موزه هنرهای زیبا بوستون درب ها ممکن است بسته به دلیل همه گیر اما شما هنوز هم می توانید بررسی کنید یکی از پیش بینی ترین نمایشگاه های سال است. “نوشتن آینده: Jean-Michel Basquiat و هیپ هاپ نسل” در اصل قرار است برای باز کردن به مردم در هفته گذشته اما با که دیگر امکان این موزه در نظر گرفتن نشان می دهد آنلاین.

در هفته های آینده وزارت امور خارجه بوستون را راه اندازی مجازی نسخه ای از آلاینده نمایشگاه بر روی وب سایت خود را. این برنامه شامل همه شیوه ای از نقاشی های, نقاشی, مجسمه, هنر فیلم و موسیقی “نوشتن آینده” در نظر دارد نشان دهد که چگونه یک گروه کوچک از wildly هنرمند خلاق از سال 1980 نیویورک تغییر دنیای هنر و فرهنگ برای همیشه لطفا برای.

رهبری جوان و غیر قابل انکار سرد Basquiat—که در سال 1988 در سن 27—این بی باک از چند فرهنگی بزرگ اپل هنرمندان قادر به خیابان هنر از دیوارهای شهر و ماشین های مترو به گالری ها و موزه ها. “نوشتن آینده” را کشف Basquiat نقش در این لحظه. این نخستین بار نمایشگاه بزرگ به بافت هنرمند و کار خود را در ارتباط با همسالان خود و فرهنگ هیپ هاپ به عنوان یک کل. از آنجا که این نمایش نیز از ویژگی های نادر و نهان آثار برخی از خیابان هنر بزرگترین و مهم ترین هنرمندان مانند کیت هرینگ Futura و RAMMELLZEE, در میان دیگران.

“در طول 1980s این هنرمندان سوخت در مسیرهای جدید در هنر و طراحی و موسیقی و رانندگی در حال حاضر محبوبیت جهانی از فرهنگ هیپ هاپ” این موزه گفت: این نشان می دهد در وب سایت خود را. “نمایشگاه روشن چگونه این نسل خرابکارانه انتزاعی از هر دو بصری و کلامی زبان—از جمله نئو اکسپرسیونیسم آزاد نمونه برداری و wildstyle حروف—پرورشی خلاق خود را بر روی صدای اصلی مراحل بین المللی هنر و موسیقی است.”

مشاهده این پست در Instagram

این هفته ما شده اند قرار دادن نکات تکمیلی در “نوشتن در آینده: Basquiat و #HipHopGeneration,” استقبال اعضای ما و آماده سازی خود برای یک مقدار پیش بینی شده وزارت امور خارجه در اواخر Nites. Jean-Michel #Basquiat و همسالان خود خواستار شنیده می شود—و ما متعهد به نشان دادن کار از این نبوی هنرمندان حتی در حالی که موزه بسته است.⁣⁣⁣ ⁣ ما در حال آماده به “باز کردن” این نمایشگاه عملا—به زودی به یک صفحه نمایش در نزدیکی شما! به همه چیز لگد کردن به ما بپیوندید شب جمعه برای ما همیشه اول #InstaLateNites میزبانی شده توسط @oompoutloud و شامل اجرای برنامه توسط @cakeswagg, @dalaunmusic و @djalcide و همچنین ویژه حضور توسط شرکت داران @lizmunsell و گرگ تیت (@avantgroidd). در حالی که ما نمی تواند با هم در گالری ما به جلو نگاه به صرف زمان با شما از راه دور! ⁣ ⁣⁣ 🎨: “هالیوود آفریقایی” (1983), Jean-Michel Basquiat, @whitneymuseum. نمایشگاه اسپانسر شده از طرف @bankofamerica. #MuseumFromHome

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط موزه هنرهای زیبا بوستون (@mfaboston) on

در حالی که این نمایشگاه—که در اصل برنامه ریزی شده برای اجرا از 5 آوریل تا اوت 2—راه اندازی نشده و در عین حال آن را می رود به آنلاین زندگی می کنند در هفته های آینده. در ضمن شما می توانید بحال گردش راه رفتن بر روی بیش از به موزه سایت برای یک پیش نمایش از آنچه انتظار می رود و همچنین به عنوان به روز رسانی در مورد زمانی که آن شروع خواهد شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de