Lucha Libre Wrestler Turns To Produce Themed Face Masks During Coronavirus Pandemic
آرماندو مارین/گتی ایماژ

این کشتی گیران در حال تنظیم خود را دوخت مهارت را PPE ماسک

Hijo del Soberano است که یک کشتی گیر در مکزیک را lucha libre (کشتی آزاد) مدار مورد استفاده قرار گرفت و به او دوخت لباس های خود. زمانی که این بیماری همه گیر تعطیل مکانهای او تصمیم گرفت برای تغییر ماسک های او استفاده می شود برای ساخت خود را به کمک به دیگران محافظت از خود در طول coronavirus بیماری همه گیر.

گاهی اوقات تمام طول می کشد کمی خلاقیت (و بسیاری از مهارت) به نوبه خود منفی به مثبت — هر دو از نظر مالی و هم برای جامعه به عنوان یک کل. Lucha libre کشتی گیران همین لباس های رنگارنگ و کامل ماسک های صورت برای مسابقات خود را. با سالن های در حال تعطیل و مسابقات لغو شد, بسیاری از کشتی گیران هستند با استفاده از دوخت برای ایجاد مهارت جدید ماسک برای محافظت در برابر coronavirus در حالی که هنوز هم افتخار ورزشی خود و همچنین در ادامه به ارائه مالی برای خانواده خود را.

آرماندو مارین/گتی ایماژ

Hijo del Soberano NPR گفت او و همسر خود را مورد استفاده برای دوختن لباس های استادانه درست شده است که جمع در سراسر جهان خواهد خرید تا آنجا که $200. “ما همه چیز را برای lucha libre اینجا تجربه در کارگاه ما,” او گفت:. هنگامی که کشتی مشاغل خشک و سفارشات متوقف شد در آینده همسر او پیشنهاد دوخت ماسک های مردم را می پوشند به عنوان حفاظت به جای.

آرماندو مارین/گتی ایماژ

او ماسک هنوز پرداخت ادای احترام به مکزیک معروف ترین luchadores اما دلم Soberano گفت که او “فقط تغییر مهارت های من کمی ساخته شده و ماسک از بینی تا چانه.” هر ماسک را به فروش می رساند برای 150 پزو ($6.26 دلار) و او را قبول سفارشات خود را در Facebook صفحه. در حال حاضر او دوخت بیش از 200 ماسک یک هفته و می گوید کسب و کار خوب است. “ما در حال صدمه زدن به پول نمی,” او می گوید. “ما فقط باید بیشتر دست به ماسک.”

Lucha libre مشخص می شود, رنگارنگ, ماسک و “پرواز” مانور که برخی از اتخاذ شده در ایالات متحده در شبیه WWE مد. پوشیدن ماسک است از اهمیت ویژه ای به پنهان کردن هویت از کشتی گیران.

آرماندو مارین/گتی ایماژ

بازنشسته کشتی گیر IsaÍas Huerta به همین ترتیب شروع به ساخت ماسک صورت بعد از بستن او کشتی گیر لباس فروشگاه ماه گذشته به عنوان غیر ضروری کسب و کار.

“من شروع به دوخت لباس برای هم تیمی های من و در حال حاضر آن را به من منجر به آمده تا با ایده کشتی گیر, ماسک” هورتا می گوید آژانس خبری EFE. رنگارنگ ماسک هزینه حدود 50 پزو (حدود 2) هر یک از. او ماسک مانند دیگران ساخته شده از همان مواد به عنوان lucha libre, ماسک باید دو دوخت و پارچه و تقویت آن کمک به اضافه کردن یکی دیگر از لایه ای از حفاظت.

ماسک نمی تواند در یک زمان بهتر است. در حال حاضر تقریبا 21,000 مردم در سراسر مکزیک را آزمایش مثبت برای coronavirus و نزدیک به 2000 نفر کشته شده اند. در بخش های خاصی از کشور, رهبران موظف اند که شهروندان پوشیدن ماسک در مکان های عمومی, بی بی سی گزارش داد.

جدی اگر شما باید به بیرون رفتن به دریافت مواد غذایی, شما ممکن است به عنوان به خوبی در سبک بروید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im