوامع ما. بیشتر, من امیدوارم که این پادکست کمک خواهد کرد که شما برای باز کردن جدید مکالمات--و سخت مکالمات-با افرادی که برای شما مهم. این که چگونه ما می توانیم درک بیشتر و همدلی برای یک دیگر--به خصوص در طول زمان بود.

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط میشل اوباما (@michelleobama) در

آن را به وضوح پادکست ما باید در حال حاضر که کشور ما به شدت جستجوها برای رهبری در هر صورت ما می توانید آن را دریافت کنید. میشل اوباما پادکست اولین منحصرا در Spotify در 29 جولای سال 2020 در دسترس خواهد بود به تمام Spotify رایگان و اعضای حق بیمه. در ضمن اتمام میشل دو دقیقه ای صوتی معرفی در اینجا.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن